Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 21:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: W kwestii żałosnego moderatora
PostWysłany: 23 Lip 2006, 20:57 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Iago napisał do mnie na priva co poniżej. Ponieważ dotyczy to mojej osoby jako moderatora zdecydowałem się pociągnąć temat publicznie.
Cytuj:
Od: Iago
Do: santi
Wysłany: Dzisiaj 19:33
Temat: temat?
hej. Pytanie retoryczne: czy mozna byc bardziej zalosnym niz ty? Pytanie retoryczne no.2: jestes moderatorem, bo chcesz sie tylko dowartosciowac, czy w gre wchodza bardziej zlozone problemy?:)


Iago, odpowiedź na pytanie 1 jest o tyle prosta, że samym swoim istnieniem dowodzisz, że można. Co do pytania 2 to mam dość powodów poza tym forum do bycia dowartościowanym a moderacją zajmuję się hobbystycznie i ponieważ poproszono mnie o to.

Czujesz się urażony bo wykasowałem twój głupawy i ewidentnie zaczepny post? Ale mi jest przykro, że nie dałem ci okazji narobić dymu w tamtym wątku.


Ale skoro ostatni sprawiedliwy wrócił do miasta gdzie wredny szeryf Santi gnębi ludność, to proszę bardzo: niech lud przemówi. Jeśli komuś nie odpowiada mój styl moderowania forum niech się tu wypowie. Jeśli opinie negatywne przeważą, ustąpię ze stanowiska i zgłoszę Iago do tej funkcji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Lip 2006, 21:13 
Offline
Kaskader w Bollywood
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2006, 17:36
Posty: 114
Miejscowość: Elbląg
Nie no co ty ... facet se chyba jaja robi ... Warto się zastanowić najpierw zanim się coś napisze ... Jeśli miałbym wybierać to widząc to co robi santi na tym forum wybieram santiego :]

P.S : Santi jeśli mógłbyś to odpisz mi na pw . Pisałem do ciebie w sprawie kupna nowej kamery. Chyba że się nie znasz na tym albo nie chcesz odpisać :P :P .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Lip 2006, 21:14 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2006, 19:07
Posty: 169
Miejscowość: Warszawa
Myślę że uwagi Iago były napisane pod impulsem chwili i nie ma oco się kłucić.

Biorąc pod uwagę moją krótką karierę na tym forum uważam ,że santi nadaje się na moderatora(i powinien nim cały czas być). Oczywiście nie mam też nic przeciwko Iago.

Uważam że ta sprzeczka nie powinna być centrum zainteresowania wsystkich forumowiczów (ponieważ wszyscy powinni się wziąść za robienie filmów a nie za głupoty)
:D Niech obaj podadzą sobie wirtualne łapki i zacznijmy robić to co tygryski lubią najbardziej (czyli filmować). :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Lip 2006, 21:24 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2005, 23:05
Posty: 214
Miejscowość: Pogwizdów
Iago jestem z tobą! Santi kasuje te posty, które mu się nie podobają, ( żekomo offtopikowanie itp. ), a sam jak walnie takiego offtopica to jest to świętość


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Lip 2006, 21:43 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Niepisanym obowiązkiem moderatora jest dbanie o to, aby na forum panował jako taki porządek. Wierz mi, że przeglądanie kilkudziesięciu postów dziennie i wartościowanie ich w kwestii zgodności z regulaminem nie jest łatwe ani przyjemne.

Nie usuwamy postów, które nam się nie podobają, a tylko te, które są NIEZGODNE Z REGULAMINEM (który z pewnością znacie?). Także pretensje możecie mieć tylko do siebie, a nie do nas. Bo jeżeli macie do powiedzenia coś mądrego i na temat, to ani Norbert, ani santi, ani ja takiego postu nigdy nie ruszymy.

