Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Kwi 2024, 12:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Teledysk Bomba Bojs!
PostWysłany: 04 Mar 2006, 15:07 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 11 Sty 2006, 17:18
Posty: 10
Miejscowość: Warszawa
Witam!

Daje teledysk doodceny. Cały teledysk krecilismy kilka godzin. Zobaczcie i oceniecie sami!

http://www.bomba-bojs.waw.pl/filmy.html

plik nr 3 (prawym klawiszem i "zapisz element docelowy jako")


pozdrawiam

Wojtek B.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 05 Mar 2006, 19:49 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 24 Lut 2005, 16:38
Posty: 25
Miejscowość: Poznań
Na plus:
- ładnie robicie z siebie idiotów

Minusy to reszta. Chciałbym tylko napisać jedno. Głosy macie TRAGICZNE. Bo chyba to wy śpiewaliście? :D a jak nie to gratuluję wyboru piosenki. Szczególnie ten drugi koleś (parodiował G. Halamę?) - wyraźniej krzyczę przez nos. Już wolę te amatorskie trzęsiawki z ręki. Zrobiliście parodię disco-polo, to się 'chwali'. Błagam was, nie róbcie tego więcej i skasujcie to dla własnego dobra :lol: :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 05 Mar 2006, 21:00 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Posłuchałem kilku "utworków" z Waszej strony... zniechęciły mnie do ściągania teledysku :?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Mar 2006, 13:37 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 11 Sty 2006, 17:18
Posty: 10
Miejscowość: Warszawa
Witam!

Piszecie tutaj ze mamy kiepskie glosy nie potrafimy spiewac itd..LGF napisal ze przesluchal wczesniej kilka kawalkow i sie zniechecil. Jestem na tym forum od nie dawana ale z tego co zauwazylem jest to miejsce w ktorym ocenia sie filmy, a nie muzyke.


pozdrawiam

Wojtek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Mar 2006, 14:14 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 20 Lut 2006, 21:12
Posty: 191
Miejscowość: Mielec
Witam!

Plusy: własny tekst i muzyka, ambicja
minusy: total amatorszczyzna, brak poczucia kompozycji,

Ja bym tego niepokazywał tylko zrobił coś naprawdę dobrego.
powodzenia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Mar 2006, 17:00 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 24 Lut 2005, 16:38
Posty: 25
Miejscowość: Poznań
Wojtek B. napisał(a):
Jestem na tym forum od nie dawana ale z tego co zauwazylem jest to miejsce w ktorym ocenia sie filmy, a nie muzyke.

:?: :?: :?:
A co to jest film?
Obejrzałem Wasz film bez dźwięku - wyszło jakoś dziwnie... jacyś podskakujący, rzucający się kolesie, ruszają coś jadaczkami... nie wiem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Panie AntHus
PostWysłany: 06 Mar 2006, 18:55 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 05 Mar 2006, 21:31
Posty: 1
Powiem szczerze, ze zle potraktowales tworcow tego teledysku. Moim zdaniem projekt zostal bardzo fajnie zmontowany (biorac pod uwage, ze robili to jacys poczatkujacy), aczkolwiek zgadzam sie, ze piosenka jest bardzo slaba(na tej stronie komentuje sie jakosc filmow, takze nie powinien pan traktowac jakosci piosenki jako minus). Na stronie internetowej wszystkie filmy (poniewaz przed chwila je widzialem :lol: ) byly z dzwiekiem, a pan panie AntHus musi miec spieprzony komputer skoro bylo inaczej.
Po drugie pragne pana spytac co pan wielkiego nakrecil, ze tak kiepsko ocenil projekt tych kolesi. Prawdopodobnie jest pan "zerem" w przemysle filmowym (zreszta takim jestem i ja, ale ja nie krytykuje totalnie tego teledysku), takze nie powinien pan sie wymadrzac na tym forum (nie jest pan autorytetem dla nikogo)
Podobalo mi sie, choc musicie chlopaki jeszcze popracowac nad swoimi talentami :lol:
Pozdrawiam
Jakub Szalanski


