Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 19 Kwi 2024, 17:43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: reportażyk ze Street Dance Event 2008 - oceń mnie
PostWysłany: 07 Mar 2008, 22:56 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 24 Paź 2006, 17:58
Posty: 14
Miejscowość: Zielona Góra
Witam serdecznie!

Do tej pory byłem jedynie czytającym uczestnikiem tego forum. Dzisiaj chciałem zaprezentować swoją prace. Materiał (sam nie wiem jak to nazwać) może przyjmijmy, że to taki krótki reportażyk.

Proszę o obiektywną, niczm nieskrępowaną krytyke :) Nie będe sie obrażał hehe

Chce w tym roku wystartować do AFiT-u i nie wiem czy to warto im pokazać, czy też lepiej wyciagnąć wnioski, podsumować błedy i usunąć z sieci.

http://www.youtube.com/watch?v=h1EZKHFRlUI


http://www.youtube.com/watch?v=5cBBL7R1OaE


sprzęt: Panasonic GS-230, nakładka szerokokątna, statyw Velbon Light 460 (który robi czasami za flycam-a), lapka 30W nakamerowa, mikrofon klips pojemnościowy (proszę wybaczyć jakość setek)

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na ocene...

bagi


Ostatnio edytowany przez bagi 08 Mar 2008, 22:28, edytowano w sumie 2 razy

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 08 Mar 2008, 10:39 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 23 Lut 2008, 15:47
Posty: 193
Miejscowość: Pruszków
Nie wiem jakie zasady obowiązują w kręceniu reportaży, ale twój mi się podobał. Trochę jednak raziły mnie te przejścia do bieli i wyjścia z niej. Oczywiście w paru miejscach można zastosować takie przejście, ale nie cały czas.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 08 Mar 2008, 13:47 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 04 Lip 2006, 11:32
Posty: 33
Miejscowość: Osie
Gartuluje w wyborze tematu, jest interesujący. Zawsze mi sie podobał break dance, dlatego wciagnąłem sie w ten reportaż. Jedynie co mnie raziło to właśnie setki, najbardziej kuleje dźwięk. Prawie nic w nich nie słychać, lepiej zapewne by wyszło jakbyście użyli jakiegoś specjalistycznego mikrofonu. Jeszcze jednym takim malutkim błędęm był brak informacji w setkach kim ci ludzie są, wystarczyłyby napisy - imię, nazwisko lub pseudonim, do jakij grupy należy i kim był na tej imprezie. Po obejżeniu reportażu można było wypatrzeć ich na miejscach dla jury, ale takie napisy informujące są potrzebne w reportażach. Bardzo podobały mi się ujęcia, które pasowały do klimatu break dance. Było tych ujęć dużo co wzbogacało i nie przynudzało widza. Wyszło świetnie, ale jak poprawicie błedy bedzie bosko. Pozdr


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Mar 2008, 14:06 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 24 Paź 2006, 17:58
Posty: 14
Miejscowość: Zielona Góra
Dzięki za opinie i dobre rady.

Martwi mnie małe zainteresowanie tematem. Czyżby większość interesowała tylko sztuka przez duze S?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Mar 2008, 14:46 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
bagi napisał(a):
Dzięki za opinie i dobre rady.

Martwi mnie małe zainteresowanie tematem. Czyżby większość interesowała tylko sztuka przez duze S?


Osobiście lubię reportaże, natomiast nie przepadam za tego typu tematyką.
Nie jest tak jak piszesz, "nie samym chlebem człowiek żyje" :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Mar 2008, 09:43 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2007, 12:51
Posty: 66
Miejscowość: kraśnik
mogę być źle zrozumiany ale takie coś to kręci się samo wystarczy być w odpowiednim czasie i miejscu....na pewno trzeba mieć trochę umiejętności i pomysłu co pokazałeś ale nikt sie za bardzo tym nie zachwyca bo takie coś codziennie w tv można zobaczyć wiec .....reportaz zrobiony jest poprawnie mimo kilku tam niedociągnięcia... mnie osobiście tez interesuje taki klimat i szacun za wybranie tematu to tez jest ważne!!! szczególnie w robieniu reportaży..:).....pozdro i czekam na kolejne produkszony od ciebie

[ Dodano: Sro Mar 12, 2008 9:45 am ]
nie chce tutaj degradować formy jaką jest reportaż bo wiem że ona sama w sobie też potrafi być bardzo ciekawa i intrygująca.. chodzi mi tu o wykonanie jakie zaprezentował autor


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group