Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 27 Kwi 2024, 18:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sony SR190 czy SR290,jaka jest różnica,warto przepłacać ?
PostWysłany: 18 Kwi 2007, 15:16 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 18 Kwi 2007, 12:09
Posty: 3
Miejscowość: małopolska
Witam.
Zastanawiam się nad tymi dwoma kamerkami.A może wie ktoś o kamerce z innej firmy ale nie różniącą się wiele od tej swoimi właściwościami.
Kamera będzie mi służyć do nagrywania rodzinki oraz imprez rodzinnych typu chrzciny itp.
Proszę o pomoc.Już nie mam sił,nie mam pojęcia która będzie dobra a zależy mi żeby dobrze nagrywała w pomieszczeniach oraz robiła przyzwoite zdjęcia.

Zastanawiam się też czy lampa błyskowa jest tak naprawdę potrzebna w kamerze żeby wychodziły ładne zdjęcia.
Do tej pory miałam analogową kamerę Sony (coś tam) 511.Uważam że ładnie nagrywała ale niestety zrobiło się zwarcie w zasilaczu i nawet nie mogę teraz odtworzyć poprzednich nagrań.

Z góry dziękuję za odpowiedź.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Kwi 2007, 15:49 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 21 Mar 2007, 15:53
Posty: 27
Miejscowość: Kraków
Jesli chodzi ci o kamery SONY DCR SR190 i SONY DCR SR290 to oczywiscie lepszym rozwiazaniem jest ta ciut droższa bo większa martyca robi lepsze zdjęcia (jak pisałaś). Jakosc filmu na obu bedzie podobna. Wbudowana lampa w kamerę jest bardzo ważna jak kręcisz iprezy w pomieszczeniach, kiedy jest już ciemniej. Jak dla mnie sa to bardzo dobre kamery za niewygórowaną cenę, możesz popatrzeć na oferte JVC jeszcze ewentualnie :)

Co do wad tych urzadzen moge wymienic: brak wejscia na dodatkowy mic, nie ma lampy wideo :/ (a myslalem ze jest) jest tylko flash :( wiecej niezauwazylem :D

pozdrawiam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Kwi 2007, 15:58 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 18 Kwi 2007, 12:09
Posty: 3
Miejscowość: małopolska
Dziękuje za odpowiedź.Patrzyłam też na JVC ale i tak jestem rozdarta.Znajomy mówił mi że Sony mają lepszy zapis w pomieszczeniach niż JVC,czy to prawda ?
Brat mi odradza kupno zbyt drogiej kamery,mówi że nie wykorzystam i tak wszystkich funkcji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Kwi 2007, 09:52 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 21 Mar 2007, 15:53
Posty: 27
Miejscowość: Kraków
Co do ostatniego to fakt, sam mam kamere sony, juz chyba ponad 2 lata ma i tez kosztowala 2800, krece nia wszystkie rodzinne imprezy i wakacje, troche narzekam na jakość, tzn ostrosc.. ale wojek ktory mial starą analogowa sony twierdzi ze moja to zyleta przy jego :] A ta twoja nowa kamerka to pewnie zyleta przy mojej itd... :D:D

Najwazniejszy parametr to stosunek rozdzielczosci do wielkosci obiektywu i przetwornika, chodzi o to zeby jak najwiecej swiatla wpadalo do kamery, miniaturyzacja tutaj jest zjawiskiem niekorzystnym :) :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 64 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group