Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Kwi 2024, 18:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Czy kupiłbyś FlowCam'a?
Tak, pewnie! 32%  32%  [ 8 ]
Nie, zdecydowanie nie 4%  4%  [ 1 ]
Tak, ale nie mam kasy 24%  24%  [ 6 ]
Musiałbym to obejrzeć 40%  40%  [ 10 ]
Razem głosów : 25
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Mar 2007, 12:29 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 18 Lip 2006, 22:14
Posty: 53
Miejscowość: Warszawa
ceny nie podajemy nigdzie celowo, gdyz wymaga tego od nas nasz glowny odbiorca, ktory wkrotce wprowadza produkt masowo na rynek. dlatego dla wszystkich jest to jedyna okazja, aby kupic polycama po naszej cenie. pozniej znacznie wzrosnie i nie bedziemy juz jej niestety kontrolowac.

jako ze produkt zrodzil sie z naszej wlasnej i waszej potrzeby posiadania takiego urzadzenia, oczywiscie planujemy wypozyczanie. nie myslelismy jeszcze nad cena, ale jestem przekonany, ze uda nam sie wypracowac jakis kompromis.

nie wydaje mi sie, aby cena byla tak wysoka, aby brac PolyCam'a na raty, ale jednak dla amatora-pajsonata bez kasy moze byc za wysoka - podobnie jak w przypadku wiekszosci sprzetu.

zaznacze jeszcze, ze do momentu sfinalizowania kontraktu, urzadzenia sa montowane na zamowienie, co z kolei moze implikowac platnosc w dwoch ratach: zaliczka - na rozpoczenie prac, i reszta przed wysylka.

wyobrazcie sobie tylko jak fajne projekty zaczniecie tworzyc, nie wspominajac, ze przeciez inwestycja z PolyCam'a szybko sie wam zwroci, jesli nawet okazjonalnie pracujecie z kamera w terenie.

pozdrawiam i zapraszam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Kwi 2007, 13:56 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 13 Mar 2007, 15:44
Posty: 4
Miejscowość: Warszawa
Mam dobrą wiadomość dla posiadaczy wolniejszych łącz- niebawem ruszamy z HTML'ową wersją strony PolyCam'a. :)

[ Dodano: Pią Cze 01, 2007 4:55 pm ]
Przez ostatni tydzien mielismy problemy z serwerem; wszystkie zostaly juz rozwiazane i od poniedzialku strona PolyCam'a dziala bez zarzutu. Jezeli ktos z Was wysylal nam w zeszlym tygodniu maila, to prosze o powtorke wiadomosci, bo te, poslane w czasie, gdy serwer lezal, niestety do nas nie dotarly.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 56 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group