Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Kwi 2024, 13:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Keepers of the light - the battle of the ancient world
PostWysłany: 11 Kwi 2008, 22:58 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2005, 19:44
Posty: 96
Miejscowość: Warszawa
Ok... A wiec może zacznę od początku....

Robię właśnie swoją pracę licencjacką, która jest grą 3d taki RTS. Oczywiście proszę mnie nie posądzać o jakikolwiek wkład informatyczny :) Jest to koprodukcja: 2 studentów informatyki zrobiło silnik a ja cały content - modele 3d, tekstury, normal mapy, bump mapy, hud'y i inne pierdoły...
Prace powoli chylą się ku końcowi, więc postanowiłem stworzyć dodatkowo intro do gry. Będzie to połączenie normalnych nagrań ze scenami 3d + jakieś matte paintingi. Na razie jest gotowy scenariusz, są aktorzy, jest narrator i pierwsze ujęcie. No i plakat pre-produkcyjny :) W miarę czasu będę ten wątek aktualizował o kolejne materiały... Mam nadzieję skończyć ten projekt do połowy czerwca coby się obronić przed wakacjami. Może się uda... Zobaczymy :)

plakat
Image

concepty do gry/intra. wybaczcie styl... nie jestem plastykiem :)
Image
Image
Image
Image

w/w pierwszy kadr
Image

pierwsze próby z modelami 3d (notabene ten model już poszedł do kosza bo coś za bardzo na dziób leci...)
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Kwi 2008, 08:27 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 23 Lut 2008, 15:47
Posty: 193
Miejscowość: Pruszków
Cytuj:
concepty do gry/intra. wybaczcie styl... nie jestem plastykiem :)


Moim skromnym zdaniem te szkice są bardzo fajne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Kwi 2008, 09:37 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Jeżeli chodzi o plakat to trochę tak pusto na nim nie wiadomo o co chodzi ja bym może zrobił tak że napis przesunął troszkę wyżej księżyc bardziej w dali wtedy umieścił a z góry np. jakieś lecące statki na ziemie. Jeżeli chodzi o koncepty to ja nie bardzo wiem o co chodzi ale mi by sie podobał 3 od góry. A z resztą to widzę że sobie radzicie bardzo ciekawe to będzie nie mogę sie doczekać. Dość szybko wam idzie jeszcze nie dawno pamiętam jak szukałeś ludzi a teraz mówisz że już końcówka prac to kiedy się będzie można spodziewać gotowego produktu??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Kwi 2008, 10:32 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2005, 19:44
Posty: 96
Miejscowość: Warszawa
Dzięki za opinie!

Plakat jest pre-produkcyjny, więc jak go robiłem żadnych modeli jeszcze nie było :) Ten oficjalny będzie już troszkę inny, ale to już kwestia prac końcowych :)

Finalny produkt tak jak już napisałem powinien być skończony w połowie czerwca, najpóźniej z początkiem lipca - tak bym chciał bo nie chce mi się bronić na jesieni...

Postaram się dziś dorzucić screen'a z gry, a na efixa wrzucę parę modeli 3d...

[ Dodano: Sob Kwi 12, 2008 5:17 pm ]
Jak obiecałem, screen z gry:

Image


modele są na efixie...

[ Dodano: Nie Cze 01, 2008 9:39 pm ]
Dorzucam zdjęcia z dzisiejszego wymyślania strojów (w poniedziałek do krawcowej z projektami ;) ) i testów greenscreenowych :)

Image


Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group