Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 09:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Animacja Lego "Cela Śmierci" 27 sekund
PostWysłany: 24 Mar 2008, 15:46 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film

Rejestracja: 17 Mar 2008, 20:08
Posty: 6
Miejscowość: Zduńska Wola
Pierwsza rzecz jaką zrobiłem z Animatorem DV. Do dyspozycji miałem połączone siły lego i cobi(a nie mam tego za wiele) oraz kamerkę internetową creative, animatora dv i ulead video studio darmową wersje. Prosty riff nagrałem na gitarze w audacity.

http://pl.youtube.com/watch?v=a63piTKKyWw


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Mar 2008, 19:23 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lip 2006, 20:58
Posty: 1317
Chciałoby się powiedzieć , jak niewiele trzeba............ Mnogość takich wymysłów z klockami lego przyprawia o zawrót głowy więc forma raczej nie odkrywcza, sama "fabuła"(27sek) też nic takiego,ale chyba p oraz pierwszy widziałem burze w tego typu rzeczach i to się jedynie wyróżnia. Ogólnie bardzo kiepsko,ale pracuj pracuj.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 24 Mar 2008, 19:53 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film

Rejestracja: 17 Mar 2008, 20:08
Posty: 6
Miejscowość: Zduńska Wola
Dzięki, no można tak powiedzieć że fabuły to jest właściwie brak. Jednak ja mam pewną interpretację która zrodziła mi się już po nakręceniu filmiku: policjant wpycha gościa do celi i zrzuca mu czapkę, zamienia jeszcze jakieś słowo z więźniem i zostawia go samego. Ten zaś zakłada czapkę jako symbol że nie traci godności, lub coś w tym stylu. Następnie widzimy go powieszonego. :P Ale to taka nadęta wersja, bo kręciłem bez scenariusza i po prostu ruszałem tym i owym bez planu scenka po scenie.
Zainstalowałem program z ciekawości i chciałem sprawdzić co można fajnego z nim zrobić. Odnośnie tej burzy to właśnie taki miałem zamysł żeby było coś takiego w tym filmie bo nie widziałem nigdzie burzy w tego typu klockowych produkcjach,a miałem w głowie pomysł jak ją animować.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 26 Mar 2008, 21:28 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2008, 17:27
Posty: 542
Miejscowość: Pruszków
Jak na pierwszy raz mogę ci powiedzieć tylko -próbuj, próbuj i jeszcze raz próbuj a efekty przyjdą z czasem. Animacja poklatkowa z klockami lego to teraz tak jak polskie komedie romantyczne- wychodzą bardzo często, ale większość jest beznadziejna. Może spróbujesz z plasteliną?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Mar 2008, 00:41 
Offline
Na jego osiedlu kręcili kiedyś film

Rejestracja: 17 Mar 2008, 20:08
Posty: 6
Miejscowość: Zduńska Wola
Ludzie wybierają Lego z jednego powodu. Można wykonywać nimi ruchy w czasie gdy są zamocowane do legowej podłogi, a dobrą wyważoną i odpowiednio giętką, a równocześnie sztywną lalkę nie jest łatwo zrobić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 27 Mar 2008, 16:11 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lip 2006, 19:07
Posty: 169
Miejscowość: Warszawa
No to prawda, że klocki lego to takie pójście na łatwizne po prostu ....


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group