Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 18 Kwi 2024, 20:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Rezerwat
PostWysłany: 26 Sty 2008, 11:49 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Niedawno wybrałem się do kina na debiut fabularny Łukasza Palkowskiego i muszę powiedzieć, że wyszedłem z kina bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie jest to oczywiście arcydzieło, co sugerują niektórzy, ale naprawdę dobry film. Sprawnie i z humorem opowiedziana sympatyczna historia, co w Polskim kinie dawno się już nie zdarzyło (chociaż pod koniec zeszłego roku nasza kinematografia zaczęła powoli wychodzić z marazmu - "Pora umierać", "Wszystko będzie dobrze"). Operuje trochę schematami ale nie w sposób nachalny. Ja się uśmiałem i polecam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Sty 2008, 21:47 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2007, 20:16
Posty: 151
Miejscowość: Rzeszów
też jak najbardziej polecam :D

można sie posmiac, lekko wzruszyc i zadumac, bardzo dobry komediodramat :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Mar 2008, 22:20 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Mar 2008, 13:23
Posty: 22
Miejscowość: Szczecin
Sympatyczne i śmieszne a miejsca takie, że aż by się chciało tam kiedyś pojechać. Czy jest tu ktoś z warszawskiej Pragii? Czy to naprawdę aż taki Rezerwat? :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 20 Lip 2008, 19:12 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2008, 16:14
Posty: 40
Miejscowość: Biała Podlaska
Jak dla mnie niemal RE-WE-LA-CJA! Miałem nieco obawy w samym finale (rozmowa z szefem kamiennicy), ale niesamowicie podobała mi się gra aktorska, wyczucie dystansu pomimo tak osobliwej galerii postaci, klimat, tempo i uniwersalizm historii. Zresztą, wyjątkowość filmu podkreśla wydźwięk słynnej piosenki reklamującej film. Scena, w której została użyta sprawiła, że zupełnie inaczej ją odebrałem. Brawa za reżyserię i klimat.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Lip 2008, 22:04 
Offline
Kaskader w Bollywood
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2006, 10:12
Posty: 109
Miejscowość: Katowice
A jak dla mnie koniec lekko zbyt amerykanski. Taki happy end szczesliwy az do bolu.
Za to fenomenalnie zagrala Sonia Bohosiewicz . Dawno nie widzialem tak dobrze i przekonujaco zagranej roli w polskim kinie.
Lekka i przyjemna komedia , bez jakis wiekszych rewelacji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Lip 2008, 09:31 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2008, 17:27
Posty: 542
Miejscowość: Pruszków
Wczoraj wypożyczyłem i obejrzałem i powiem, że film mi się bardzo podobał. Główny bohater jakiś taki bezbarwny, ale już role Soni Bohosiewicz, Karolaka, czy tego rudego dzieciaka naprawdę dobrze napisane. Ukazuje bez ugrzecznienia Pragę, ale nie ma tam scen oczerniających tamtejszych ludzi. Wszystkim się wydaje, że menel, to zasikany, leżący pod mostem pijaczyna. Dla mnie to jest człowiek skrzywdzony przez alkohol, ale też trochę polską kulturę, bo "Polak pić musi" jak mówi poeta Załucki.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group