Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 12:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 170 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Maj 2009, 11:46 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
To masz napisał(a):
(...)
24. Wszystkie torby wynoszone z supermarketów zawierają przynajmniej jedną bagietkę.
25. Zamiast marnowac zwykłe kule maniakalni zabójcy wolą mordowac swoich zaciętych wrogów za pomocą wymyślnych metod, np.: skomplikowanych maszyn z zapalnikiem, śmiercionośnych gazów, laserów i rekinów-ludożerców, które to metody pozostawiają wrogom co najmniej 20 minut na ucieczkę.

26. Śmietniki zamiast czarnych foliowych toreb ze śmieciami zawierają puste kartony, widać to, gdy ktoś do nich wpada z któregoś tam piętra.
27. Instalacje alarmowe: tam, gdzie wystarczyła by jedna czujka PIR, montuje się dziesiątki laserowych fotokomórek, w dodatku w taki sposób, żeby można jednak było którędyś się prześlizgnąć.
28. W przestrzeni kosmicznej widać promienie laserów i słychać silniki i eksplozje.
29. Ziemia widziana z przestrzeni kosmicznej jest zawsze w pełni i zawsze widać Afrykę, Antarktydę i Półwysep Arabski.
30. Prawie wszyscy kosmici mają dwie ręce i głowę z parą oczu, nosem i otworem gębowym. Większość z nich ma dwie nogi.
31. Starożytni Rzymianie mówili po angielsku.
32. Dzieci rodzą się od razu dwumiesięczne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Maj 2009, 12:26 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 19 Sty 2008, 23:29
Posty: 170
Miejscowość: Ś-cie
No tak. Mam 12 lat. Wchodzę do synagogi. Pytam rabina o sens życia. Zdradza mi tajemnicę sensu życia, ale czyni to po hebrajsku. Nie znam hebrajskiego... Rabin proponuje mi korepetycje za 600 dolarów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Maj 2009, 12:29 
Offline
Kaskader w Bollywood
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2008, 18:29
Posty: 105
Miejscowość: Chorzów
33. Samochody osobowe bez problemu przeskoczą przez podnoszący się most na rzecze. I jadą dalej.
34. Most zawsze podnosi się aby utrudnić pościg.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Maj 2009, 12:30 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Atom napisał(a):
34. Most zawsze podnosi się aby utrudnić pościg.

Tak, ale nie tylko. Czasami podnosi się tylko po to, aby można było swojemu bratu pokazać możliwości nowego samochodu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Maj 2009, 12:42 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2008, 11:30
Posty: 216
Miejscowość: Kraków/Katowice
35. Samochód podczas wypadku zawsze koziołkuje kilka razy, albo gdy uderza w inny pojazd wybija się tak jakby wjeżdżał na rampę.
36. Przeciwnik głównego bohatera na końcu ginie w drastycznych okolicznościach (przeważnie podczas gdy tłumaczy skrępowanemu i pozornie bezbronnemu bohaterowi swój perfekcyjny plan zagłady świata).
37. Świat znów został uratowany przez największego frajera( który przy okazji zdobył względy najładniejszej dziewczyny) .
38. Jeśli jesteś dzieckiem, choćbyś miał racje, to i tak nikt cię nie posłucha, a na końcu znów się okaże że jednak miałeś rację.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Maj 2009, 12:56 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Obywatel napisał(a):
No tak. Mam 12 lat. Wchodzę do synagogi. Pytam rabina o sens życia. Zdradza mi tajemnicę sensu życia, ale czyni to po hebrajsku. Nie znam hebrajskiego... Rabin proponuje mi korepetycje za 600 dolarów.


Jeden z moich ulubionych tekstów z "Zeliga" :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Maj 2009, 21:20 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2008, 11:30
Posty: 216
Miejscowość: Kraków/Katowice
No i kto by pomyślał, że brednie poobiednie przerodzą się w story outline offowej, epickiej opowieści osadzonej w czasach Słowian?

santi napisał(a):
Tworzę ten wątek jako wentyl bezpieczeństwa... może co śmiesznego z tego wyniknie.

Cholera! I wiemy kto...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 22 Maj 2009, 17:01 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
A propos złych filmów: http://www.badmovies.org/ - patrzcie i podziwiajcie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 22 Maj 2009, 17:47 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2008, 11:30
Posty: 216
Miejscowość: Kraków/Katowice
Polecam ;)- http://www.youtube.com/watch?v=Z1eFdUSn ... L&index=38


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Maj 2009, 11:45 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Wybrane fragmenty Proroctw Milabusa (spisanych przez Adama Ehringera)

Zaprawdę powiadam wam, że zły czas nadchodzi dla ludu ziemskiego, a szczególnie dla krajan mych, z miejsca nieszczęsnego, biało-czerwonego ze środka Europy i końca świata, bowiem stracił Pan już całą cierpliwość swoją dla ludu tego i nic dobrego spotkać ich już nie może.

...

A temu, kto zje grochówkę wojskową w miesiącu pamięci narodowej, biało-czerwonej, wszystkie kopalnie na Śląsku pracując na cztery zmiany nie nastarczą węgla.

...

Wierzcie mi, bracia i siostry, że w żadnych sklepie mięsnym nie będzie wydawana reszta:
Kobiety będą rodziły w dziewiątym tygodniu, a każdy chłopczyk urodzony w wolną sobotę otrzyma imię Alf i nie będzie mógł zapanować nad nocnym moczeniem aż do dwudziestego roku życia.

...

Aliści, blondynkom o wzroście minimum metr osiemdziesiąt wypadną wszystkie włosy, a łysym o wzroście maksimum metr czterdzieści wyrosną bujne czupryny pod pachami i w kroku, tak że z trudem będą odnajdywać to, co za sprawą Największego gdzieś zgubili.

...

I pojawi się związek zawodowy podżegający do strajku, którego celem będzie obniżka płac dla strajkujących, a przewodniczącym tego związku będzie nieprzejednany asceta.

...

Wierzcie mi, bracia i siostry, że więcej w kraju tym żałosnym będzie ludzi brzydkich niż ładnych i życie seksualne ograniczy się do samozaspokajania.

...

Aliści w mieście Czterech Głupców urodzi się dziewczynka o imieniu Aimra i biada wszystkim mężczyznom, którzy z nią obcować będą pod nieobecność swoich rodziców, bo złapią od niej coś, z czego się już nigdy nie wyliżą, maniakalny strach i przerażenie.

...

Wierzcie mi, siostry i bracia, że przeklęci ci, co przeklinali i święci ci, co świętowali.

...

A pewien mieszkaniec Dąbrowy Górniczej puści bąka tak drastycznego, że śmiertelnie powali nim milion osób w wieku produkcyjnym.
Zaprawdę, powiadam wam, że bliski już jest czas, w którym rajstopy z tworzyw sztucznych zaczną puszczać paskudne, obleśne, wyzywające oczka do dzieci z naprzeciwka.
Aliści przemysł ciężki ni z tego, ni z owego stanie się zbyt lekki i co druga huta zbankrutuje, a co trzecia stocznia przerzuci się na produkcję nart wodnych w opakowaniach zastępczych.

...

Wierzcie mi, siostry i bracia, że ojcowie bratowych waszych nie będą wnukami teściowych naszych przybranych ciotek stryjecznych i termin RODZINA POLSKA uzyska najszersze w historii semantyki znaczenie.

..


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 170 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group