Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 03 Maj 2024, 04:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: projekt w avidzie się zawiesil
PostWysłany: 01 Cze 2007, 08:26 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 01 Cze 2007, 08:02
Posty: 2
Miejscowość: warszawa
Hej!
Szukam pilnie jakies speca od Avida w Warszawie, montuje na starym Avidzie Xpress DV 3.5. Wczoraj zawieslil mi sie calkowicie projekt i teraz nie chce sie otworzyc (inne projekty sie otwieraja). Program pisze mi ze:
The aplication has requested the Runtime to terminte it in anusual way
please contact the application's support team for more informtion
Nigdy wczesniej sie mi to nie zdażylo, choc zdazalo sie ze sie zawieszal ale po wylaczeniu programu i ponownym otwarciu wszystko bylo ok. A teraz nie!
Nie jestem dobra w informatyce... Sprawa pilna bo wlasnie utrcilam 2 tyg pracy a klipik musze miec gotowy za 4 dni...
Prosze o kontakt kogos kto moze mi pomóc


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Cze 2007, 13:15 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 12 Mar 2007, 23:12
Posty: 138
Wiem co to znaczy bo miałam podobną sytuację i serdecznie wpólczuje, nie udalo mi sie wtedy w szkole odzyskac projektu, ale jest to mozliwe z pomocą specjalisty informatyka, ktoremu trzeba zaplacic.

Na stronie www.swiatobrazu.pl jest tematyczne forum Avida i proponuję również tam przedstawić sytuację, może komuś kiedyś udało się ją rozwiązać.

Swoją drogą zwróć uwagę na konfigurację swojego komputera czy spełnia wszystkie wymagania do pracy z Avidem lub przejdź do lepszej jego wersji.
Pozdrawiam serdecznie, powodzenia !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Cze 2007, 14:20 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2005, 10:07
Posty: 717
Miejscowość: Warszawa
najszybciej fachową pomoc znajdziesz wśród ludzi z tvp.
(0048) (0-22) 547 80 00
to jest numer na centralę, powinni Cię połączyć, albo podać numer do kogoś z montażu

Ja bym najpierw poprosił o kogoś z montażu, a dopiero od ludzi z montażu o kogoś od techniki i prywatnie się dogadał, bo jak od razu serwis będziesz chciała, to mogą odmówić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Cze 2007, 22:18 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 01 Cze 2007, 08:02
Posty: 2
Miejscowość: warszawa
Dzieki za rady!!!
Udalo mi się odzyskać!!! Znalazłam w necie tel do studia montazu gdzie uzywają avida i genialny chłopak od montażu o imieniu Karol mi pomógł, przez telefon!
Opisze dokładniemoja sytuacje by ktos kto bedzie miał podobną wiedział co zrobić.

Zawiesil mi sie projekt i pojawila sie tablica z napisem
The aplication has requested the Runtime to termine it in unusual way. Please contact the apliction's support team for more info.

Karol polecil mi bym otworzyla nowy projekt (wszystkie inne dobrze sie otwieraly) i przy uzyciu klawiszy Ctrl i "O" importowala projekt (pliki o rozszerzeniu avb) Udało się i szkic projektu sie otworzyl w nowym projekcie ale wszedzie bylo media offline. Nie wyglądało dobrze. Karol polecił mi usunąć z plików źródłowych materiału , te pliki które nie są ani obrazem (OMF) ani dzwiekiem (AIFF) . Były to 3 pliki avida o dziwnych rozszerzeniach... Usunełam i.... WSZYTKO JEST NA SWOIM MIEJSCU!!!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group