Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: "Testosteron"
PostWysłany: 03 Mar 2007, 16:57 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2006, 01:27
Posty: 165
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
To jest ten film, do którego będą porównywane wszystkie komedie polskie, które powstaną od tej chwili.
To jest film, przez który z kin zostaną zwolnione sprzątaczki bo całą robotę będą wykonywać za nie widzowie turlający się ze śmiechu po ziemi.
To jest film, który trzeba zobaczyć.

Może humor nie jest tak wyrafinowany, jak w "Rysiu" i może niektórzy stwierdzą, że jest trochę prymitywny, ale...

... ale jest to definitywnie jedna z najlepszych komedii jakie dane mi było widzieć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 05 Mar 2007, 02:34 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Gru 2006, 00:49
Posty: 76
Miejscowość: Myslovitz×Silesia
widzialem kawalek scinkow montazowych i zapowiadal sie calkiem wporzadku :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 05 Mar 2007, 03:28 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2007, 02:34
Posty: 183
Miejscowość: Plainfield, NJ, USA
A ja bardzo jestem ciekaw filmu. MIałem niewątpliwą przyjemność być w krakowskim teatrze Bagatela na sztuce pod tym samym tytułem i wyszedłem bardzo zadowolony. Niewybredny humor, dobre dialogi i dopracowana fabuła w wydaniu scenicznym to dość trudne do osiągnięcia efekty, ale ekipa spektaklu wyszła obronną ręką.
Jeśli film będzie na takim samym poziomie, to już mogę gratulować z góry wielu sukcesów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Mar 2007, 00:45 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 21 Wrz 2006, 17:36
Posty: 36
Miejscowość: Poznań
Miałam okazję widzieć ten film i muszę powiedzieć ze troszkę się znowu rozczarowałam.
Być może dlatego ze to kolejny film który został troszkę przereklamowany ( za duzo hałasu towarzyszyło pojawieniu się go w naszych kinach. Za duzo moze mimo wszytko oczekuje (oczekujemy) od polskiego kina.
Mimo tego uważam ze film jest godny ceny biletu i należy go zobaczyć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Mar 2007, 11:41 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2006, 10:16
Posty: 558
Miejscowość: Warszawa
Wczoraj miałem okazję wybrać się z znajomą do kina na ten film. Generalnie mimo sprawiających wrażenie "odwalonych byle jak" efektów specjalnych (surowe tła 3D, odstające kluczowane postacie), niekiedy wstawionych bez ładu i składu animacji tak aby pokazać, że się coś takiego umie zrobić(scena z magnetofonem), odczuć "sztuczności" gry aktorskiej niektórych bohaterów - to i tak było dużo momentów, kiedy film spełniał swoją rolę - czyli bawił mnie i całą widownię.
Sama końcówka z tym jeziorem według mnie to już "dłużyzna na siłę", którą mam nadzieję, skrócą lub wytną w wersji DVD.
Ogólnie - film bardzo dobry, warty fatygi do kina, ale brakuje mu czegoś, żebym postawił go ponad np. "Kilera" czy "Nie lubię poniedziałku", albo nawet "Porankiem Kojota"


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Mar 2007, 21:56 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Właśnie wróciłem z kina, i powiem, że to jest pierwszy polski film komercyjny, który spodobał mi się od dłuższego czasu. Oby więcej :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 22 Mar 2007, 18:56 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 15 Mar 2007, 23:46
Posty: 2
Miejscowość: WROCŁAW
Wczoraj byłem na tym filmie i jestem mile zaskoczony. Produkcja bardzo reklamowana, ale według mnie bardzo dobra polska komedia od czasów "Chłopaki nie płaczą", "Poranek Kojota" czy "Wesele".
Jeśli chodzi o dialogi to są w niektorych momentach nieziemskie i ogólnie można sie dużo pośmiać :)
Gra aktorów również mnie mile zaskoczyla, szczególnie Krzysztofa Stelmaszyka, Piorka Adamczyka i Borysa Szyca. Pokazali że również nadają sie do tego typu komedii.

Polecam ten film ! :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Mar 2007, 10:38 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 14 Gru 2006, 09:43
Posty: 10
Miejscowość: warszawa
Ja wybralem sie na ten film z zona. I jak jej sie podobal, to we mnie wzbudzil mieszane uczucia. Szczegolnie te wstawki i a'la efekty byly bardzo denerwujace. Na poczatku, z tego co pamietam, kamera strasznie latala, a jako, ze bylem po flaszce, to strasznie mi to przeszkadzalo :lol: moze ten fakt tez mial wplyw na odebranie przeze mnie calego filmu. Ogolnie to wolalbym zobaczyc to w teatrze niz na wielkim ekranie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Mar 2007, 17:41 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 21 Lis 2006, 14:01
Posty: 713
Miejscowość: Katowice
Byłem na tym w kinie:
- pełna sala
- to nie był śmiech tylko ryki wesołości widzów
- tylko jeden widz nie śmiał się, bo uważał, że "złote myśli" w "Testosteronie" serwowane co kilka sekund nie była dla niego zabawne


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group