Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 06 Maj 2024, 15:52

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Star Trek: Horizon - teaser
PostWysłany: 01 Cze 2006, 18:30 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 30 Maj 2006, 17:02
Posty: 3
Miejscowość: Kraków
Witam!

Zapraszam do oglądania teasera pierwszego teasera fanfilmu trekowego Star Trek: Horizon.

http://www.sthorizon.com/files/files/do ... easer1.avi

Jesteśmy grupą fanów z Krakowa. Zamierzamy nakręcić kilka 45-minutowych odcinków, stylizowanych na serial TV.

Z chęcia odpowiem na wszystkie pytania :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Cze 2006, 21:08 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Jestem laikiem w dziedzinie efektów specjalnych, dlatego jestem pod sporym wrażeniem całej otoczki, połączenia grafiki z żywym obrazem, animacji, itp.
Ale o ile nie chcecie, żeby cała Wasza praca w tej dziedzinie nie poszła na marne, zmiencie aktorów, albo postawcie im pół litra przed nosem i niech się troszkę chłopaki rozluźnią :? Bo aktorstwo razi w tym momencie najbardziej.
Niemniej życzę powodzenia, bo zapowiada się ciekawie.
pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 01 Cze 2006, 22:49 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 30 Maj 2006, 17:02
Posty: 3
Miejscowość: Kraków
Dzięki.

Pół litra będzie, nie ma sprawy :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 02 Cze 2006, 14:31 
Offline
Klapser

Rejestracja: 01 Maj 2006, 14:15
Posty: 91
Miejscowość: Wolin
Warunki do kręcenia macie naprawdę świetne (efekty, stroje) ale jak to powiedział LGF aktorstwo kuleje, produkcja jest kręcona już na jakimś poziomie a nie na łapa capu i szkoda by było psuć to wszystkim takimi drętwymi aktorami :? No i jeszcze można by się przczepić, że zostawia się 2/3 "powietrza" PRZED a nie ZA twarzą aktora. Macię naprawdę ambitny cel, offowy serial, mam nadzieje, że wszystko dobrze się potoczy, powodzenia :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 02 Cze 2006, 19:04 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Maj 2006, 11:38
Posty: 34
Miejscowość: Zabrze
Mnie rónież podobał się ten teaser. Bardzo podobały mi się efekty. Świetnie odwzorowaliście fizykę lotu statków. Również duży plus za stroje, ale jak już wspomnieli Ci wyżej - gra aktorska siada. Ze swojej strony życzę wam powodzenia w dalszym kręceniu...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Cze 2006, 12:32 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
LGF napisał(a):
postawcie im pół litra przed nosem i niech się troszkę chłopaki rozluźnią :?


I będzie:

- Szsz..szerwwony alrm!
- Sso?
- Szszerwony alrm szszszelać bz rozkzu...
- Aaale o ssso chodzi?

:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 02 Lip 2006, 00:54 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 02 Lip 2006, 00:36
Posty: 1
Ja chciałbym zada jedno pytanie, przepraszam że tak póżno, ale jestem tu nowy i przypadkiem trafiłem na tego posta.
Swego czasu byłem wielkim fanem Treka i dlatego chciałem zapytac czy całosc tego teasera jest waszego autorstwa, a mianowicie czy wyszystkie sceny kreciliscie od podstaw czy moze uzyliscie jakies wykorzystywane wczesciej w filmach (badz grach) trekowych. Bo szczerze mowiac to ja juz gdzies widzialem ta scene gdzie enterprise dostaje torpeda fotonowa. Wlasciwie to wszystko poza scenami na mostku statku wydaje sie jakos dziwnie znajome.
Jesli wszystko jest waszego autorstwa to gratuluje zwlaszcza tych scen walk kosmicznych, bo sceny wewnatrz sa troche sztuczne. Bylbym wdzieczny za odpowiedz


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Lip 2006, 12:52 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2006, 22:01
Posty: 2
Miejscowość: ...far far away
Wszystko fajnie, wszystko dobrze, ale aktorstwo kuleje... no i blue-box wam troszkę nie wyszedł, aktor jest trochę nieostry, może źle dobraliście oświetlenie i wam nie wykluczyło tak jak trzeba, albo poprostu nie złapaliście ostrości... jakiś banał napewno, który jednak troszkę psuje odbiór.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Wrz 2006, 13:31 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 30 Maj 2006, 17:02
Posty: 3
Miejscowość: Kraków
Cytuj:
PIT napisał(a):
Ja chciałbym zada jedno pytanie, przepraszam że tak póżno, ale jestem tu nowy i przypadkiem trafiłem na tego posta.
Swego czasu byłem wielkim fanem Treka i dlatego chciałem zapytac czy całosc tego teasera jest waszego autorstwa, a mianowicie czy wyszystkie sceny kreciliscie od podstaw czy moze uzyliscie jakies wykorzystywane wczesciej w filmach (badz grach) trekowych.


Wszystkie sceny były kręcone i przygotowywane przez nas.

Cytuj:
Bo szczerze mowiac to ja juz gdzies widzialem ta scene gdzie enterprise dostaje torpeda fotonowa. Wlasciwie to wszystko poza scenami na mostku statku wydaje sie jakos dziwnie znajome.


Taki był cel :D

Co do uwag dotyczących kluczowania - zgadzma się. Ale było to efektem zastosowania b. słabej kamery. Teraz dysponujemy znacznie lepszym sprzętem.

Zapraszam na nową stronę naszego projeku www.sthorizon.com

[ Dodano: Pią Sie 03, 2007 1:35 am ]
szybki update : zbliżamy się do końca zdjęć. Kamera to panasonic DVX-100BE Na konwencie POLCON zaprezentujemy nowy materiał filmowy - projekt nie umarł a wręcz przeciwnie :)

Odcinek pierwszy będzie trwał ok. 30 minut.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group