Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 16:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Potrzebujesz dźwięków do filmu lub animacji?
PostWysłany: 24 Cze 2011, 00:59 
Offline
Kręci filmy komórką
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2011, 12:14
Posty: 10
Miejscowość: Poznań
Hej.
Kończę właśnie pierwszy rok studium realizacji dźwięku, do tego posiadam trochę sprzętu... ale pracy (przynajmniej tej związanej z dźwiękiem) niewiele... a rozwijać się trzeba, tym bardziej że serce mi pęka gdy patrzę na shotguna w zeppelinie albo rejestrator leżące gdzieś na szafce i błagające o użycie.
W związku z tym. Jeśli ktoś z was, potrzebuje do swojego filmu lub animacji dźwięku spuszczanej w toalecie wody, ruszającego autobusu, dzwonów ratuszowych, rosnącej trawy czy czegokolwiek innego- pisać śmiało! Postaram się w jak najkrótszym czasie (no i w miarę możliwości ofkors) zrealizować konkretny materiał. Zupełnie darmowo i bez jakichkolwiek praw do nagrań (choć oczywiście gdybym zobaczył swoje nazwisko w napisach końcowych byłoby mi miło :) ). Prośby proszę kierować w tym temacie, ewentualne efekty zamieszczać będę również tutaj, aby każdy miał do nich dostęp i mógł sobie wykorzystać.
Chętnie spróbuje też sił w tłach dźwiękowych (dla jaskini w z której za chwile ma wyskoczyć zombie, dla przerażającego lasu w którym...za chwile wyskoczy zombie xD) to już oczywiście tworzone w programach, ale od zera moimi paluszkami i głową.
Mam możliwość nagrywania zarówno w mono jak i stereo. Wszystko nagrane będzie przeze mnie osobiście, a nie ściągane z istniejących już baz.

PS. dla tych którzy lubią wydziwiać- mogę oczywiście nagrać pomruki godowe warana z komodo, o ile zafundujecie mi wycieczkę na Komodo. rozumiecie o co mi chodzi? :)
PS.2 spróbuje co jakiś czas zamieszczać jakieś nagrania które przyjdą mi do głowy (ale nie obiecuje) żebyście zobaczyli jak to mniejwięcej może wyglądać :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group