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Mar 2006, 20:34 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 20 Lut 2006, 21:12
Posty: 191
Miejscowość: Mielec
AntHus miał dobry pomysł, ja podłożyłem pod video inne techno i wyszło całkiem całkiem.
Proponuję spróbować. A ty QBA zobacz sobie takie coś pod postem jak „WWW” u AntHus’a to wejdziesz na jego stronke to sobie pooglądaj.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Panie AntHus
PostWysłany: 06 Mar 2006, 21:16 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 24 Lut 2005, 16:38
Posty: 25
Miejscowość: Poznań
QBA napisał(a):
na tej stronie komentuje sie jakosc filmow, takze nie powinien pan traktowac jakosci piosenki jako minus.

Hehehe. Zawsze wydawało mi się, że film to obraz + dźwięk.

QBA napisał(a):
Na stronie internetowej wszystkie filmy (poniewaz przed chwila je widzialem :lol: ) byly z dzwiekiem, a pan panie AntHus musi miec spieprzony komputer skoro bylo inaczej.

Wojtek zasugerował, żebym ocenił 'film' (czyt. obraz) a nie piosenkę (czyt. dźwięk) co próbowałem zrobić.

QBA napisał(a):
Po drugie pragne pana spytac co pan wielkiego nakrecil, ze tak kiepsko ocenil projekt tych kolesi.

Absolutnie nic. Nie zauważyłem w żadnym moim wcześniejszym poście zdania typu "Co Wy zrobiliście, lepiej obejrzyjcie moje filmy i bierzcie przykład." więc Twoje pytanie nie ma nic do rzeczy.

QBA napisał(a):
Prawdopodobnie jest pan "zerem" w przemysle filmowym (zreszta takim jestem i ja, ale ja nie krytykuje totalnie tego teledysku), takze nie powinien pan sie wymadrzac na tym forum (nie jest pan autorytetem dla nikogo)

Skoro również jesteś zerem, to jakim prawem pozytywnie krytykujesz ten teledysk? Nie jesteś autorytetem dla nikogo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: re
PostWysłany: 03 Lip 2006, 08:51 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Cze 2006, 20:21
Posty: 9
Miejscowość: aktualnie Lublin
Dla mnie kompletna klapa. Jak kręcony dla jaj przez znajomych dla znajomych jeszcze ujdzie(i po co go wrzucać ludziom do oceny??). Ale jak z zamierzeniem na ogólnopolski debiut - TRAGEDIA. Teledysk bez pomysłu, bez jakiegokolwiek przemyślenie (sory nie mam zamiaru oglądać pościeli w łazience). No chyba że uderzycie do Green Star :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Lip 2006, 14:14 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2006, 12:22
Posty: 238
Miejscowość: Kraków
Przeczytałem komentarze, ściągnałem, oglądnąłem i:

Muzyka jest jak dla mnie tragiczna (inna sprawa, że każda hip-hopowo-dancowa muzyka jest dla mnie tragiczna). No ale oceniać mamy teledysk a nie muzykę.

I tu nie zgodzę się z większością, jak na amatorów (i to dość młodych wiekiem) wcale nie jest tak źle. Fakt, że wnętrza rażą swoją codziennością (następnym razem polecam powynosić trochę niepotrzebnych rzeczy na czas kręcenia), kadry też mogłyby być lepsze, oświetlenie niby jest, bo jest jasno :) ale wprowadzenie minimalnego klimatu za pomocą swiatla by się przydalo. Natomiast na plus zaliczyłbym montaż (można by się przyczepić do paru rzeczy ale ogólnie jest w porządku), synchrony też się nienajgorzej trzymają. I patrząc przez pryzmat polskich teledysków hip-hopowych, to nie jest źle.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Panie AntHus
PostWysłany: 06 Lip 2006, 18:31 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker

