Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Kwi 2024, 03:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dyskoteka
PostWysłany: 04 Maj 2008, 07:49 
Offline
Kręci filmy komórką
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2008, 07:38
Posty: 17
Miejscowość: gdansk
Dokument, o grupce studentów, którzy chcą wpłynąć na rzeczywistość.
Kręcony szkolnym sprzętem, którego jakość pozostawia wieele do życzenia ;-)

Z góry dzięki za czas :)


http://vimeo.com/966847


Pozdrawiam ;-)


Ostatnio edytowany przez miloszsakowski 04 Maj 2008, 10:03, edytowano w sumie 3 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Maj 2008, 07:56 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2008, 17:27
Posty: 542
Miejscowość: Pruszków
Mnie się podobało - ciekawy dokument i z dumą dostrzegłem że nie jestem wśód tych 35% :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Maj 2008, 10:17 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 12:51
Posty: 66
Miejscowość: kraśnik
ok widzę że realizacja jest na poziomie i widzę że do sprawy podeszliście naprawdę na poważnie także będę czepiał się szczegółów


- materiał jest przegadany!!! Za dużo już mi głowa pęka w 5 minucie już nie słucham co oni mówią za dużo... może jestem za wrażliwy ale jak dla mnie to jest po prostu przegadane po całości
- ok 2 minuta jest taki przeskok jakby coś tam się podczas montażu zepsuło

obejrzałem do 5 minuty wiec do 5 minuty mogę ocenić więcej nie dałem rady ale może sprobuje w 2 podejściu


pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Maj 2008, 15:48 
Offline
Kręci filmy komórką
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2008, 07:38
Posty: 17
Miejscowość: gdansk
- dzięki za cynk o przeskoku w montażu

- zachęcam obejrzeć całość, wtedy chętnie podyskutuje o ,,przegadaniu'' w filmie :)

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 13 Maj 2008, 15:15 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi

Rejestracja: 21 Kwi 2008, 15:50
Posty: 66
Miejscowość: Wrocław
Naprawdę sprzęcik macie fajny - jak dla mnie taka jakość to marzenie :D

Fabularnie i realizatorsko bardzo porządnie. Nie wiedziałem tylko na czym macie zamiar się skupić - na przedstawieniu czy narkotykach. Trzeba było wybrać o czym konkretnie opowiadacie. 2 w 1 to są tylko tanie proszki. :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 13 Maj 2008, 16:00 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 23 Lut 2008, 15:47
Posty: 193
Miejscowość: Pruszków
1. Pierwsze ujęcie napisu. Napis powinien iść od lewego, dolnego rogu kadru do górnego prawego, a nie na odwrót. Taki efekt jest "nieprzyjemny" dla oczu.
2. Przy drugim ujęciu mówiącego gościa jest zbyt jaskrawe tło. Kolor tła nie powinien być jaskrawy, a u Ciebie jest zielony. Przeszkadza to w odbiorze.
3. Ogólna zasada panoramowania jest taka że powinny być 4 sekundy statycznego ujęcia przed i po panoramie. Ale to tylko tak na marginesie, w końcu ja też tej zasady nie przestrzegam.
4. Strasznie dużo używasz zoomu, moim zdaniem troszkę za dużo. Po pewnym czasie robi się to denerwujące.
Film dobry, ale tak jak napisał wlodek, troszkę dużo gadania. No i sprzęt wygląda na to, że nie najgorszy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 06 Kwi 2009, 19:20 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2008, 15:03
Posty: 22
Miejscowość: Konstancin
Dobra rzecz, ale narzekania na jakość nie na miejscu, bo na pewno nie mała częśc osób z tego forum marzyłaby o takim "dającym wieeele do życzenia" sprzęcie:)

jeden problem:
Z początku się wydaje, że temat narkotyków gubicie jakoś zaraz po wstępie i zaczyna się drugi niezwiązany temat - przedstawienie - wtedy głowię się, że pewnie ludzie w tej szkole biorą, no aktorzy nie wytrzymują presji, albo któraś z aktorek nie dawała rady i wpędziła się w uzależnienie, no i tak czekam aż ktoś coś powie i powiąże te dwa tematy. W końcu dochodzi do mnie, że to przedstawienie jest o narkotykach! Tylko, że jest jakaś 6 minuta ;/ Przydałyby się stanowczo wcześniej jakieś łopatologiczne sygnały dla widza, który nie słyszał o tym przedstawieniu :D

Ale tak poza tym dobra robota.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group