Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 16 Kwi 2024, 21:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: sony vegas movie studio 8.0
PostWysłany: 28 Paź 2007, 11:55 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 22 Cze 2007, 12:16
Posty: 178
Miejscowość: Poznań
jak w tytule - kiedy usiłuje przeciągnąć/załadować pliki z rozszerzeniem .mov na timeline programu, wyskakuje komunikat "Sony Quick Time File Format Plug-In", że niby mam wadliwie zainstalowane komponenty programu quick time itd, co jest oczywista bzdura.

mam QT w wersji 7.1.5, bez dodatku iTunes, wszystko odtwarza sie bez zarzuto, a sony generuje problem - wiecie dlaczego?

nawiasem dodam, ze sound forge, ktorego uzywam od czasu do czasu, akceptuje pliki mov bez grymasów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Paź 2007, 12:38 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 11 Cze 2007, 19:39
Posty: 130
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
przeinstaluj program program bo jasno pisze ze cos z PLUG-INem obsługującym format Quick time.
Moze cos sie rypło i w takim wypadku nalezało by sprobowac przeinstalowac sam program, a jak nie pomoze to bedziemy szukac dalej :)

ewentualnie moze cos gdzies w ustawieniach masz namieszane, nigdy nie rpacowałem z sony vegas wiec nie wiem jak tam w nim jest .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Paź 2007, 12:52 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 22 Cze 2007, 12:16
Posty: 178
Miejscowość: Poznań
wierze w twoje dobre intencje, ale tym razem zgadujesz. ja natomiast potrzebuje konkretow. moze ktos pracowal z tym programem i wie, jak zlikwidować problem.

ps: przeinstalowanie programu to byla pierwsza rzecz, jaka zrobilem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Paź 2007, 13:41 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 11 Cze 2007, 19:39
Posty: 130
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
hmmm, moze i zgadje po czesci, ale z reguły jak cos nie działa to pierwsze co sie robi to odinstalowanie programu, wywalenie pozostałosci po nim z rejestru, pozniej na nowo instalowanie i jak to nie pomaga to zaczyna sie rgzebac w programie poszukując przyczyny, brakująca wtyczka, cos wyłączone , albo jeszcze inne przyczyny :)

ja ten program tylko na skreenie widziałem wiec tu sie moja wiedza na jego temat konczy :)
ale to co ci napisałem to z reguły podstawowe "operacje" ktore powinno sie przeprowadzac :)

no nic, nie udało sie pomoc :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group