Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 15 Maj 2024, 17:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: SONY DCR-PC1000
PostWysłany: 02 Maj 2007, 16:51 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 02 Maj 2007, 15:52
Posty: 12
Miejscowość: Gdansk
Witam,

Z racji tego, ze jest to moj pierwszy post, chcialbym bardzo serdecznie pozdrowic i powitac wszystkich uzytkownikow tego wspanialego forum ;)

Moze teraz przejde do rzeczy;) Chcialbym wiedziec, co sadzicie o tej kamerce. Jest dostepna w podobnej cenie, co Panas gs180, tez posiada 3 przetwoniki(CMOS), niestety nie ma zlacza sluchawkowego, a jesli chodzi o zewnetrzny mikrofon, to mozna podlaczyc tylko firmowy SONY. Na plus wymienilbym natywny tryb 16:9, ktorego w Panasie niestety nie ma. Jesli chodzi o manualne ustawienia, to mozna(w pewnym zakresie) ustawic balans bieli, ekspozycje i ostrosc. Ktory z tych 2 modeli, bardziej byscie polecali, a moze jakis jeszcze inny w cenie do ok. 2000 zl? Kamere mam zamiar wykorzystywac do przyslowiowych imienin cioci :lol: i wakacyjnych wyjazdow, ale nie powiem, kusi mnie krecenie (bardzo) amatorskich filmow :D

Mam nadzieje, ze dobrneliscie do konca mojego posta i jakis zaawansowany filmowiec (calkiem sporo ich na tym forum) cos mi doradzi :)

Pozdrawiam serdecznie

Grzesiek

P.S. Mysle, ze to nie jest moj ostatni post na tym forum :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Cze 2007, 09:47 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 07 Cze 2007, 09:18
Posty: 2
Miejscowość: Poznań
Kamera fajna o bardzo atrakcyjnym wzornictwie i swietnie wykonana ale niestety - czułość matryc jest FATALNA
Kamera nie nadaje się do filmowania w innych warunkach jak słoneczny dzien


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group