Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 24 Kwi 2024, 09:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Kwi 2007, 19:32 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2006, 20:24
Posty: 518
Miejscowość: Gdańsk - Osie - Łódz - Wawa
Wbrew pozorom filmowe serenady po balkonem nie są aż tak obcykane.
Wydaje mi się ,że wybieranie lepszego modelu jest bardziej dramatyczne w związkach.
Do czego jest zdolny facet żeby odbić panienkę ? Czasami najprostszym i najbardziej skutecznym rozwiązaniem jest obicie ryja konkurentowi.Bardzo popularne na zabawach tanecznych.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Kwi 2007, 19:49 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
To może ja zacznę od początku, z nowym pomysłem.

------8<--------------------------------
SCENA 1
Michał (drobny gostek w okularkach) jedzie tramwajem. Jest sam w wagonie. Na przystanku wsiadają trzej dresiarze i podchodzą do niego.

DRESIARZ 1
Te!

DRESIARZ 2
Chcesz wpierdal?

MICHAŁ
(przerażony)
Nie!

DRESIARZ 3
Masz komórę?

MICHAŁ
Nie!

DRESIARZ 2
Wiesz kim jesteśmy?

MICHAŁ
Nie!

DRESIARZ 3
Jesteśmy złodziejami. Dasz nam grzecznie komórę to będzie luzik. A jak nie to wpierdal!

Michał niechętnie oddaje komórę.

DRESIARZ 1
Dzięki, nara!

Dresiarze wysiadają.

SCENA 2
Mieszkanie Bonza, starszego kolegi Michała, który jest wynalazcą.

BONZO
Mam coś dla ciebie. Masz tu dwie komóry: białą i czarną. Jak następnym razem jakieś huje będą chcieli ci zabrać komórę, to dajesz im czarną, a potem z białej puszczasz SMS-a z hasłem do tej czarnej. I wtedy ona im wybucha i ich zabija.

SCENA 3
Michał znowu jedzie tramwajem i znowu jest sam w wagonie. Wsiada trzech dresiarzy, ale innych.

DRESIARZ 4
Te!

DRESIARZ 5
Wiesz kim jesteśmy?

MICHAŁ
(nieco spięty, ale w sumie opanowany)
No, pewnie jesteście panowie złodziejami, i chcecie mi zabrać komórę.

Dresiarze spoglądają się na siebie nawzajem i uśmiechają znacząco.

DRESIARZ 6
(z uśmiechem)
Nie :)

DRESIARZ 5
Jesteśmy gejami. Chcemy się z tobą kochać.

Na twarzy Michała maluje się autentyczne przerażenie. Po chwili Dresiarz 5 klepie go po ramieniu i mówi.

DRESIARZ 5
Żartowałem. Jesteśmy złodziejami. Chcemy ci zabrać komórę.

Michał oddycha z ulgą i daje im czarną komórę. Dresiarze wysiadają.
------8<--------------------------------

Nie mam niestety pomysłu jak dalej to pociągnąć. I czy ta komóra na pewno ma wybuchać, a nie na przykład razić prądem albo robić jeszcze coś innego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Kwi 2007, 19:55 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2006, 20:24
Posty: 518
Miejscowość: Gdańsk - Osie - Łódz - Wawa
No grzesiu w końcu jakieś próbki scenariusza twojego autorstwa.Co tak skromnie?
Mi się podoba.
Cytuj:
I wtedy ona im wybucha i ich zabija.

Jak ten tekst dobrze brzmi.Ona musi wybuchać.
Pomysł od ręki mam taki ,że dał im zamiast czarnej białą komórkę.Zamotał się gościu po prostu. I to ona mu wybucha.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Kwi 2007, 21:47 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Ale to wtedy oni by musieli na białej wpisać SMS-a z hasłem, a przecież nie wiedzą że to tak działa. No chyba, że nieco pomodyfikować.

