Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 18 Kwi 2024, 16:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Godziny szczytu 3
PostWysłany: 16 Lis 2007, 13:33 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Co myślicie o tym filmie i o roli Romana Polańskiego. Moim zdaniem, co jest fenomenem film jeżeli chodzi o gagi wypadł lepiej od dwóch poprzednich części.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Lis 2007, 20:31 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2006, 12:51
Posty: 129
Miejscowość: Warszawa
Z żalem muszę to stwierdzić, ale wg mnie trzecia część jest zdecydowanie najgorsza.
Gagi były średnie, a niektóre wręcz bardzo słabe. No i, niestety, Jackie nie jest już w takiej formie jak kiedyś.
Mimo wszystko z niecierpliwością czekam na film pt. "The Forbidden Kingdom". Jest to wspólny projekt Jackiego oraz Jeta Li. Te dwa nazwiska w jednym filmie to chyba najlepsza reklama :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Lis 2007, 01:45 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
No może fabuła już się przejadła,i nie ma fajnych walk,ale nadal uważam,że gagi wypadły najlepiej.No a co o roli Polańskiego ktoś sie wypowie??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Lis 2007, 02:15 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2007, 02:34
Posty: 183
Miejscowość: Plainfield, NJ, USA
Polański nie nagrał się za wiele, niestety jego rola zbyt rażąco przypomina mi różową panterę. Wygląd, akcent, gesty i nawet sama rola policjanta dla mnie zostały pożyczone od Cluseau, ale być może taki właśnie wizerunek francuskiego gliny stara się promować Hollywood.
Co do samej gry Polańskiego też mam zastrzeżenia. Jakkolwiek jego postać miała być groteskowa i śmieszyć samym istnieniem, tak odtwórca popadł moim zdaniem z lekką przesadę przerysowując cechy swojego bohatera do stopnia żenady.
Zawsze dodaję, że to moje osobiste opinie, więc urażonym nimi proponuję dystans, ale skoro jestem pytany, to odpowiadam zgodnie z własnymi odczuciami nawet, jeśli są mylne.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group