Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Kwi 2024, 07:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kamera w dwóch wariantach
PostWysłany: 01 Sie 2008, 17:08 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2008, 17:07
Posty: 72
Miejscowość: Bochnia
Witam ponownie!
Tym razem mam zapytanie innej natury, poszukuję maksymalnie najlepszej kamery, w dwóch zestawach cenowych. Pierwszy to do 1700 zł, a drugi do 2000 zł. Czy ta różnica pieniężna wpływa na jakość porównywanych kamer? Możecie coś doradzić?

Zastosowanie kamery:
Amatorski film. Na pewno wymagamy 16:9 + ew. dysk HDD.

Dziękuję.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Sie 2008, 01:51 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
A po co wam aż dwie kamery?? W tych cenach jedyne kamery tzw. turystyczne to polecam Canon HV 20, HV 30 innych nie polecam. Reszta kamer za tą cene to tzw. pospulstwo, jakoś nie przypominam sobie szczególnie się wybijających. Warto zaoszczędzić, u nas na forum macie testy obu kamer zrobione przez naszych forumowiczów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Sie 2008, 16:33 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2008, 17:07
Posty: 72
Miejscowość: Bochnia
Nie potrzebujemy dwóch kamer, tylko interesowało mnie rozpatrzenie różnic pomiędzy dwoma wariantami cenowymi. ;)

Te kamerki mieszczą się w podanym przedziale cenowym? Przeszukiwane przeze mnie oferty zaczynają się od 2500...

Dzięki za propozycje.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Sie 2008, 17:19 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 23 Lut 2008, 15:47
Posty: 193
Miejscowość: Pruszków
Do szkolenia swoich umiejętności wystarczy zwyczajna kamera "turystyczna" za 1000 zł. A kiedy chcesz nakręcić coś większego to wypożyczasz kamerę. Posiadanie drogiej kamery na własność jest (moim zdaniem) stratą pieniędzy. Kamera leży przez całe wieki w szafie i tylko raz na jakiś czas jest używana. Ale to tylko moje zdanie. Jeśli naprawdę chcesz kupić kamerę to lepiej nie w naszym kraju. W Polsce trudno będzie Ci znaleźć dobrą kamerę do 2000 złotych. Tak jak mówił cezary188 niezły jest Canon hv30 (TUTAJ masz krótkie demo tej kamerki nakręcone przez loopacka. Najlepiej kupuj w USA (dobrze jeśli masz tam jakiegoś znajomego, który to podrzuci do Polski itd.) wychodzi taniej prawie o połowę. W Polsce za taką kamerkę 3000 złotych, w USA możesz ją dostać już za jakieś 700$.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 65 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group