Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 12 Maj 2024, 05:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Panasonic NV-MD10000?
PostWysłany: 16 Gru 2007, 14:31 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2006, 14:08
Posty: 30
Miejscowość: Gdańsk
ktoś tu podawał link do londyńskiego globalmedia pro; a tamże można znaleźć coś takiego:

http://www.globalmediapro.com/do/product/1790

z opisu sądząc - niczego jej nie brakuje, obudowa na oko wygodniejsza w użyciu od gs500 itp., tymczasem na sieci prawie nie ma opinii na temat tego sprzętu (te, które są, są na plus) - o co może chodzić?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Gru 2007, 15:47 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Hehe no właśnie już na pierwszy rzut oka widać,że nie jest to poręczna kamera jeżeli idzie o amatorskie filmowanie ani na steady ani na kran. Poza tym takiego formatu kamery kupują tylko telewizje i tym podobni.Ich stać na statyw za kilka tysięcy co ładnie obsłuzy ta kamerę.
Jak poszukasz dobrze to zorientujesz się że takich kamer jest poprostu mnóstwo.Niestety jak mówiłem nie są one raczej do użytku domowego a nikomu z telewizji nie chce sie pisać komentarzy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Gru 2007, 15:47 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 17 Lis 2007, 19:53
Posty: 10
Miejscowość: Dublin
Racja, ciężko cos znaleść o tej kamerce, osobiście parę razy ja widziałem, ale nigdy nie miałem możliwości zabawy z tym ze modelem. Z tego, co wiem w większości przypadków kamerę posiadają telewizje kablowe. Z obserwacji zauważyłem ze jest niezbyt wygodna do kręcenia z ręki. Obudowa trochę zbyt plastikowa, maleńki obiektyw.
Znalazłem dwie opinie:


Cytuj:
I use this camera two or three times and I feel the picture quality is very good and it is near to Sony 2100. Manul white balance is great in all conditions but I have some problem with sound one time it may be have some other reasons. One major negtive point of this camera viewfinder is not adjustable. It is really a good camera for event photography if Panasonic add a adjustable view finder.


Cytuj:
Its a Shoulder held camera ....used mostly by professionals , best held on tripod due to the weight.
Its a very good camera depending upon your use of it. Its drawback are its length, weight and bad low light recording.
You have not specified why you will need such a heavy camera when other similar handycams are available.


[/quote]


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group