Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 18:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Daj się zaprosić na wywiad!
PostWysłany: 05 Paź 2011, 22:20 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Jesteś niezależnym twórcą filmowym? Chcesz pokazać się szerszej publiczności i porozmawiać o swoich filmach na radiowej antenie? Mieszkasz w Warszawie lub okolicach? A może po prostu lubisz oglądać kino niezależne i chciałbyś posłuchać co siedzi w głowach jego twórców? Piotr Rzepka zaprasza wszystkich zainteresowanych do Radia Aktywnego, w każdy czwartek od godz. 17:00! „Fotoplastykon” to audycja poświęcona w 100% kinematografii, w 50%, twórczości niezależnej.
Pokaż się, daj się usłyszeć! Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: piotr.rzepka2@radioaktywne.pl – daj się zaprosić na wywiad! Albo po prostu słuchaj – www.radioaktywne.pl, każdy czwartek 17:00 – 18:00 – „Fotoplastykon Piotra Rzepki”. Subiektywny przegląd kinowych premier i wydarzeń ze świata filmu oraz duża dawka twórczości niezależnej. Naprawdę warto.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Daj się zaprosić na wywiad!
PostWysłany: 06 Paź 2011, 14:00 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 19 Sty 2008, 23:29
Posty: 170
Miejscowość: Ś-cie
Skoro piszesz, że warto to chętnie posłucham jak miażdżysz kinowe premiery :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Daj się zaprosić na wywiad!
PostWysłany: 06 Paź 2011, 18:43 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 19 Sty 2008, 23:29
Posty: 170
Miejscowość: Ś-cie
Obejrzałem, tfu, przesłuchałem.
Masz mnie. Udało ci się moją skromną osobę nakłonić do seansu na YouTube z ''A Verry Potter Musical''
Do tego stopnia ci się ta sztuka udała, że przerwałem twój program w połowie. Nie wiem czy to dobrze.
Tak na marginesie jesteś chyba ostatnią osobą w Polsce która poleca polskie filmy.(3 X tak). Podobno ludzie którzy to robią wykluwają się z jaj i nie mają duszy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Daj się zaprosić na wywiad!
PostWysłany: 06 Paź 2011, 19:58 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Akurat te polskie filmy są moim zdaniem bardzo dobre. A co do "Potter Musical"... Przerwałeś mnie słuchać bo zacząłeś oglądać i się wkręciłeś, czy Cię odrzuciło, że postanowiłeś przestać dalej słuchać mojego... yhym? Bo to co napisałeś jest trochę konfudujące :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Daj się zaprosić na wywiad!
PostWysłany: 06 Paź 2011, 21:57 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 19 Sty 2008, 23:29
Posty: 170
Miejscowość: Ś-cie
Gdyby mnie odrzucił twój...yhym to wyłączyłbym go po 5 minutach. Masz bogate słownictwo, głos bardzo radiowy - uważaj by cię nie podkupił Rydzyk do swojej stacji ''matki'' ;)
Odpuściłem sobie właściwie pod koniec, kiedy została wyemitowana ścieżka dźwiękowa z tego musicalu, ona mnie tak naprawdę wprowadziła w klimat, obejrzałem na youtubie, mimo, że nagranie wygląda jakby było kręcone choinką zapachową to ogląda się wybornie jeśli zna się książkową sagę oczywiście. Za tydzień posłucham, tym bardziej, że wchodzi do kin genialny irański film ''Rozstanie''.

Podniosę trochę słuchalność to może stacja ci zwróci pieniążki za bilety :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group