Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 16 Kwi 2024, 13:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Mała kamera do internetu...
PostWysłany: 17 Paź 2009, 00:42 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 16 Kwi 2006, 22:05
Posty: 23
Miejscowość: Poznań
Szukam kamerki cyfrowej do zastosowań typowo amatorskiego tworzenia reportarzy z targów. Nie chcę kamerki dużej, wolał bym coś wmiarę małego co daje sobie radę przy oświetleniu zastanym. Czy możecie mi Coś doradzić z kamerek ?? Może być coś używanego w dobrej cenie.

Chciał bym kamerkę, której produkcje pójdą na stronę www i do Youtube oczywiście. Nie szukam kamery do tworzenia filmów amatorskich w półprofesjonalnym znaczeniu. Szukam czegoś wmiarę lekkiego i małego co da się wrzucić do kieszeni, coś to mi pozwoli nakręcić film ok. 2-4h i najlepiej do AVI lub innego sensownego formatu. Myślałem, nad czymś z HDD wbudowanym.

Prosił bym o pomoc w wyborze czegoś dobrego do tych zastosowań. Zastanawiałem się wstępnie nad używaną Sony lub JVC ale sam nie wiem co wybrać. Zależy mi na taniej kamerce ale dość dobrej do moich zastosowań.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Paź 2009, 09:59 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2008, 10:56
Posty: 159
Miejscowość: Chorzów
Chłopie, błagam - więcej konkretów. Zastanawiasz się nad używaną SONY lub JVC, a może byś model o którym myślisz podał ? To by nieco ułatwiło sprawę. No i podaj jakiś przedział cenowy w jakim ma być ta kamerka.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Paź 2009, 14:01 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 16 Kwi 2006, 22:05
Posty: 23
Miejscowość: Poznań
No myślę, że więcej niż 400-500zł nie chcę na kamerę wydać bo potrzebować będę 2-3 razy do roku kamerki. Oglądałem sobie MiniDV model JVC GR-D720 np.

A nie wiem o jakie konkrety potrzeba, przydała by się możliwość podpięcia zewnętrznego mikrofonu i tyle mnie trza.

[ Dodano: Sob 17 Paź, 2009 15:10 ]
Jeszcze zainteresowałem się modelami Canon MV 830, Sony DCR-HC17E, Sony DCR-HC53E


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Paź 2009, 08:08 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2008, 10:56
Posty: 159
Miejscowość: Chorzów
http://www.allegro.pl/item777094535_canon_mv890.html bierz tego canona. W zupełności Ci wystarczy. Jedyny mankament - brak gniazda mikrofonowego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Paź 2009, 19:36 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 16 Kwi 2006, 22:05
Posty: 23
Miejscowość: Poznań
A jak przy tym Canonie wypadł by JVC GR-D815E ?? Bo mogę go mieć w dobrym stanie za 150zł :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group