Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Kwi 2024, 10:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dobra kamera z pełnymi ustawieniami manualnymi
PostWysłany: 18 Mar 2007, 18:39 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 18 Mar 2007, 18:20
Posty: 5
Miejscowość: Sosnowiec
Witam. Mam zamiar kupić kamerę cyfrową. Mam dosyć duże doświadczenie z filmem, ale do tej pory pracowałem na sprzęcie analogowym(Panasonic NVRX50EG). Miał dobrą optykę i wiele zalet, ale rozdzielczość VHS już dawno przestała mnie zadowalać. Nie pracuję, bo jeszcze się uczę, więc mam tylko kieszonkowe. Na razie uzbierałem ok. 750 zł. Czy warto kupić teraz Canona MV890 za 700 zł, czy lepiej pozbierać jeszcze kilka miesięcy i kupić np. Panasonica gs80 za 1100zł? A może lepiej kupić coś używanego? A może pozbierać jeszcze dłużej i kupić coś za ok. 2000 zł? Jeśli tak, to prosiłbym o zaproponowanie konkretnego modelu, oczywiście na kasetki miniDV. Dodam, że będę używać tej kamery w ambitniejszych celach niż uwiecznianie rodzinnych uroczystości i zależy mi na przyzwoitej jakości obrazu, pełnym formacie anamorficznym 16:9, wejściu mikrofonowym, pełnym ustawieniom manualnym i regulacji wygodnej ostrości najlepiej za pomocą pierścienia na obiektywie. Nie musi posiadać wejścia DV, bo filmy po montażu będę nagrywał na DVD.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Mar 2007, 21:08 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Lepiej pozbierać dłużej. Wymieniłeś cechy, których próżno szukać w kamerach do 1000 zł. Nota bene cechy wymienione przez Ciebie są bardzo istotnymi, widzę że masz już dobre rozeznanie.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 66 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group