Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Kwi 2024, 01:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Statyw wideo Tristar
PostWysłany: 28 Sie 2008, 07:43 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2007, 07:54
Posty: 34
Miejscowość: Warszawa
Nabyłem ostatnio ten statyw i muszę przyznać, że jest wart swojej ceny. Ma co prawda dość chiński charakter, szczególnie jeżeli chodzi o elemnty plastikowe, ale w tej cenie nie ma szans znaleźć statywu o takiej konstrukcji z podwójną głowicą. Z opisu dość trudno się zorientować, ale statyw ma panoramiczną dwuosiową głowicę olejową zamocowaną na głowicy kulowej co pozwala ustawić płaszczyznę panoramy gdy statyw stoi na nierównej powierzchni. W głowicy jest odpowiednia poziomnica. Statyw jest bardzo stabilny nawet po całkowitym wysunięciu nóżek i bez użycia dodatkowego obciążenia. Głowica jest odlewem aluminiowym i pracuje bardzo ładnie. Wberew opisowi na stronie sprzedawcy nie ma regulacji tłumienia. W osi pochylenia głowica ma sprężynę odciążajcą, jednak bez żadnej regulacji. Podsumowując nakręciłem ostatnio kilka godzin materiału z tego statywu i jestem zadowolony.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Sie 2008, 15:07 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
No cóż faktycznie jak za tą cene to niby można kupić chociaz pewnie można by taniej niz te 490 np. 420 (razem z wysyłka) :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Sie 2008, 17:23 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2007, 07:54
Posty: 34
Miejscowość: Warszawa
cezary188 napisał(a):
chociaz pewnie można by taniej niz te 490 np. 420 (razem z wysyłka) :mrgreen:


Hmm? Dość długo szukałem i nie udało mi się znaleźć nie tylko taniej, ale nawet innego sprzedawcy... Jeżeli wiesz gdzie można ten statyw kupić taniej, to podziel się widzą, niech chociaż inni nie przepłacają.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Sie 2008, 07:01 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
No jest pełno podobnych konstrukcji w tej cenie mniej więcej tylko nie zawsze z taką głowica (raz lepsza raz gorsza) ale to wszystko za granica :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 61 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group