Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Mar 2024, 12:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: The Room
PostWysłany: 16 Sie 2009, 22:38 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2008, 15:03
Posty: 22
Miejscowość: Konstancin
Klimatyczna, dość "pojechana" animacja mojego autorstwa :mrgreen:
Zrobiona dla kumpla ze szkoły, który na zaliczenie z realizacji dźwięku musiał porządnie udźwiękowić jakiś filmik.
A że obaj lubimy mroczniejsze klimaty... :twisted:

http://www.youtube.com/watch?v=2ROF3zVT6q0


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Sie 2009, 08:00 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Hej,

bardzo ciekawe i mroczne. Potrafisz opowiadać obrazem, udźwiękowienie również bardzo dobre. Panoramowanie, proporcje, equalizacja, dobór sampli i opracowanie naprawdę fajne.

Mnie się podobała ta animacja - nie dłużyła mi się. Obejrzałem z zaciekawieniem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Sie 2009, 18:49 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 26 Cze 2009, 11:28
Posty: 59
Miejscowość: Poznań
Przyznam udźwiękowieniie naprawdę przyprawia o dreszcze, gratuluje!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Sie 2009, 19:38 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2008, 15:20
Posty: 474
Miejscowość: Poznań
Udźwiękowienie pierwsza klasa. W samej animacji najbardziej podobał mi się model ludzika, rozbrajający :) Zabrakło mi tu zróżnicowania i dawkowania emocji. Filmik jest płaski, cały czas odczuwa się bardzo delikatny dreszczyk, nic mniej i nic więcej. Szkoda, bo mogło być super, a jest bardzo przyzwoicie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Sie 2009, 20:57 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2008, 15:03
Posty: 22
Miejscowość: Konstancin
Dzięki za pozytywne opinie.

worldidol napisał(a):
Udźwiękowienie pierwsza klasa. W samej animacji najbardziej podobał mi się model ludzika, rozbrajający :) Zabrakło mi tu zróżnicowania i dawkowania emocji. Filmik jest płaski, cały czas odczuwa się bardzo delikatny dreszczyk, nic mniej i nic więcej. Szkoda, bo mogło być super, a jest bardzo przyzwoicie.


coś w tym jest - pewnie jest tak z powodu, że podział roboty audio/video był totalnie autonomiczny - każdy robił swoje i w ogóle nie ingerowaliśmy w swoje działki - on przyjął moje bez-dźwiękowe wideo, które mu dałem, a ja - już udźwiękowioną całość czyli finalny efekt.

Chciałem dać mu całkowicie wolną rękę i zobaczyć co z tego wyjdzie. No i nie ukrywam - podobało i podoba mi się to co wyszło. Oczywiście, momentami zrobił bym coś troszkę inaczej, ale z drugiej strony zostałem miło zaskoczony innymi rzeczami na które też może bym w ogóle nie wpadł itd. Traktuje to jako ciekawe doświadczenie :)


Ostatnio edytowany przez Królik Pudding, 18 Sie 2009, 20:40, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Sie 2009, 22:22 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Królik Pudding napisał(a):
Chciałem dać mu całkowicie wolną rękę i zobaczyć co z tego wyjdzie. No i nie ukrywam - podobało i podoba mi się to co wyszło


Bardzo fajnie, że zwracasz na to uwagę, to jest profesjonalne podejście. Każdy wie co ma robić. Również podzielam zdanie, wyszło klimatycznie.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group