Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 20 Kwi 2024, 00:44

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 30 Wrz 2005, 20:30 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2005, 12:53
Posty: 34
Miejscowość: Wrocław/Orzechówka
Stronka szczerze mówiąc odstrasza wyglądem, ale z racji tego, że to forum filmowe nie to jest najważniejsze ;)

Najważniejsze to brak opisów do filmów wraz z danymi o ich objętości, długości itp. (coś tam jest ale przy tym najnowszym nic).
Nikt nie ściąga w ciemno nawet paru kilobajtów, więc jeśli chcesz, żeby jakiś zabłąkny internauta obejrzał Twoją produkcję to dodaj takie opisy. Najlepiej zrób to w formie przejrzystej tabelki - sztampowo, ale funkcjonalnie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 30 Wrz 2005, 20:55 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
trava -> po pierwsze zarejstruj się na forum.. To nic nie kosztuje.

O stronie nie będę się wypowiadał, bo to nie miejsce na to, ale uwagi Orzecha weź sobie do serca. Co do filmów, to serwer bardzo lubi zrywać połączenie, dlatego nie udało mi się jeszcze żadnego ściągnąć :?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 30 Wrz 2005, 22:29 
Offline
Kaskader w Bollywood

Rejestracja: 13 Wrz 2005, 21:08
Posty: 114
Miejscowość: Opole/Łódź/Warszawa
Miło że podzieliles się swoją stroną ale wystarczy iść do odpowiedniego działu i nie reklamować strony a film. Do reklamy własnych stron jest miejsce w profilu do jej wpisania lub ewentualnie podpis. Co do filmów jeszcze nie ściągnołem po 1 pliku widze że to 350MB a tak naprawde nie wiem co to za film. Chociaż gatunek lub rodzaj.

Ściągnołem i obejrzałem film z monczakiem (czy jak to się pisze;) i .. jaka masz kamere?:) oraz lepiej by bylo gdyby to robiła naga klijentka. Z wiadomych przyczyn :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Paź 2005, 17:05 
Offline
Kaskader w Bollywood

Rejestracja: 22 Wrz 2005, 16:11
Posty: 109
Miejscowość: Wrocław
Jeśli prosisz o o cenę strony - nie to forum.
Jeśli ocenę filmu: zapraszam tutaj Czy nas kręci to co kręcisz?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 07 Paź 2005, 10:31 
Offline
Kręci filmy komórką
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2005, 12:22
Posty: 14
Miejscowość: Wałbrzych
trava przeniosłem Twój temat w odpowiednie miejsce. Weź sobie do serca uwagi moich przedmówców:) Szczególnie tę o zarejestrowaniu się i czynnym udziale w tym forum. Udało mi się na razie obejrzeć Twoją "Nunę", "Konwent" jest za duży (350 mb - kto to ściągnie?!) jestem w trakcie ciągnięcia "Burzy".

O "Nunie" - bardzo fajny pomysł, bardzo fajny kolo tym przyrządem, ale zabrakło troszkę warsztatu. Wiem że robisz kino niezależne, nie zwalnia Cię to jednak od przemyślenia konceptu. Po pierwsze scenografia - ja bym to zrobił w jakichś ascetycznych warunkach - opuszczona fabryka, ewentualnie goły pokój z elemantami typu stare łóżko, miednica, kilka książek. Szeroki kąt pokazujący to wszystko, potem jazda na twarz bohatera, oddalenie i on rozpoczyna. To by nam coś powiedzało o bohaterze może, a tak widzimy gościa, obok kawałek szafki z telewizorem, coś z tyłu. Jednym słowem bałagan w kadrze :) Druga rzecz - montaż. Za mało dynamiki - fajny motyw z profilem, ale oba ujęcia się powinny przeplatać. Na plus zabawy z przyspieszaniem i zwalnianiem. Ogólnie jest fajnie, ale mogłoby być lepiej. Czekam na kolejne Twoje filmy. Prezentuj je w tym dziale :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Lip 2008, 14:15 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2008, 11:02
Posty: 38
Miejscowość: Toruń
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

UWAGA, UWAGA!

Niektórym wysłałam prywatną wiadomość, ale ogłaszam:

Planujemy wielkie wspólne dzieło!!! Każdy kręci filmik 2-3 minutowy, który jest w jakiś sposób związany z poprzednim. Czas na nakręcenie to 2-3 tygodnie. Jeśli chcesz wziąć udział, to zajrzyj do tematu "Wspólne dzieło" w dziale spraw organizacyjnych.

8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 17 Lip 2008, 15:17 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
przypominam - to nie jest dział odpowiedni na ogłoszenia, proszę wszelkiego typu ogłoszenia nadawać w dziale poświęconym tego typu sprawom.

po drugie - uprzejmie proszę o umiar w emotkach, jeszcze jedna taka akcja i będę zmuszony wstawić warna.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Lip 2008, 16:11 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2008, 11:02
Posty: 38
Miejscowość: Toruń
Sorry, chciałam tylko, żeby ta wiadomość trafiła do tych właśnie osób. Będę pamiętać na przyszłość.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group