Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 17:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sony ECM-MS907 - szukam akcesoriów
PostWysłany: 20 Maj 2009, 17:07 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2006, 14:08
Posty: 30
Miejscowość: Gdańsk
Udało mi się wczoraj okazyjnie nabyć bardzo przyjemny (jeżeli wierzyć recenzjom i pierwszym testom) mikrofon ECM-MS907:

http://www.sony.pl/product/pam-music/ecm-ms907

Niestety mikrofon pozbawiony jest akcesoriów, w tym uchwytu. Będę wdzięczny za info gdyby ktoś miał zestaw np. z uszkodzonym mikrofonem - albo mógł wskazać różne alternatywy: może są uniwersalne uchwyty z mocowaniem statywowym albo na hot shoe? Problemem może być jednak nietypowy kształt ECM-MS907 - przekrój jest elipsoidalny, a nie kołowy.

[ Dodano: Czw 21 Maj, 2009 09:32 ]
OK, udało mi się znaleźć uchwyt mikrofonowy typu nie-pasuje-ale-zmieszczę. Szukam jeszcze - i nie mogę znaleźć - konwertera, który z jednej strony miałby mocowanie do stopki (hot shoe), a z drugiej - standardowy gwint statywowy 5/8" (w wydaniu, hm, męskim). Czy ktoś zna producenta/dystrybutora takiego drobiazgu? Na Allegro nie widzę.

[ Dodano: Czw 21 Maj, 2009 14:11 ]
cezet napisał(a):
Szukam jeszcze - i nie mogę znaleźć - konwertera, który z jednej strony miałby mocowanie do stopki (hot shoe), a z drugiej - standardowy gwint statywowy 5/8" (w wydaniu, hm, męskim). Czy ktoś zna producenta/dystrybutora takiego drobiazgu? Na Allegro nie widzę.


http://www.videosmith.com/shop/index.ph ... ucts_id=59

Czegoś takiego szukam, tylko w sensownej cenie.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group