Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 21:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Lut 2009, 10:56 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2007, 12:10
Posty: 610
Miejscowość: Kielce
To masz, wyluzuj trochę ;)
Gdy widza chcesz utopić w ekspresji, uderzyć w jego ducha i wyzwolić emocje, potrzeba trochę więcej minut. Wszystko zależy od tego, co masz zamiar zrobić z widzem.
Popatrz, taki utwór muzyczny Vangelis - Portraits - Himalaya trwa prawie 7 minut i fajnie zagłębia słuchacza w klimacik.
Za szybkie działanie i widz albo dozna szoku, albo nie zdąży wczuć się w świat, który przed nim rysujesz.
Ci mniej zdolni zanudzają widza, więc to co ważne - nie może być nudno :wink: wtedy może być długo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Lut 2009, 11:42 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2008, 11:30
Posty: 216
Miejscowość: Kraków/Katowice
loopack, masz absolutną rację...

Ja jedynie chciałem zasygnalizować, że nie ma co się nastawiać na film bez fabuły/historii. Oczywiście, że w pięć minut nie stworzymy rozbudowanych postaci, ciekawego świata, wielowątkowej fabuły pełnej zwrotów akcji etc...

Ale jakąś ciekawą scenkę zakończoną inteligentną puentą, bądź zaskakującym finałem już można wysmażyć. I ja zachęcam do pójścia w tym kierunku. Jak na coś ciekawego wpadnę to nie omieszkam się tym podzielić.
Może jakiś ciekawy dialog między Batmanem a na przykład Jokerem (Moore :wink: ),
może jakiś pościg po dachu, nie wiem...
Byle miało to jakąś myśl lub puentę.
Może warto pomyśleć o bitwie scenariuszowej w tej sprawie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Lut 2009, 13:01 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Może spróbujcie z nieco niższego pułapu. Ot, w tym klimacie: http://www.youtube.com/watch?v=RLZQ3OLEJWE


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Lut 2009, 19:55 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2007, 13:18
Posty: 406
Miejscowość: Częstochowa
Tradycyjnie czepiacie się, primo wszyscy niezaangażowani i niezainteresowani maja największe "ALE". Druga sprawa to fakt że jeszcze nic nie powstało, bo nie ma takiego powodu. Mam jedną konkretną osobę, kilka ma szczere chęci i tyle, więc nie widzę powodu żebym robił tu jakieś profesjonalne podejście. Jakiś szkic fabuły na pewno powstanie, powstanie także storyboard bo to wg mnie najwygodniejszy sposób planowania filmu. Ale to już będzie w dalszej części projektu. Na razie zaczynamy od pomysłu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Lut 2009, 20:08 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Nie czepiam się. Po prostu uwielbiam takie "grupowe" wątki. Film choć powstaje w wyniku kooperacji to jednak przewodnią ideę ma jedna osoba i to ona dzierży wszystko za pysk. Jakby temat zaczął się "mam taki a taki scenariusz batmański", kto w to wchodzi?" to jeszcze bym zrozumiał ale tu widzę kolejne "bitwy", a może taki batman, a może śmaki. Ilu uczestników tylu batmanów. Choćby dlatego czarno widzę ten projekt bo zastanawiam się jakie są szanse na powstanie choćby najprostszej acz sensownej fabuły. Czekam z niecierpliwością bo chciałbym się już zacząć czepiać kwestii technicznych.

I błagam: dajcie spokój z tym nolanowskim bełkotem o uczłowieczaniu batmana.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Lut 2009, 22:32 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Tu się przychylę. Batman nie jest człowiekiem sensu stricto. Nie jest normalny. Jest popieprzony jak Joker tylko nakierunkowany w drugą stronę, to jest cała zabawa w Batmanie. Że on tak naprawdę jest jakby poza moralnością, o to się toczy wewnętrzna walka. A przy tym mamy całą komiksową obudowę, tajemniczość, stwory nie z tej ziemi.
Po co to uwalać w realiźmie? Uwielbiam Dark Knighta i uważam go za fantastyczny film, ale Batmany Burtona to dla mniej w tej kwestii arcydzieło i nawet im do pięt nie dorasta. Czemu poddawać się ślepo modzie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Cze 2009, 22:50 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2007, 13:18
Posty: 406
Miejscowość: Częstochowa
Tak to się robi na zachodzie.
http://www.ashestoashes-themovie.com/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Cze 2009, 23:17 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 11 Cze 2007, 19:39
Posty: 130
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
na poczatku w pewnym momecie gadaja po polsku :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Cze 2009, 11:33 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2007, 13:18
Posty: 406
Miejscowość: Częstochowa
Dodatkowy smaczek dla naszego tematu :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Cze 2009, 11:40 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Ciekawe jaki mieli budżet.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Cze 2009, 13:01 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2007, 13:18
Posty: 406
Miejscowość: Częstochowa
Podejrzewam że mogło to być mniej niż "Batman: Death End" (60 000 $), myślę że stosowanie green screen obniżyło koszta, a jeżeli ktoś zajmujący się efektami pracował powiedzmy jako fan za darmo to wychodzi, że mogli to zrobić za koszta charakteryzacji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Cze 2009, 13:44 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 11 Cze 2007, 19:39
Posty: 130
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Dead end mial budzet 30 tys dolarow i nie mam poejcia skad wy bierzecie te informacje ktore sa wyssane z palca jakoby kosztowal wiecej niz to co podalem a z tego co wyczytalem w necie to ashes to ashes mialo budzet 10 tys euro


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 29 Cze 2009, 21:28 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Musimy wchodzić w każdym temacie w ton "młodych gniewnych"? :P
A 10tys. euro to nieźle. Ja mogę pomażyć o takim budżecie :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 30 Cze 2009, 08:41 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2007, 13:18
Posty: 406
Miejscowość: Częstochowa
Tomasz87 napisał(a):
Dead end mial budzet 30 tys dolarow i nie mam poejcia skad wy bierzecie te informacje ktore sa wyssane z palca jakoby kosztowal wiecej niz to co podalem


Jakiś syndrom piotra17pl??
Skoro tyle wyczytałeś to spoko, bez nerwów. Albo nie. Death end miał budżet 60 000 $ i nie wiem czemu wrzucasz tu ten stek kłamstw, który zaprzecza temu co Ja (Wielki Pan i Władca) pisze. :P Ale fajnie chyba też zacznę pisać posty z pozycji mega Pana Google-Wikipedia ;)

Co do tematu. 10 tys. to sporo, ale da się taki budżet zbudować w pewnych warunkach.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 30 Cze 2009, 14:47 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 11 Cze 2007, 19:39
Posty: 130
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
to akurat nie jest stek bzdur i nie jest z wikipedii ,to co ty wypisujesz jest stekiem bzdur niewiadomo skad pochodzacy. akurat ogladalem making of tego filmu w ktorym mowiono o budzecie ktory wynosil 30 tys dolarow
czy to syndrom piotra17pl?nie, tak juz pisze :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 30 Cze 2009, 19:23 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Panowie, panowie - czy to takie ważne ile kasy ktoś wywalił na film? W necie jest pełno przykładów, że jeśli ktoś ma dobrych kumpli + sprzęt i pasję do robienia fan filmów to kasa raczej schodzi na plan 2.

Z własnego podwórka: Za zupełną darmochę ostatnio nagrałem płytę z kolędami z orkiestrą smyczkową (25 osób) + vocale. Więc się da. Ba - jeszcze jest możliwość zarobienia na tym :wink:


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group