Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 16 Kwi 2024, 09:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Film reklamowy
PostWysłany: 23 Lut 2006, 11:08 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2005, 18:16
Posty: 27
Miejscowość: Gdańsk
Dostalem dzisiaj propozycje nakecenia filmu reklamowego mojej szkoly, puki co zgodzilem się w ciemno nie znając dokladnych wymagań, a to dlatego że zaoferowano mi wzamian podniesienie troche mojego zachowania. Powiem szczeże że obecnie jest ono troche niższych lotów :twisted: . Niestety nigdy nie widzialem filmów tego typu a mojej wyobraźni ciężko wynaleźć pozytywy mojej szkoly. Jak by znalazl się tu ktoś kto mial doczynienia z takim projektem byl bym wdzięczny za wszelkie wskazówki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Lut 2006, 22:31 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Swego czasu również kręciliśmy film o szkole. To były nasze pierwsze zabawy z kamerą, której efekty możesz zobaczyć na stronie LGFu w dziale Produkcje.

Co Ci mogę doradzić? Postaraj się pokazać to, co w Twojej szkole jest ciekawe (nie oszukuj, na pewno coś ciekawego jest :lol: ), może jakiś nietypowy nauczyciel? Może jakieś interesujące kółko zainteresowań? Może dobra drużyna sportowa? Teatr? Chór? Zaaranżuj to wszystko w krótką wycieczkę po najciekawszych miejscach, pokaż przerwy (to obowiązkowo!! :) ), szukaj ciekawych ujęć, pytaj uczniów o to co im się podoba a co nie, rozmawiaj z nauczycielami (możesz także pokusić się o rozmowę z dyrekcją - u nas był taki obowiązek :? ) , może z byłymi absolwentami? Może pokaż otoczenie skzoły? Gdzie się znajduje? Naprawdę, sposobów jest mnóstwo!

Tak z ciekawości zobacz nasze zmagania. Plik w DivX, waży około 47MB (dość kiepska jakość obrazu). Nie mówię, że masz się na nas wzorować (bo nie ma na czym), no ale może coś Ci to pomoże.

PS. uważnie usadzaj osoby, z którymi rozmawiasz. Zeby nie wyszło tak jak u nas, gdzie dyrektorka wygląda jak na krześle elektrycznym (co przypadło do gustu niektórym uczniom :wink: )
pozdrawiam i powodzenia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Lut 2006, 15:07 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2005, 18:16
Posty: 27
Miejscowość: Gdańsk
Wielkie dzięki LGF, troche wykożystam twoich opcji (krzeslo elektryczne bardzo by niektórym pasowalo :twisted: ). Nie moge ściągnąć waszego filmu, ale dzięki temu przynajmiej nie pokusze się o plagiat :wink: . Najlepsze jest to że dostalem czas do czwartku, ale nie takie żeczy się robilo.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group