W międzyczasie wymyśliłem, że na przykład że Michał zapomina hasła i próbuje sobie je za wszelką cenę przypomnieć, a w międzyczasie ta komóra już krąży po świecie. Najpierw idzie do komisu, w komisie kupuje ją jakiś gówniarz, potem ją gubi, potem znajduje ją jakiś menelik, potem jeszcze coś i tak dalej, a Michał ciągle wpisuje hasła i ciągle złe. No tylko dalej nie mam pomysłu jak to wszystko skończyć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Kwi 2007, 22:00 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 05 Lut 2007, 22:34
Posty: 41
Miejscowość: Szczecin City
Alkoholik, co ją znalazł, zbiera na flachę i wybuchowa komórka znów ląduje w komisie. W tym czasie Michał poznaje super dziewczynę. Spotkają się, film kieruje się w stronę romansu. Pub, kino itp. Potem widzimy scenę, jak dziewczyna kupuje komórkę w komisie, (zgadnijcie, jaką) by móc dzwonić do Michała. W tym czasie Michał idąc kolejne spotkanie z dziewczyną przypomina sobie kod detonacyjny. Co będie dalej?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Kwi 2007, 22:12 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2007, 02:34
Posty: 183
Miejscowość: Plainfield, NJ, USA
scena 3 c.d.
(Michał pochylony nad białą komórką wklepuje numer czarnej komórki, kiedy światło tramwajowej lampy przysłania mu cień dresiarza 5)

DRESIARZ 5
Tą komóreczkę też weźmiemy.

Z podłym uśmiechem wyciąga dłoń w stronę Michała.

MICHAŁ
Jeśli oddam ci ten telefon, wszyscy zginiecie!

DRESIARZ 5
To hasło z jakiegoś filmu?

Dresiarz 5 zaczyna się śmiać z rosnącą pogardą.

MICHAŁ
Tego, w którym właśnie gramy.

Obaj spoglądają jednocześnie w kamerę, ale ich wzrok wraca do poprzedniej pozycji.

DRESIARZ 5
Zabrzmiało znajomo

MICHAŁ
Może czytałeś scenariusz?

DRESIARZ 5
Ochulałeś? Czy ja wyglądam na czytelnika?

MICHAŁ
Teraz nie, ale gdyby Ci nałożyć okulary...
(ściąga okulary i przymierza w powietrzu dresiarzowi do twarzy)
wyglądałbyś całkiem jak...

DRESIARZ 5
(wchodząc Michałowi w słowo) Jak Harry Potter! Często to słyszę.
(Widać smutek na jego twarzy.)

MICHAŁ
Nie łam się. Mnie przezywają fujara.

DRESIARZ 5
Bo jesteś muzykalny?

MICHAŁ
Nie. Bo każdy mnie ładuje w rogi!

DRESIARZ 5
A propos ładowania. Komóra!

MICHAŁ
Wracamy do scenariusza?

DRESIARZ 5
Nie. Ty zostajesz a ja wysiadam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Kwi 2007, 12:29 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Uwaga! Poniższy fragment (a szczególnie scena 9) jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.

------------8<----------------------------------------
SCENA 4 - dokończenie
Dresiarz 5 wysiada. Michał zostaje. Siedzi i wstukuje różne hasła, ale zawsze wraca mu SMS o treści "Wrong password".

SCENA 5
EXT. CHODNIK

Dresiarz 5 idzie. W tle odjeżdżający tramwaj. Z naprzewciwka idzie niepozorny, ubrany w łachmany, przygarbiony Mietek, który "niechcąco" potrąca Dresiarza 5.

MIETEK
O, przepraszam najmocniej.

I idzie dalej.

DRESIARZ 5
(krzyczy za nim)
Uważaj jak łazisz pedale!

SCENA 6
INT. KOMIS

Mietek wchodzi do komisu i sprzedaje komisiarzowi dwie komórki: czarną (tę z bombą) i tę pierwszą którą Dresiarze 1, 2, 3 zabrali Michałowi w pierwszej scenie.

