Forum Kamera!Akcja
http://kameraakcja.pl/

Podyplomowy Kierunek Operatorski - Rekrutacja do 10.11.2015
http://kameraakcja.pl/viewtopic.php?f=46&t=7584
Strona 1 z 1

Autor:  AMA1 [ 21 Paź 2015, 13:45 ]
Temat postu:  Podyplomowy Kierunek Operatorski - Rekrutacja do 10.11.2015

Image

PODYPLOMOWY KIERUNEK OPERATORSKI
to jedno semestralny kurs sztuki operatorskiej, przygotowujący na poziomie zaawansowanym do dalszej kontynuacji studiów filmowych lub też samodzielnej pracy operatorskiej.
Kurs przeznaczony jest dla absolwentów AMA oraz innych szkół‚: filmowych, artystycznych, plastycznych i fotograficznych. Wymagany średni stopień zaawansowania operatorskiego.
8 Zjazdów weekendowych od listopada do marca każdego roku.

Więcej informacji na stronie http://akademiamultiart.pl/kierunki/pod ... eratorski/


Rekrutacja trwa do 10.11.2015
Rozpoczęcie Semestru: 13.11.2015


http://www.akademiamultiart.pl
Kontakt:
sekretariat@akademiamultiart.pl

Akademia Multi Art AMA FILM SCHOOL to prywatna, interdyscyplinarna szkoła filmowa stworzona przez praktyków i pasjonatów kina o międzynarodowym doś›wiadczeniu z wpisem do Rejestru Szkół Artystycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Motto AMA to powołanie i zawód. Zdobycie praktycznych umiejętnoś›ci i zrozumienie celu. To wszystko w nowoczesnych uwarunkowaniach, w technologiach przyszłości.
Absolwenci AMA FILM SCHOOL znaleźli pracę™ w zawodach filmowych, tworzą filmy i programy, pracują w studiach filmowych i stacjach Tv.
Zrealizowane w AMA FILM SCHOOL filmy pojawiają… się na festiwlach, mię™dzy innymi: Krakowski Festiwal Filmowy, Gdyski Festiwal Filmowy, Festiwal DebiutĂłw Młodzi i Film w Koszalinie, OFF Camera, 24 HFF, Camerimage…
Założycielem szkoły jest Piotr Lenar – operator, producent filmowy i wykł‚adowca z wieloletnim, mię™dzynarodowym doświadczeniem.

Zapisz się™ już dziś›.
Rekrutacja trwa do 10.11.2015


Image

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/