Komuś nie podobają się takie zasady? Przecież nikogo nie trzymamy tu na siłę... Trochę więcej pokory drodzy moi. A jeżeli chceci się jej nauczyć, zapraszamy na EFIXa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Lip 2006, 23:58 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 15 Lut 2005, 14:45
Posty: 131
Miejscowość: Poznań
O matko, nie róbcie mi z EFIXa kolonii karnej czy innej szkoły przetrwania :) Obserwując fora filmowe dochodzę do wniosku, że jeszcze trochę to dzieci się będzie straszyć moją stroną zamiast Fredym Krugerem. "Nie zjesz kaszki, to tata cię zaprowadzi do efixa!" albo "Babciu babciu, czemusz masz taka wygodną i wielką klawiaturę? - Żebe lepiej zj... usera Czerwony Kapturku".
Normalnie jak w Korei, jak przetrwasz Forum EFIX to przetrwasz wszystko :)

Maciej


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Lip 2006, 22:44 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2005, 10:07
Posty: 717
Miejscowość: Warszawa
Santi nie wygłupiaj sie, jasne że chcemy żebyś pozostał jako moderator... chyba moge spokojnie powiedzieć że jesteś najbardziej doświadczonym użytkownikiem tego forum, wiec jak nie Ty to kto ma być modem?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Lip 2006, 00:51 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 04 Cze 2006, 11:57
Posty: 229
Miejscowość: Warszawa
Santi - gratuluję męskiej postawy, jak na moderatora z prawdziwego zdarzenia przystało! Bardzo podoba mi się, że chamską zaczepkę z priva upubliczniłeś - może ostudzi to na przyszłość zapędy smutnych frustratów kanalizujących swoje ambicje w opluwaniu lepszych od siebie.
Dołączyłbym swoją opinię o Iago, ale mam już (z jego powodu notabene) jedno ostrzeżenie, a artyłowanie tego, co myślę, prowadziłoby niechybnie do kolejnego...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Lip 2006, 17:59 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2005, 23:05
Posty: 214
Miejscowość: Pogwizdów
Oczywiście zgadzam się, że Santi to najbardziej doświadczony użytkownik forum, służy swoją rozlegą wiedzą i kamera akcja! bez niego nieco by straciła, ale mógłby też troszkę przychamować w niektórych kwestiach.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Lip 2006, 19:34 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 04 Cze 2006, 11:57
Posty: 229
Miejscowość: Warszawa
Constantine - nie bardzo wiem, jak rozumieć, że Santi powinien "troszkę przychamować"? Masz na myśli, że powinien od czasu do czasu być nieco chamski? Czy może miałeś na myśli czasownik "hamować"?
W innym poście piszesz, że wziąłeś "na pamiątkę" jakiś wykaz rekwizytów czy scenopis - a nie wziąłbyś tak na pamiątkę - ale taką na wieczną rzeczy - słownika ortograficznego? Nie wiem, czy w literaturze z dziedziny scenariopisarstwa znalazłeś taką wyliczankę, czego nie lubią "czytacze" scenariuszy - stoi tam jak byk, że nie znoszą błędów ortograficznych, językowych i - uwaga! - interpunkcyjnych. I dysleksją ani dysgrafią nie dasz rady się im wytłumaczyć...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Lip 2006, 20:41 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2005, 23:05
Posty: 214
Miejscowość: Pogwizdów
Przepraszam, ale fakt - mój błąd. Chodziło mi o "przyhamować" od czasownika hamować. MEA CULPA. Przepraszam zwłaszcza Mokotowskiego. A co do słownika - chętnie wezmę, najwyżej gdzieś opylę :D[/i]


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Sie 2006, 12:41 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
No to skoro przedyskutowaliśmy temat to zostaję na stanowisku i z pieśnią na ustach będę prowadził dalej swoją wredną politykę. (Żeby co poniektórych bardziej zniechęcić do siebie dodam, że popieram bombardowanie Libanu i interwencję w Iraku)

Zamykam wątek do czasu kolejnych protestów.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group