SCENA 7
EXT. ULICA OBOK KOMISU

Dresiarz 1 siedzi za kierownicą samochodu, a Dresiarze 2 i 3 go pchają. Dresiarz 1 prawą ręką kieruje, a na lewej ma zegarek i patrzy na niego w skupieniu. Jak tylko sekundowa wskazówka dochodzi i jest pełna godzina, daje ostro po hamulcach. Dresiarze 2, 3 wywracają się od tego na asfalt. Dresiarz 1 wysiada.

DRESIARZ 1
Zmiana!

Idzie za samochód. Dresiarz 2 wsiada za kierownicę. Dresiarze 1, 3 pchają samochód, a Dresiarz 2 kieruje i patrzy na zegarek. W pewnym momencie:

DRESIARZ 3
O kurwa! Komórę mi z kieszeni j**!

DRESIARZ 1
Ale kiedy?

DRESIARZ 3
Pierdoleni kieszonkowcy! Jak ja ich nienawidzę! Chuje! Łobuzy!

DRESIARZ 2
(krzyczy przez odkręconą szybę)
Nie gadać tyle! Pchać!

SCENA 8
INT. KOMIS

Do komisu wchodzi Orson, wysoki szczupły mężczyzna, wiek około 30 lat. Jest ubrany w biały kitel. Kupuje czarną komórę i zegarek, który od razu zakłada na rękę. Wychodzi.

SCENA 9
INT. JAKIEŚ POMIESZCZENIE

Kali (Murzyn z fryzurą afro, półnagi) rucha Mietka (żeby nie było hardkoru, jest to pokazane w sposób bardzo symboliczny). Obok stoi Orson w rozpiętym białym kitlu, bacznie obserwuje i sporządza jakieś notatki. Spogląda od czasu na zegarek, ten który kupił w komisie. Do pasa Orsona przytwierdzona jest czarna komóra (ta z bombą). W pewnym momencie Orson, spojrzawszy na zegarek, mówi:

ORSON
Zmiana!

Kali nie reaguje i dalej rucha Mietka.

ORSON
Zmiana! Kali, słyszysz co mówię? Zmiana! Stop!

Kali niechętnie przestaje. Orson przekazuje notatki Mietkowi, który staje na jego miejscu. Orson wchodzi za Kalego i zaczyna go ruchać. Teraz Mietek obserwuje i sporządza notatki.

KALI
(do kamery)
Kali ruchać - dobrze. Kalego ruchać - źle.
------------8<----------------------------------------

To wszystko jest przerywane przebitkami Michała próbującego wpisać hasło.

Ma ktoś pomysł jak to dalej pociągnąć?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Kwi 2007, 13:21 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2007, 02:34
Posty: 183
Miejscowość: Plainfield, NJ, USA
SCENA 10
EXT. Widać bramę, z której na ulicę wychodzą Orson i Kali. Wpatrzeni w kartki dyskutują o notatkach.

ORSON
(kończy zdanie zaczęte w bramie)
...tak tego robić! Poto masz scenariusz, żebyś się trzymał roli!
(stuka palcem o kartki)

KALI
Ja dymać szybko a czytać powoli

(rozkłada ręce w geście bezradności. W kadr powoli wjeżdża samochód pchany przez dresiarzy. Z bramy wybiega Mietek popychając niechcąco Kalego i Orsona przed maskę samochodu)

SCENA 11
EXT. Ulica z samochodem i bramą w tle.

(Dresiarz 3 hamuje z piskiem i wysiadając w pośpiechu z auta krzyczy)

DRESIARZ 3
Jak łazicie patałachy! Znudziło Wam się życie?

(Dresiarze 1 i 2 podchodzą do pozostałych)
DRESIARZ 1
Za nasz stracony czas dawać wszystko z kieszeni!

Dresiarz 2 wyciąga z kieszeni Mietka portfel, klucze i paragon z komisu na dwie komórki.
DRESIARZ 2
O żesz Ty w dupe jepany! (Mietek spogląda w kamerę z wyrzutem a Dresiarz 2 pokazuje pozostałym dresiarzom paragon)

DRESIARZ 1
Do bramy z nimi!

