Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 10:27

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zuodziej - I znów MillionYou :)
PostWysłany: 14 Mar 2009, 08:28 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 21 Sty 2008, 12:40
Posty: 204
Miejscowość: Gostynin
Kolejna próba sił w filmie i na MillionYou. Jak zwykle marne wykonanie a wielkie chęci ;D

Enjoy!

http://millionyou.com/?id=255&film=LJIL ... no_cache=1


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Mar 2009, 20:07 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2007, 21:12
Posty: 213
Miejscowość: Szczecin
Zdecydowanie za długi początek - ciąć ciąć ciąć .
Po drugie - skoro już zdecydowałeś się nakręcić sam ( zero zmiany kadrów w poszczególnych ujęciach sugeruje mi to , że kamerę wpierw ustawiłeś a później "rec" i teatrzyk jednego aktora :) czyż nie ? )...
Pokaż co jest w sejfie ! Niech nie będzie tam nic , sztuczna szczęka babci , królicza łapka , czy karta kredytowa , ale skoro jet zaskoczony to cza wiedzieć czym . Może i nie ma gotówki , ale dla złodzieja brylanty czy korale to też łup :) Mi się sejf nie kojarzy tylko z gotówką ..

Tnij , Tnij , Tnij ... z tym pomysłem i materiałem spokojnie się wyrobisz w 30 sec .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Mar 2009, 09:22 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 21 Sty 2008, 12:40
Posty: 204
Miejscowość: Gostynin
No cóż, mam wielkie problemy, żeby znaleźć kogoś do pomocy przy filmie, bo albo jedni nie mają czasu albo mają słomiany zapał, więc musiałem wszystko sam robić ;D Zacząłem kręcić 2 dni przed zakończeniem konkursu więc wszystko było na spontana i w pośpiechu, zero przemyślenia. No i co najważniejsze, brak mi umiejętności.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Mar 2009, 18:50 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2007, 21:12
Posty: 213
Miejscowość: Szczecin
Ależ Kowal, , czy ja napisałem coś obraźliwego albo dyskredytującego Twoje dzieło ? Otóż nie :) Napisałem co bym zrobił by było ciekawiej . Ale to moja prywatna opinia , więc wiesz - ile ludzi tyle opinii :D Napisałem o konkretach a ty załamałeś się ogółem . Kompletnie niepotrzebnie , bo jest ciekawie , ale mogłoby być ciekawiej . Ot tak , po prostu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Mar 2009, 21:19 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 21 Sty 2008, 12:40
Posty: 204
Miejscowość: Gostynin
A ja nie napisałem, że obrażasz moje dzieło ani nie sugerowałem tego, ja tylko podsumowuje swoje "wypociny" ;D

Miałem dobre chęci ale to nie wystarcza, bo brak mi umiejętności.

Początek i tak można powiedzieć, że jest krótki bo ciąłem go kilkukrotnie. Początkowo trwał około 2min. Nie miałem konkretnego planu, tylko kręciłem to co przyszło mi akurat do głowy, bo miałem tylko 1h czasu na kręcenie. (miałem tylko przez 1h wolną chatę a bateria w kamerze padła mi po około 30 minutach)

A co do tej zawartości sejfu, też myślałem nad pokazaniem jej ale brakło mi na to czasu. Potem uznałem, że skoro "zuodziej" jest zawiedziony, to znaczy, że nie było w tym sejfie nic co by było dla niego wartościowe.

Jestem świadomy baaardzo niskiego poziomu i wykonania tego filmiku, ale chciałem Wam go pokazać coby otrzymać przydatne rady dotyczące jego poprawy i dlatego dziękuje Ci za kilka cennych wskazówek zoombie1 :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Mar 2009, 22:37 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 17 Kwi 2006, 17:01
Posty: 44
Miejscowość: Katowice
Mnie się bardzo podoba początek. Zuodziej przemyka przed kamerą w zabawny sposób :) Tak trochę się wtopiłem w atmosferę, widząc tylko jego, a nie to z czym się boryka za poszczególnymi drzwiami. Pozdrawiam ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Mar 2009, 23:29 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2008, 15:20
Posty: 474
Miejscowość: Poznań
Nie podobało mi się. Sceneria zbyt pusta - czasem jest to efekt zamierzony, ale w tym przypadku nieudany, prl-owskie wnętrza nie wyglądają dobrze w obiektywie kamery. Aktor grający złodziejaszka słabiutki, starał się być zabawnym. Niestety gdy się aktor stara to mu nie wychodzi, chociaż jak widać niektórzy to kupili. Pointa strasznie banalna. Lektor powinien zainwestować w logopedę. No i tak jak już powiedział zombiak - o wiele za długie. Na plus przyjemna muzyka.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group