Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Kwi 2024, 08:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: praca na .mpg w After Effect - problem
PostWysłany: 13 Lip 2009, 15:57 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film

Rejestracja: 13 Lip 2009, 08:42
Posty: 8
Miejscowość: Częstochowa
Witam.

Korzystam od pewnego czasu z programu After Effect i gdy już jako tako opanowałem tworzenie różnych efektów i obróbki na .jpg itd gdy zacząłem przygotowywać się do wykorzystania programu After Effect podczas produkcji filmowej pojawił się duży problem. Mianowicie przy próbie wykorzystania pliku .mpg (w tym przypadku próbowałem wrzucić do AE już nasz jeden zakończony film w formacie MPEG-2), po ustawieniu różnych szczegółów pt. rozdzielczość kompozycji itd itp obraz ulega diametralnej utraty jakości przy samym załadowaniu w kompozycji. Po zrenderowaniu jest oczywiście tak samo, rozumiem gdyby jakość traciła się podczas tego procesu, no ale już podczas samego załadowania .mpg pojawiają się dziwne piksele, szum, obraz jest niewyraźny.

Zwracam się uprzejmie o pomoc w danym temacie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 13 Lip 2009, 16:01 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2007, 11:25
Posty: 30
Miejscowość: Szczecin
Może już sam podgląd kompozycji masz ustawiony na 'low' ? Warto zaznaczyć w preview opcję 'high', ale dopiero przy końcu pracy...
Renderujesz przy pomocy render quene ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 13 Lip 2009, 16:07 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film

Rejestracja: 13 Lip 2009, 08:42
Posty: 8
Miejscowość: Częstochowa
Podgląd jest na high ustawiony, dokładnie to "full",a renderowałem już na wszystkie możliwe sposoby, tam też są jakieś dziwne rzeczy, że nie moge zapisać do .mpg tylko do .m2v musze, ale to już temat z innej beczki, narazie nie chce go poruszac nawet, bo jest to do obejscia, bolem jest tutaj jak mowie, ze juz samo zaladowanie pliku .mpg na ekran kompozycji (no po prostu chce go wykorzystac jako tlo do dalszych jakis efektow) to traci ten plik duuuzo na jakosci. :-(


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group