Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 18 Kwi 2024, 11:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: "Determinator"
PostWysłany: 08 Sty 2008, 16:59 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2007, 13:18
Posty: 406
Miejscowość: Częstochowa
Nowy serial TVP 1. Oczywiście zapowiadany jako wielki hit. Cóż po pierwszym odcinku, śmiem twierdzić że będzie niezły ale gniot. Realizacja na poziomie amatorskim, niektóre ujęcia to jakby żywcem wyciągnięte z filmików na youtubie. Operatorem nie wiem kto jest, ale chyba szkołe filmowa skończył warunkowo. Co do aktorstwa też można mieć wrażenie, że grają tam amatorzy lub już dostali wynagrodzenie. Sztuczność, sztuczność i amatorka. Fabuła, umoczona w tej amatorskiej zaprawie, też wydaje się nudna. Ale w prawidłowej scenerii i wykonaniu mogłoby być nieźle. A tak jest żałośnie. Kolejne zmarnowane pieniądze przez TVP.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 10 Sty 2008, 17:31 
Offline
Kręci filmy komórką
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lis 2007, 17:26
Posty: 14
Miejscowość: Gdańsk/Warszawa
slyszalem, ze Gonera mial na planie chwile odjazdu i którejś nocy uwierzył, że naprawdę jest swoim bohaterem... :) Nie wiem, czy w to wierzyc, ale mowil mi o tym znajomy, ktory pracuje w akson studio, wiec moze cos w tym jest. W kazdym razie pogłebiło by to tylko aurę porażki wokół tego serialu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 10 Sty 2008, 18:36 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Pisało kiedyś o tym na onecie :P Ja widziałem co prawda tylko zapowiedzi, ale wizja jednego prawożądnego bohatera, który siłą zbawia świat wokół siebie zapachniała mi zbytno filmami z Brucem Lee czy Jackiem Chanem i odpuściłem sobie oglądanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 10 Sty 2008, 19:11 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Cze 2007, 11:41
Posty: 25
Miejscowość: Bochnia
Zazwyczaj w polskich serialach, typu "Determinator" sceny walk, pościgów są zawolne a fabuła, dla zwykłego widza, jest za bardzo zagmatwana. A tak po za tym sam tytuł odstrasza. Mi skojarzył się odrazu z Arnoldem ;].


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 10 Sty 2008, 19:34 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Był kiedyś też "Likwidator" ale to był edukacyjny program dla dzieci z niejakim "Japą" w roli głównej :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Sty 2008, 21:26 
Offline
Kręci filmy komórką
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Gru 2006, 16:25
Posty: 16
Miejscowość: Olsztyn
Wystarczy spojrzeć na sam tytuł, który (jak dla mnie) jest już sam w sobie tragiczny. Tylko Steven'a Seagal'a tam brakuje idąc za ciosem...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Sty 2008, 21:09 
Offline
Kręci filmy komórką
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Gru 2005, 23:13
Posty: 16
Miejscowość: Lublin
Nie martwcie się pewnie nakręcą drugi sezon pod tytułem EXDedebilator 2 przedostatnia jucha.
:D
Popieram was, wystarczy zobaczyć zajawki żeby ocenić jak jest nakręcony film. A pan Gonera jak się wymądrzał odnośnie tego filmy, skrytykował delikatnie kino z za oceanu. No fakt u nas robi sie ambitne kino tak ambitne że nawet sam reżyser go nie rozumie po nakręceniu. A marność całego projektu zgania na brak kasy, brak kasy jest spowodowany marnością filmu. Ktoś tu musi kiedyś zmądrzeć, my albo(czy) oni :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Sty 2008, 15:56 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 08 Lut 2007, 11:07
Posty: 25
Miejscowość: Opole
Cytuj:
Nie martwcie się pewnie nakręcą drugi sezon pod tytułem EXDedebilator 2 przedostatnia jucha.


bo Sperminator już powstał :P

Jak pierwszy raz zobaczyłem zajawkę to myślałem że to jaja jakieś są, taka polewa z seriali gangsterskich ale z każdą chwilą i z rosnącym przerażeniem stwierdziłem, że oni to na prawdę i na serio traktują.Brak słów...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group