Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Mar 2024, 08:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nihil Quest - (Also Sprach) Franky (teledysk)
PostWysłany: 13 Lut 2010, 17:11 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2008, 23:46
Posty: 33
Miejscowość: Bydgoszcz
Pierwszy teledysk mojego zespołu Nihil Quest. Jest poświęcony konkretnej postaci, więc wstawki fabularne nawiązują do autentycznych wydarzeń. Po więcej info zapraszam na naszą stronę do działu news. Nakręcony na Canon HV40.

(Also Sprach) Franky


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 16 Lut 2010, 20:51 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2008, 12:37
Posty: 89
Miejscowość: Wrocław
Widzę, że technikę macie opanowaną, więc z czystym sumieniem pozwolę sobie na odrobinę krytyki. ;)

Klip jest poprawny do bólu.
Ot, jest sobie zespół, rozedrgane zdjęcia, szybki montaż i bliżej nieuzasadnione cosie w postaci mięcha i latającej głowy. Nie twierdzę, że każdy teledysk musi mieć pomysł, ale jeśli nie ma się grubej kasy na wyróżnienie z tłumu, to najtaniej wychodzi jednak próba obrony treścią. Czasem się uda, czasem nie, ale uważam, że i tak warto próbować.

Powodzenia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Lut 2010, 00:17 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2008, 23:46
Posty: 33
Miejscowość: Bydgoszcz
Dzięki za komentarz. Bez sensu oczywiście dyskutować z tym jak clipa odebrałeś ale wszystkie wstawki fabularne przedstawiają konkretną historię i są ze sobą powiązane (a układem nawiązują też do tekstu kawałka). Wymaga to znajomości (odrobiny) kontekstu, stąd też dłuższy opis w infoboksie na YT.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Lut 2010, 11:17 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Cze 2008, 12:37
Posty: 89
Miejscowość: Wrocław
Nie no, nawet nie zakładałem, że wspomniane wstawki fabularne są dodane zupełnie z czapy. Chodziło mi jedynie o to, że ujęć zespołu jest na tyle dużo, że całą resztę spychają do roli epizodów. Szczególnie, że z fabuły ogrywacie głównie rekwizyty i grafiki, które same przez się nie tworzą historii. Po seansie zostaje jedynie obraz kapeli, która lubi porzucać mięchem (dosłownie ;).

Zdjęcia i montaż są w porządku. Bez rewelacji, lecz na tyle dobre, by można próbować sił z taką inscenizacją, która nie wymaga dodatkowej znajomości kontekstu.

Na dobry dzień dołączam mój ulubiony klip ostatnimi czasy:
http://www.youtube.com/watch?v=9BONcpuDcrc&feature=fvst


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Lut 2010, 23:36 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2008, 23:46
Posty: 33
Miejscowość: Bydgoszcz
W takim razie OK : ) Przyznam, że sam nie jestem fanem tzw. performance videos (czyli tego co złożyło się na większość clipu), ale chciałem zacząć od czegoś względnie prostego w realizacji.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group