Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Mar 2024, 00:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Paź 2009, 21:13 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 24 Lip 2007, 14:51
Posty: 33
Miejscowość: Wrocław
napisałam tylko co według mnie jest dobrym filmem. To jak najbardziej subiektywna wypowiedź.
Dodałam też "(..)Przy tym musi mieć to Coś, głębsze przesłanie(..)". Widocznie albo mnie nie zrozumiałeś albo zupełnie inaczej pojmujesz tzw. 'Dobry Film'.
btw. Trasformersów nie lubię i nie uważam ten film za dobry :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Kwi 2010, 20:53 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2008, 17:27
Posty: 542
Miejscowość: Pruszków
No dobra, chyba nadszedł najwyższy czas, nie mam zamiaru się dłużej skrywać. Czuję się jak przed jakimś szokującym wyznaniem, jakbym miał powiedzieć, że jestem gejem. A tymczasem nie jest to nic wielkiego. Ot, ujawnienie wieku.

Może to was zdziwić, możecie nie uwierzyć, ale w każdym moim dotychczasowym poście, których przez dwa lata forumowania zgromadziłem niemal czterysta, był jakiś pierwiastek kłamstwa. Ukrywałem w nich wszystkich swój wiek. Powiecie: "nic wielkiego, co mnie obchodzi data jego urodzenia". Myślę jednak, że warto przyznać się, że urodziłem się w roku 1994. Nie mam jeszcze skończonych szesnastu lat. Te dwa lata, od kiedy piszę na K!A przypadały chyba na mój okres dojrzewania :)

Już dawno chciałem się przyznać, ale bałem się, że mnie zlinczujecie i zdyskryminujecie (kurde, znowu brzmię jak jakiś Raczek). Teraz jest mi już wszystko jedno. Pewnie i tak mi nie uwierzycie...

No dobra, skoro już przeszedłem przez najtrudniejszy punkt, to mogę opowiedzieć o swoich zainteresowaniach. Skupiają się one głównie na pisaniu. Jako małe dziecko zaczynałem pisać książki, których pierwsze rozdziały trzymam gdzieś w kartonach na strychu. Im stawałem się starszy, coraz bardziej zdawałem sobie sprawę, że do napisanie książki brakuje mi samodyscypliny. Ćwiczyłem się więc w krótkich formach. Kilka lat później zacząłem tu pisać, zamieściłem swoje pierwsze beznadziejne scenariusze, które znajdziecie gdzieś w zakamarkach archiwum. Wreszcie powstał mój blog, którego adres znajdziecie w podpisie. Staram się tam recenzować najświeższe kulturalne wydarzenia. Pisuję również dla "Głosu Pruszkowa", gazety lokalnej z 90. letnimi tradycjami i czasami do "Opcji na prawo".

Drugie zainteresowanie (może się ono czasem wiązać z pierwszym), to polityka. Śledzę wydarzenia polityczne i patrzę na nie przez szkła idei konserwatywnego liberalizmu (wzorce to Reagan i Thatcher). Gdybym mógł głosować, to najbliżej byłoby mi do partii UPR bądź WiP (wszystko jedno), ale i tak w wielu kwestiach nie zgadzam się z Korwinem. Staram się więc być niezależny.

Wiem, że to kim chce się zostać w przyszłości zmienia się jak w kalejdoskopie. Na początku chciałem zostać filmowcem, teraz moje zapędy leciutko odchyliły się w stronę dziennikarstwa. Więc z połączenia powstaje krytyka filmowa. Sam nie wiem, chcę jeszcze trochę pożyć na tym świecie.
Poza tym mam przeciętne stopnie.

Aha, i jeszcze imię. Nazywam się Jakub, Kuba, Kubuś. Nick, to połączenie moich pseudonimów.

Przepraszam za te osobiste wynurzenia, ale chcę być od teraz wobec was uczciwy.

Pozdrawiam,

Wasz forumowy bachor.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Kwi 2010, 22:09 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 25 Kwi 2009, 19:15
Posty: 55
Miejscowość: Gdańsk
To nie ty powinieneś się wstydzić, tylko ci, którzy swoim zachowaniem zmusili cię do ukrywania swojego wieku. Ktoś musiał wywrzeć na tobie dużą presję, dyskryminować cię ze względu na wiek na tyle silnie, że zdecydowałeś się na ten krok. Poza tym moim zdaniem, wiek fizyczny często nijak się ma do wieku psychicznego. Czasami trzydziestolatkowie mentalnie są wciąż na poziomie piętnastolatków, a piętnastolatkowie - trzydziestolatków. Nie wstydź się tego jaki jesteś, bo to prowadzi tylko do kompleksów i braku samoakceptacji.
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Kwi 2010, 22:35 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2007, 19:01
Posty: 36
Miejscowość: Katowice
Oj przyjęło się, że jak ktoś młody to naiwny, głupi i niedoświadczony. Ale może tu jest nasza siła. Przecież nie jest wcale powiedziane, że mądrość można zdobywać tylko swoimi doświadczeniami. Zawsze znajdą się tacy zgorzkniali "starzy", którzy uważają, że oni więcej kroków zrobili na ziemi, więc są mądrzejsi. A ty fajnie pokazałeś, że nie chodzi o wiek, ale o dojrzałość. Lata '90 górą :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Kwi 2010, 23:31 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Tya, lata '90 rulz, zwłaszcza rok 90 :) W życiu bym nie powiedział Dexter, że jesteś z '94. Myślałem raczej, że z '84 :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Kwi 2010, 14:00 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2008, 17:27
Posty: 542
Miejscowość: Pruszków
ela napisał(a):
To nie ty powinieneś się wstydzić, tylko ci, którzy swoim zachowaniem zmusili cię do ukrywania swojego wieku. Ktoś musiał wywrzeć na tobie dużą presję, dyskryminować cię ze względu na wiek na tyle silnie, że zdecydowałeś się na ten krok. Poza tym moim zdaniem, wiek fizyczny często nijak się ma do wieku psychicznego. Czasami trzydziestolatkowie mentalnie są wciąż na poziomie piętnastolatków, a piętnastolatkowie - trzydziestolatków. Nie wstydź się tego jaki jesteś, bo to prowadzi tylko do kompleksów i braku samoakceptacji.
Pozdrawiam

Dziękuję za psychologiczną analizę :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Kwi 2010, 14:48 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2008, 10:56
Posty: 159
Miejscowość: Chorzów
również pozdrawiam rocznik '90 :)

Dexter - pasuje do Ciebie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Kwi 2010, 22:03 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2008, 17:07
Posty: 72
Miejscowość: Bochnia
To ja pozdrowię rocznik '89 :P.
Jestem Snake, i prowadzę serwis o kinie niezależnym i amatorskim: http://kinoamatorskie.pl. Aktualnie, gdyby ktoś był zainteresowany prowadzimy obszerną relację z krakowskiego Off Plus Camera. :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznajmy się...
PostWysłany: 16 Lut 2016, 18:58 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 16 Lut 2016, 14:14
Posty: 2
Siema, jestem Kornelia i własnie się zarejestrowałam. Uwielbiam kino, więc mam nadzieję na długie rozmowy :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group