Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Mar 2024, 05:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 05 Cze 2009, 21:23 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Passenger napisał(a):
wzielismy cudza muze, bo chcielismy aby film byl najblizszy naszej wizji - i napakowalismy go ulubionymi kawalkami.
ale to sie juz nie powtorzy - przy nastepnej produkcji - juz postanowiono, ze bedzie muza oryginalna! :)


Mam nadzieje że nie, inaczej publicznie zlinczujemy, macie potencjał a z muzyką idziecie na łatwiznę. Wiesz ilu młodych kompozytorów pragnie napisać muzykę do filmu? Sprawdzic sie i przede wszystkim nabrać doswiadczenia? To bezcenne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Cze 2009, 19:48 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film

Rejestracja: 05 Cze 2009, 18:11
Posty: 6
Miejscowość: Poznań
Piszac oryginalna - mialem na mysli oczywiscie - specjalnie skomponowana do filmu.
chcemy oby nowy film byl w 100% nasz :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 15 Cze 2009, 21:11 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 30 Kwi 2009, 23:34
Posty: 2
Miejscowość: Poznań
Passenger napisał(a):
Piszac oryginalna - mialem na mysli oczywiscie - specjalnie skomponowana do filmu.
chcemy oby nowy film byl w 100% nasz :)


Przy pracy nad "Konkubiną" naciskałem na Błażeja, żeby zrobić muzykę do tego filmu. Mam sporo znajomych, którzy muzę robią i ja sam zresztą mam się czym pochwalić na tym polu myspace. Jednak postanowiliśmy, że w tej pierwszej naszej produkcji wykorzystamy znane utwory :oops:
Jednak jedno jest na 100% pewne w nowym filmie muzyka, którą usłyszycie będzie specjalnie stworzona na potrzeby nowej produkcji.

[ Dodano: Pon 15 Cze, 2009 22:22 ]
grzes napisał(a):
...

Druga sprawa to dźwięk - słabo było słychać co mówią.


Rzeczywiście, to moja wpadka :( Sytuacja jednak była specyficzna, zamówiłem sprzęt jakiś tydzień przed rozpoczęciem zdjęć. Niestety dostałem go w dniu, w którym zaczęliśmy kręcić. Brak doświadczenia w obsłudze nowego sprzętu dała o sobie znać. Przesiedziałem wiele godzin aby poprawić brzmienie lecz niestety idealnie nie dało się tego zrobić. Cieszę się jednak bo zyskałem sporo doświadczenia, które powinno zaowocować w przyszłości. Dodatkowo nowy sprzęcik już się do mnie zbliża :) edirol r-44 + rode ntg2.

Pozdro


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group