Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 16 Kwi 2024, 10:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ciekawe filmy w TV
PostWysłany: 29 Cze 2008, 13:29 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2008, 17:27
Posty: 542
Miejscowość: Pruszków
W tym wątku można zamieszczać godziny emisji różnorakich filmów w TV, które są (waszym zdaniem) warte obejrzenia.

[ Dodano: Wto Lip 01, 2008 3:55 pm ]
Dziś o 22:10 w dwójce "Skazany na bluesa". Film biograficzny opowiadający o życiu niezapomnianego wokalisty zespołu Dżem -Ryszarda Riedla. W tej roli Tomasz Kot. Niezły film, który gorąco polecam, może dlatego, że jestem wielkim fanem zespołu Dżem.

[ Dodano: Wto Lip 01, 2008 3:59 pm ]
Dziś o 23:05 na Canal+sport "Szeregowiec Ryan". Film Stevena Spielberga z Tomem Hanksem w roli głównej i Januszem Kamińskim jako "director of photography"


Dziś (17.07) o 20:30 na TVP Polonia czeska czarna komedia "Guzikowcy".

6 sierpnia 1945r. W japońskim miasteczku Kokura mężczyzna opowiada o podróży do słonecznej Kalifornii. Tymczasem lotnictwo amerykańskie przygotowuje się do zrzucenia bomby atomowej na jedno z dwóch miast, Kokurę lub Hiroszimę. 50 lat później w Pradze taksówkarz krąży wieczorem po ulicach miasta. Do jego samochodu wsiada młoda para, która ukrywa się przed zazdrosnym mężem. To dwa z sześciu epizodów, które składają się na film. Wszystkie łączy emitowana w tle audycja radiowa, której autorzy zastanawiają się, czym się wyróżnił wiek XX.

Gorąco polecam. Jak oglądałem pierwszy raz, to śmiałem się do rozpuku. :lol:

[ Dodano: Pon Mar 30, 2009 8:17 pm ]
Jutro o 20. na Polsacie "Helikopter w ogniu"


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group