Dresiarze wpychają pozostałych do bramy. Z offu słychać odgłosy bijatyki w bramie.

Po chwili Mietek, Kali i Orson wychodzą z bramy. Orson zakłada na rękę zegarek zabrany Dresiarzowi i patrząc na kolegów wskazuje za siebie bramę kciukiem.

ORSON
Coś mi się zdaje, że oni nie czytali scenariusza.

Wsiadają do auta dresiarzy i odjeżdzają.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Kwi 2007, 15:16 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Czy ktoś może mi wytłumaczyć czemu służy ten cały bełkot? Obok jest wątek do wypisywania głupot.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Kwi 2007, 15:28 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2007, 02:34
Posty: 183
Miejscowość: Plainfield, NJ, USA
Santi, ten bełkot jest osobnym, niezależnym bełkotem, którego istota zawiera się w pierwszej wypowiedzi. Poza tym nadal jest to Hyde Park, więc cały dział poświęcony na bełkot.
Może dorzucusz swoje myśli? Chociaż sądząc po Twoim drugim odzewie Ciebie to "ne kręci".


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Kwi 2007, 15:35 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Wracając do tematu, i podsumowując: Akcja rozwija się całkiem nieźle. Trochę jednak zapomnieliśmy o Michale. W międzyczasie (tzn. między wyżej rozpisanymi scenami) toczy się jego wątek. Nie tylko próbuje przypomnieć sobie hasło (to byłoby nudne i czyniłoby go postacią jednowymiarową). Poznaje przecież tę wspaniałą dziewczynę, która potem kupi sobie w komisie czarną komórę, tak jak pisał Soulless.

Zarysy wątku Michała mamy, brak nam szczegółów. Mutegirl, jesteś dziewczyną, może Ty coś wymyślisz, romantycznego a jednocześnie nie oklepanego?

Zaś co do wątku czarnej komóry. Może niech Dresiarze 1, 2, 3 w międzyczasie w jakiś sposób zdobędą czarną komórę, a oprócz tego dotoczą samochód do stacji benzynowej i nie tylko zatankują do pełna, ale jeszcze - żeby już im paliwa w najbliższej przyszłości nie zabrakło - kupią tyle kanistrów ile się im zmieści do samochodu i wszystkie napełnią?

To mogłoby być fajne. Jedzie samochód wypełniony po brzegi dresiarzami i benzyną, między kanistrami leży sobie czarna komóra, wjeżdża na teren domu dziecka (taka umyślna referencja do "Wożonka"), a tymczasem Michał próbuje odgadnąć hasło...

Może przyszła dziewczyna Michała pracuje w tym domu dziecka jako jakaś wolonariuszka? To dodatkowo złączy nam wątki.

A dla serenad pod balkonem też myślę znajdzie się miejsce.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 20 Kwi 2007, 05:57 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2007, 02:34
Posty: 183
Miejscowość: Plainfield, NJ, USA
Grześ, ja próbuję zgadnąć, dlaczego Michał nie zadzwoni do kolegi, który mu to hasełko ustawił? To byłoby najprostsze wyjście.
Po drugie starałem się dresiarzy pokazać w taki sposób, jakby faktycznie nie byli całkowicie związani z fabułą, a tylko wchodzili na plan przypadkowo i rozrabiali niechcąco. Nie mają pojęcia o obecności kamery, więc można gdzieś dać taką scenę, że kiedy się zorientują, że ktoś ich nagrywa, to podejdą i wleją operatorowi kamery, a ją ukradną. Oczywiście nie wyłączą nagrywania i pięknie coś zdradzą widzowi, a następnie kamerę wyrzucą, żeby pozbyć się trefnego towaru.
Po trzecie dresiarze pchają auto, bo lubią "pakować" mięśnie, stąd ten, który siedzi za kierownicą czuje się jak wyrzutek i odlicza sekundy, kiedy znów będzie mógł pchać autko ;)
Po czwarte podoba mi się motyw kanistrów. To robi nam motym sensacyjny i buduje napięcie przedmiesiaczkowe :D
Tylko dresiarze muszą odzyskać autko.
Ogólnie czuję, że coś z tego będzie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 20 Kwi 2007, 07:28 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
1. Nie pamięta numeru, a numer miał w tej pierwszej komórze. W domu ciągle nie ma tego kolegi. Można jeszcze wymyślić wariant jak najbardziej na czasie, że kolega pojechał do Anglii czy Irlandii i nie włączył roamingu.

