Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Mar 2024, 12:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Program telewizyjny o kinie offowym
PostWysłany: 04 Lut 2009, 23:47 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 20 Lis 2005, 21:51
Posty: 153
Miejscowość: Kraków
Witajcie,
liczę, że jeszcze ruszycie temat o Stowarzyszeniu, tymczasem chciałbym byście pomogli mi reaktywować projekt mini-magazynu o kinie offowym.
Szansą (małą czy dużą to nie wiem) jest istnienie systemu ROPAT Telewizji Polskiej, która to ma pomagać przy skupywaniu audycji realizowanych przez firmy zewnętrzne.
Pierwszy projekt przepadł, ale jednak myślę, że jeśli byśmy go dopracowali to może by coś ruszyło.
Pierwszą kwestią jest zawartość, czas emisji oraz ilość miesięczny realizacji.
Ja uważam, że programy powinny mieć formę max 5-7 minut co tydzień, na antenę TVP Kultura to kierować, a co do zawartości to relacje z imprez, planów offowych oraz wywiady z twórcami oraz trailery. Myślę, że patronat kamera!akcja byłby tutaj pomocny i obustronne korzyści by niósł (stworzenie dedykowanej strony oraz dyskusja na forum o tematach poszczególnych odcinków).

Co Wy na to?

Ja jako przykład pierwszego odcinka wtedy, podałem produkcję braci Sołek - "Dzień Gniewu" - produkcja, która jest w fazie postprodukcji i niestety aktualnie tam ugrzęzła, ale film zrealizowany z ogromnym rozmachem (popatrzcie na trailer na YT).
Kolejne odcinki myślałem by było m.in. o DDN czy Butchersach (wszystkie te propozycje z racji bliskiej odległości oraz przepływu płatności w TVP).

Czekam na opinie i mam nadzieje pomoc, która zbuduje zaplecze redakcyjno-realizacyjne !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 05 Lut 2009, 00:17 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 20 Lis 2005, 21:51
Posty: 153
Miejscowość: Kraków
lekko off-topując to padli na udźwiękowieniu filmu, a co uważacie na temat pomysłu? Czy będziemy mieć tyle chęci i samozaparcia by to dociągnąć do końca?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group