Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 18 Kwi 2024, 15:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wideoblog Kulturalniej
PostWysłany: 30 Maj 2010, 19:32 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2008, 17:27
Posty: 542
Miejscowość: Pruszków
Ostatnio Moore chwalił się swoją audycją, więc i ja postanowiłem pokazać wam coś, co tworzę. Tylko z tą różnicą, że będziecie mieli niepowtarzalną okazję obejrzeć mój ryjek. Od jakiegoś czasu kręcę wideobloga. Mówię o kulturze, polityce i... chyba o wszystkim, co mi ślina na język przyniesie. Oto mój kanał YouTube: www.youtube.com/Kulturalniej


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 30 Maj 2010, 20:07 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Hmm, obchodząc dookoła wszystkie utarte frazy... Czy uważasz, że ludzie potraktują cie poważnie? Czy uważasz,że przekaz jaki niesiesz ktoś potraktuje poważnie? Owszem widzę z komentarzy na profilu,że ludziom sie podoba. Nie mowie, że nie, ale forma przekazu jaką proponujesz deklasuje zupełnie ciebie w tej roli ( mowie tu o twoim młodym wieku i wyglądzie oraz o jakieś takiej sztucznej wyniosłości dialogów, oraz o tym,że próbujesz niejako jako dziecko mówić coś o wychowaniu dzieci). Czy nie lepiej gdybyś mówił trochę o tematach w których wypadasz wiarygodnie?? Jeżeli nie ma formy to często najlepszy przekaz nie trafi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 30 Maj 2010, 20:26 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2008, 17:27
Posty: 542
Miejscowość: Pruszków
cezary188 napisał(a):
próbujesz niejako jako dziecko mówić coś o wychowaniu dzieci


Nie przypominam sobie...

cezary188 napisał(a):
Czy nie lepiej gdybyś mówił trochę o tematach w których wypadasz wiarygodnie??


Czyli o czym? O nowej płycie Dody? O nowym tomie Harry'ego Pottera? O Hannie Montanie? Ja naprawdę nie jestem "normalnym" nastolatkiem (nie uważam tego ani za temat do wstydzenia, ani do szczycenia się). Myślę, że gdybym poszedł za tą twoją radą, to dopiero mój przekaz byłby nienaturalny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 30 Maj 2010, 20:28 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2008, 15:20
Posty: 474
Miejscowość: Poznań
Ale ty jesteś retro-dzieciak :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 30 Maj 2010, 20:33 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Dobrze w takim razie powiedzmy,że sugerowałbym dopracować to co robisz jak dla mnie narazie szału nie ma


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 30 Maj 2010, 21:03 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Wielkiego szału nie ma, ale fajnie, że robisz to co robisz. Niewielu jest ludzi, którzy w tym wieku zadawaliby sobie trud, żeby wynajdywać ciekawe pozycje literacki i zachęcać innych do zapoznania się z nimi. Ta wypowiedź nie jest w ogóle infantylna, słucha się tego z zainteresowaniem, jednak dość dziwnie w takiej otoczce. Chodzi o to, że poważne frazy wypowiadane przez osobę o tak młodym wyglądzie i głosie mogą niektórych, jak w przypadku cezarego, nie przekonywać. Popracowałbym tutaj nad "imidżem", a tak poza tym to jest fajnie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 30 Maj 2010, 22:49 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 15 Sty 2009, 11:18
Posty: 186
Miejscowość: Kraków
A po co ma być wielki szał? Dla mnie to jest oryginalne i dosyć ciekawe. Można popatrzeć na gościa, który ma coś do powiedzenia w tym wieku a nie tylko chleje wódę i wozi się ze starszymi kolegami furą po mieście.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group