Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 30 Kwi 2024, 09:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Steady Cam - jaki wybrać?
PostWysłany: 14 Mar 2008, 01:01 
Offline
Kręci filmy komórką
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2008, 23:56
Posty: 17
Miejscowość: Warszawa
Cześc wszystkim,
potrzebuje stedy cama do kręcenia akcji paintballowych, w lesie, w pomieszczeniach - gdzie jest duzo biegania za ludzmi. Całość nie ma isc do telewizji, co na najwyzej na youtube także patrzcie pod tym katem. Mam na niego przeznaczony budżet około 4k.
Pytanie, co możecie polecić do tej ceny?
Znalazłem na allegro taki sprzęt , bedzie się nadawał do tego typu akcji? Głownie chodzi mi o to zeby sie nie rozpadł :) STEADY lub steady 2
Podkreślam, ze nie będzie on przeznaczony do produkcji telewizyjnej tylko czysto pod kątem sportowym i ćwiczenia umiejętności. Zalezy mi na tym, zeby był to wytrzymały sprzęt.
Czekam na opinie.

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Mar 2008, 11:49 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
No ja bym wybrał steady nr. 1 jest solidniejszy o wiele a co za tym niestety idzie droższy,ale niewiele. Steadycamy się z reguły nie rozpadają no bo co niby ma sie rozpaść, materiał jest tak sztywny i twardy na kamizelce ,że ci sie raczej nie porwie, a nawet to można go zszyć, a reszta to metal/aluminium (w zależności z czego jest akurat dany) to co tu ma sie rozpaść. Jak nie będziesz z nim się przewracał to nic mu nie będzie. Powiem ci tylko,że przy tym bieganiu nieźle się zmęczysz :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group