2. Scena z wlaniem operatorowi bardzo fajna jest. Jest już w jakiś sposób antycypowana wcześniejszymi metareferencjami.

3. No ale wtedy odpada scena tankowania.

4. Nie tylko auto, ale i czarną komórę. Muszą mieć co położyć między kanistry.

Wciąż niedorozwinięty jest wątek Michała... coś trzeba z tym zrobić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 22 Kwi 2007, 10:11 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2007, 02:34
Posty: 183
Miejscowość: Plainfield, NJ, USA
SCENA 12
EXT, Stacja benzynowa.
Orson, Kali i Mietek siedzą wewnątrz i jedzą hot dogi. Auto zaparkowali przed budynkiem stacji i widzą go przez szybę. Do stacji dochodzi Michał i widzi swój samochód ukradziony tego dnia. (dlatego jechał tramwajem ). Podchodzi i widzi, że kluczyki są w stacyjce, więc wsiada szybko i odjeżdża ze stacji z piskiem opon. Z budynku wybiegają Orson, Kali i Mietek klnąc głośno z powodu straty auta.

SCENA 13
EXT. Ulica miasta
Michał parkuje przy krawężniku i idzie do bagażnika coś sprawdzić. Otwiera go i unosi 20-sto litrowy kanister, potrząsa nim i odkłada, unosi kolejny i również sprawdza, czy jest pełny, i tak jeszcze sprawdza 2 kolejne kanistry. Przeciera z ulgą czoło i wzdycha uśmiechając się.

MICHAŁ (do siebie)
Mam więcej szczęścia niż rozumu.

Wsiada do środka i znajduje paragon z komisu na komórkę. Jeszcze bardziej uradowany mówi znów do siebie

MICHAŁ
W chooj więcej szczęścia.

SCENA 14
INT. Komis

Michał wchodzi i daje sprzedawcy paragon.

MICHAŁ
Ktoś u pana sprzedał moją komórkę. Muszę ją odzyskać.

Sprzedawca bierze paragon i szuka telefonu Michała

SPRZEDAWCA
Złodzieje, co? A paragon sami oddali?

MICHAŁ
Coś w tym rodzaju.

Wychodzi z komisu z komórką, wsiada do swojego auta i odjeżdża.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 30 Kwi 2007, 20:38 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
SCENA 14 c.d.

SPRZEDAWCA
(do siebie, głośno myśli)
Coś mi tu nie pasuje. To wszystko się kupy nie trzyma! Po co złodzieje mieliby oddawać paragon?

Z zasłonki wychodzi Tajemniczy Osobnik.

TAJEMNICZY OSOBNIK
Widocznie tak było w scenariuszu.

SPRZEDAWCA
W jakim kurwa scenariuszu?

TAJEMNICZY OSOBNIK
Nie udawaj że tego nie wiesz! Jesteśmy na filmie!
(do kamery)
Przepraszam państwa.

SPRZEDAWCA
Przestań!

TAJEMNICZY OSOBNIK
Ale o co chodzi? Co jest złego w metareferencjach?

SPRZEDAWCA
To jest złego, że uwłaczają powadze filmu! Stop! Koniec z metareferencjami, gramy normalnie!

Gdyby udało się to nakręcić, byłby to pierwszy znany mi przypadek meta-metareferencji w filmie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Maj 2007, 06:49 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2007, 02:34
Posty: 183
Miejscowość: Plainfield, NJ, USA
SCENA 14 c.d

REŻYSER ( z OFF-u)
Panowie, kruca bomba! Tak to my nigdy tego nie skończymy! Jeszcze raz, ale ostatni, kruca bomba!

