Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Kwi 2024, 23:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Gru 2006, 20:54 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Mnie się jeszcze nie zdarzyło nakręcić dokładnie tak, jak zaplanowałem, ale nie dlatego, że czegoś nie było albo coś nie wyszło. Raczej dlatego, że nowe ciekawe pomysły pojawiały się w trakcie kręcenia, i warto było zmienić dla nich plany. Krótko mówiąc - filmy wyszły lepsze niż było planowane, a nie gorsze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Gru 2006, 21:46 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Widzisz, jeszcze wszystko przed Tobą :wink: Niestety byliśmy obwarowani terminami, określoną ilością pieniędzy, mieliśmy zobowiązania, które musieliśmy spełnić. W zwiazku z tym radosna twórczość nie wchodziła tu w grę. Jeden trybik z maszyny wypadł i cały misternie zaplanowany grafik poszedł się ... sami wiecie gdzie.

Ale to była dla mnie dobra lekcja. Liznąłem już trochę biurokracji, która jak się okazuje jest nie odzowna przy realizacji filmu. Mam nauczkę na przyszłość, więc mam nadzieję, że to niepowodzenie przyniesie owocne rezultaty w naszych przyszłych filmach.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Gru 2006, 22:05 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
A jakie macie plany?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Gru 2006, 22:16 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na to żebym o tym pisał (jak ktoś będzie miał wątpliwości, to usunę ten post).

Przygotowujemy się obecnie do kolejnego filmu. 27 października na pokazie naszych filmów wyświetlany był "Kredyt". Dotychczas znałem opinie na jego temat tylko z internetu, głównie były to opinie pochodzące z tego forum. Okazało się, że film był bardzo żywiołowo przyjęty przez publikę. Spodobał się, widać było, że ludzie oglądali go z zainteresowaniem. No ale pod względem zarówno realizacji jak i pod względem kompresji (dysponujemy wesją wyłącznie w 360*240 :/) stał na bardzo niskim poziomie.
W związku z tym postanowiliśmy przekręcić go jeszcze raz, w bardziej profesjonalnych warunkach. Po długich dyskusjach stwierdziliśmy, że nie warto kręcić go na podstawie niezmienionego scenariusza. W związku z czym przekazaliśmy zadanie napisania nowego tekstu Rafałowi Gerlachowi (którego nota bene poznałem dzięki "Drugiemu wschodowi..", a który jest scenarzystą filmowym i teatralnym).

O czym będzie film? W zasadzie trzon pozostaje niezmieniony. Nadal będzie motyw zdrady, jednak pozbawiony wątku metafizycznego. Cała historia nabierze znamion thrillera psychologicznego. Oczywiście będzie nowa obsada, będziemy pracować na lepszym sprzęcie, przy wsparciu osób znających się na rzeczy (wreszcie będzie oświetleniowiec z prawdziwego zdarzenia), film dobije do około 30 minut. Jeżeli chodzi o tekst, to jest solidna podstawa. Teraz wszystko zależy od nas, żeby go nie spieprzyć...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Gru 2006, 09:03 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 04 Cze 2006, 11:57
Posty: 229
Miejscowość: Warszawa
Miło się czyta takie deklaracje, LGF. Zwłaszcza, że to woda na mój młyn: nie można pracować bez specjalizacji na jakimś odcinku. Życzę powodzenia!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 45 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group