Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 08 Maj 2024, 03:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Sty 2006, 00:51 
Offline
Klapser
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2005, 19:44
Posty: 96
Miejscowość: Warszawa
Oj juz nawet nie chce mi sie pisac... btw. podziwiam was, ze wam sie chce az tyle...

Wiekszosc rzeczy zostala juz powiedziana zarowno na temat strony www (ktora jest w gruncie rzeczy prostym szablonem, ktory wykorzystuje bardzo czesto, a nie genialna witryna co wspominalem wczesniej) jak i samego filmu. Zazwyczaj nie staram sie mowic z wysoka i nikt nie zapowiadal tego filmu jako wielkie dzielo. Wrzucajac go na efixa od razu mowilem ze jest to cwiczenie (prosze sobie uwaznie przeczytac ten temat a bylo to w kwietniu 2005) wiec nie zmieniam zdania w ostatniej chwili...

A to wspomniany cytat z efixa z 28.04.2005:
"To cwiczenie jest pierwszym, ktore wrzucam na jakakolwiek strone internetowa poniewaz inne uwazalem za zbyt kiepskie warsztatowo aby je ogladal ktos inny niz sami tworcy. Chociaz i tak dopiero nastepny film dam na jakiekolwiek festiwal bo dopiero nastepny wg. mnie bedzie mogl byc uznany za "film" w znaczeniu zarowno fabularnym jak i warsztatowym."

Tak samo jest w przypadku budzetu (wliczone w niego sa kasetki), o ktorym rowniez pisalem duzo wczesniej... A wliczanie ceny komputera/programu edycyjengo etc. do kosztow filmu jest takim samym bezsensem jak wliczanie w niego ceny samochodu, ktorym sie poruszalismy (komputer zostal kupiony w innym celu a przy okazji posluzyl do zmontowania filmu wiec nie widze sensu inputowania go w cene filmu)

Na tyle mi starczylo sily pisania. O wiekszosci poruszanych przez pana aspektach (stedicam, j.angielski, patetyczne teksty, efekty specjalne (juz milion razy powtarzam, ze sie na nich nie znam wiec prosze o nie wmawianie mi ze kiedykolwiek uwazalem sie za znawce w tym temacie), montaz etc.) wypowiadalem sie wczesniej i nie chce mi sie po raz drugi pisac...


ad ps ps: napisow jeszcze nie ma wiec na razie nie wysle, ale jak zrobie to na pewno sie tutaj pojawia...[/i]


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Sty 2006, 17:49 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 20 Paź 2005, 16:21
Posty: 65
Miejscowość: Wrocław
pojechali po tobie, aż się płakać chce, ale nie przejmuj się, tylko nie rób więcej filmów po angielsku


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Kwi 2006, 22:20 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Mar 2006, 12:22
Posty: 238
Miejscowość: Kraków
Czy mozna jeszcze gdzies zobaczyc trailer?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Kwi 2006, 23:57 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 13 Lut 2006, 12:28
Posty: 39
Miejscowość: Warszawa/Zamość
oj stary dobry Maciej.... :D Widze z Wrociles do formy :)
Co to filmu to w zasadzie wszystko zostalo powiedziane/napisane, ogolnie podoba mi sie klimat, pojedyncze ujecia (fotki na stronie wygladaly duzo lepiej niz gotowy film), lecz calosc nie daje juz tak milego efektu. heh, tak to juz jest ze jak sie wystawia film na forum internetowym to dostaje sie najczesciej solidna krytyke, wszak teksty typu "super film; extra, zajefajny, ja bym tak nie potrafil, jestes wielki wodzu, blablabla" nie daja nic oprocz chwilowego dowartosciowania sie, a krytyka (konkretna oczywiscie) to okazja zeby sie wiele nauczyc.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group