SPRZEDAWCA (cicho do siebie)
Ja już to gdzieś słyszałem.

REŻYSER ( z OFF-u)
W Vabanku.

TAJEMNICZY OSOBNIK( cicho do siebie)
No to sie nagrałem.

REŻYSER (z OFF-u)
Akcja!

SPRZEDAWCA
Coś mi tu nie pasuje. To wszystko się kupy nie trzyma! Po co złodzieje mieliby oddawać paragon?

Wyciąga scenariusz i zaczyna wertować kartki szukając właściwego miejsca.

SCENA 15
INT. Auto Michała

Michał jedzie przez miasto samochodem. Na siedzeniu pasarzera leży odzyskana czarna komórka i scenariusz. Michał z drugiej komórki wykręca numer i łączy się.

MICHAŁ
Szefie, odzyskałem auto!

SZEF ( z OFF-u , jego głos dochodzi z telefonu )
Co mnie koorwa obchodzi auto! Masz spirytus?!

MICHAŁ
Całe cztery kanistry! Nietknięte!

SZEF ( z OFF-u )
Masz więcej szczęścia, niż rozumu! Za 20 minut widzę i Ciebie i towar! I znów się nie zgub, bo będziesz karmił rybki! ... Sobą!

Szef rozłącza się, a Michał bierze do ręki scenariusz i niechcąco zrzuca komórkę między siedzenia.

MICHAŁ ( do siebie pytająco wertując scenariusz )
Jakie znowu rybki?

SCENA 16
EXT. Ulica.

Michał zatrzymuje się, żeby na spokojnie poszukać, kiedy jadący z przeciwka samochód gwałtownei hamuje i wysiadają z niego dresiarze 1, 2 i 3

DRESIARZ 1 ( biegnąc w stronę auta Michała)
j** Cie szmaciarzu!

Dobiega do drzwi, otwiera je, wywleka Michała na ulicę i zaczyna okładać. Pozostali dresiarze dołączają się i trzej biją Michała.

MICHAŁ
Przestańcie! Ja to pierdoole! Dosyć koorwa jego mać!!!

Wstaje z asfaltu krzycząc dalej a dresiarze zdziwieni przestają go bić.

MICHAŁ
Czy wszystkich tu całkiem j**? Nikt nie gra zgodnie ze scenariuszem i jeszcze dostaje prawdziwy wpierdool! Szukajcie se innego frajera! Ja już nie gram w tym filmie!

DRESIARZ 2
Synek, co Ty pierdoolisz?

DRESIARZ 3 (śmiejąc się )
Chłopaki, za mocno oberwał! Teraz myśli, że jest w filmie!

MICHAŁ
Patrz debilu tam!

Michał wskazuje ręką na kamerę a dresiarze odwracają wzrok i patrzą prosto w obiektyw.

DRESIARZ 1
O ja pierdoole! Chłopaki!

Dresiarze biegną w stronę kamery, jeden z nich łapie za obiektyw, widać strzępy obrazu, kamera upada na jezdnię ale nadal nagrywa. W kadrze widać walkę dresiarzy z ekipą filmu. Po krótkiej chwili walce dresiarze odchodzą zwycięzko, wsiadają do auta Michała i odjeżdżają. Dresiarz za kierownicą wychyla się przez okno i woła.

DRESIARZ 2
Filmowcy koorwa. Ja j**! ( nie przerywając śmiechu odjeżdża wystawiając środkowy palec)

REŻYSER ( z OFF-u)
Koorwa! j** mi telefon! Niech ktoś zadzwoni po policję!

OPERATOR KAMERY ( z OFF-u)
W mojej padła bateria w dwunastej scenie! Maciek ( lub imię aktora grającego Michała) Dzwoń ty!

MICHAŁ ( z OFF-u)
Właśnie mi się przypomniało hasło detonatora. Załatwimy to sami.

Ekipa podnosi się z jezdni, ktoś podnosi kamerę, widać pobocze.

FADE OFF


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group