Rejestracja: 23 Maj 2006, 19:25
Posty: 25
Miejscowość: toruń
QBA napisał(a):
Prawdopodobnie jest pan "zerem" w przemysle filmowym (zreszta takim jestem i ja, ale ja nie krytykuje totalnie tego teledysku), takze nie powinien pan sie wymadrzac na tym forum (nie jest pan autorytetem dla nikogo)


no cóż, jesli tak na to patrzeć, to liczba osób, która ma prawo wypowiadać się na tym forum, drastycznie by się zmniejszyła. Wszyscy się uczymy i próbujemy sobie nawzajem pomagać poprzez wyrażanie własnych opinii.

a co do teledysku:

"+" to przede wszystkim montaż. Jak na film początkujących amatorów, jest naprawdę dobry.

"-" fabuła. Koleś chodzi, myje ręce, siedzi, no i polewa wodę z butelki opatrzonej napisem, który sugeruje, że zawiera ona jakiś mocniejszy trunek. Jasne, że wiele teledysków nie ma określonej fabuły, ale posiadają za to klimat, coś co przyciąga oko, a tutaj tego absolutnie nie znajduję. Poza tym sugerowałabym, aby zrobić jakis motyw przewodni przebijający się przez cały teledysk, np. co jakis czas pokazywać scenę jak koleś rysuje zapamiętale, a na koniec pokazać, że rysował po zdjęciu lubej. (przykład głupi i wymyślony na poczekaniu, ale chciałam tylko ukazać o co mi chodziło :P) To mogłoby wzbudzic jakieś zainteresowanie
w widzu i sprawić, że dotrwa do końca :D
a, no i w jednej z końcowych scen tańca jeden z Was się śmieje. Trochę to razi.

pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych produkcjach :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Kwi 2007, 15:34 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 27 Kwi 2007, 15:28
Posty: 5
Miejscowość: Pruszków
mi tam sie podoba i piosnka i teledysk ale kurde ta strona mi sie nie wł why?? :evil:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Kwi 2007, 16:33 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2007, 20:43
Posty: 62
Miejscowość: Kraków
Natusia1111 napisał(a):
mi tam sie podoba i piosnka i teledysk ale kurde ta strona mi sie nie wł why?? :evil:



węszę warna


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Kwi 2007, 17:24 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2005, 10:07
Posty: 717
Miejscowość: Warszawa
hilipek, zwęszyłeś
Wojtek B., link nie działa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Kwi 2007, 12:13 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 27 Kwi 2007, 15:28
Posty: 5
Miejscowość: Pruszków
"węszę warna"
ze co??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Kwi 2007, 13:25 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2006, 20:24
Posty: 518
Miejscowość: Gdańsk - Osie - Łódz - Wawa
Z tego co wiem film składa się z obrazu i dzwięku. Jeśli piosenka jest tragiczna należy ja skrytykować bo jest przecież składową filmu.Nikt nikogo nie zmusza do użycia własnej kompozycji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Kwi 2007, 13:52 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 21 Lis 2006, 14:01
Posty: 713
Miejscowość: Katowice
Natusia1111 napisał(a):
"węszę warna"-ze co??

co tu robisz księżniczko?

Natusia1111 napisał(a):
mi tam sie podoba i piosnka i teledysk ale kurde ta strona mi sie nie wł why??

to oglądałaś go czy nie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Kwi 2007, 21:57 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2005, 10:07
Posty: 717
Miejscowość: Warszawa
Warn - ostrzerzenie/upomnienie
otrzymałaś je za niestosowanie zasad interpunkcji.
Koniec OT


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 28 Kwi 2007, 21:59 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2007, 20:43
Posty: 62
Miejscowość: Kraków
Podoba mi się to... Koleżanka wyciąga film zamieszczony przed rokiem,
mówi że jest "fajny", po czym stwierdza, że właściwie to go nie ściągnęła,
bo jej się strona nie otwiera... Zły start kochanie... Zły start...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group