Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Mar 2024, 01:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Action Story
PostWysłany: 11 Lut 2008, 10:41 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2006, 15:45
Posty: 62
Miejscowość: Opole
Action Story wreszcie dostepny w sieci. a o czym jest film? Zobaczcie sami, macie az 3 zajawki.

Action Story Trailer wersja 2006
KLIK

Action Story First Look wersja 2007
KLIK

Action Story Oficjalny Zwiastun wersja 2007
KLIK

I wreszcie sam film w dwóch częściach:

Część pierwsza
Action Story part 1/2

Część druga
Action Story part 2/2

Życzę miłego oglądania


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Lut 2008, 11:06 
Offline
Kręci filmy komórką

Rejestracja: 30 Mar 2007, 14:38
Posty: 11
Miejscowość: Istebna/Wisła
kilka słów od amatora :))

na początku myślałem że będzie kicha ;/ później akcja się rozkręciła i powiem że było naprawdę fajnie :)) no ale przyznam ze akcja była trocha zaaa długa :/ to było praktycznie połowa całego filmu ... później już kompletnie nie wiedziałem o co chodzi w tym filmie ... aż tu nagle opowiedzenie tej historii .. no to sobie myśle .. zapowiada się fajnie :)) a tu co ? KONIEC :(( więc poczułem sie jak by film był zrobione jedynie w 20% ... za krótki .. nie wiadomo co dalej ?

pozdro :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Lut 2008, 12:22 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 12 Lis 2007, 21:28
Posty: 44
Miejscowość: Świebodzin
MHP,

Ok.
Pierwszy zwiastun - taki jak tysiace innych. Angielszczyzna - rozumiem, ze wtedy byliscie w gim i chcieliscie sie popisac znajomoscia jezyka ; ).

Drugi zwiastun - szczerze mowiac, dla mnie - SWIETNY. Montaz na na prawde dobrym poziomie, zdecydowanie dominuje nad reszta produkcji.

Trzeci - mogliscie zostawic ten srodkowy.


Sam film, hmmmm, realizacja w miare. Postarajcie sie nastepnym razem o glos w "studiu" (tzn dzwiek dublowany, chociaz by w domu). Nie podobala mi sie walka. Wygladala sztucznie jak cholera, niektore ciosy wygladaly jak w zwolnionym tepie chociaz nie byly, polecam znalezienie jakis fighterow, ktorzy trenuja x lat sztuki walki. Wyglada duzo bardziej realistycznie, bo potrafia "hamowac" uderzenia.
Nastepne co mi sie nie podobalo to 'zwolnione' tepo na samym poczatku (w trakcie, gdy ktos skacze na rowerze) jezeli juz tak bardzo chciales zwalniac, to mogles "troszke", a nie az tak bardzo, ze az razi.
Piosenki zazywczaj powinny byc na 60%, gdzie dzwiek glowny jest na 100%. Czesto slychac operatora " jak chodzi " (wystarczylo wyciszyc dzwiek).
Jakosc drugiej czesci filmu jest ZNACZNIE gorsza od pierwszej. Ogolnie podobal mi sie, i tak trzymac :)

Powtorze - #2 trailer miodzio ; >


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Lut 2008, 11:43 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2007, 12:10
Posty: 610
Miejscowość: Kielce
...i jak juz bylo ciekawie to nagle skopane, nie widac potrącenia rowerem.
Po co te migniecia czarnym obrazem? Bardzo kiepsko wyglada ... ta niby walka.
Uciekanie z buta, gdy ma sie rower pod nosem, bardzo mądre
Widzę że film zaczyna wyglądać coraz bardziej banalnie, strzelanina wygląda jak gag chłopaki muszą iść do okulisty, nie mogą się trafić z krótkiego dystansu
O.... i mamy dźwiek szybszy od światła, coraz fajniej
Ze wzrokiem jest większy problem niż myślałem, z 1,5 metra też nie trafił, a może to używają amunicji bez pociskowej? :D Oooo... co za gangsta tryb trzymania broni wow! :mrgreen:
Zaraz odcinek II, pierwszy to świetny kabaret, gratulacje

Bohater chodzi sobie zygzakiem...Nieśmiertelni CDN :D brakuje zamienić te kije na miecze świetlne ;) Znowu rozjechany dźwiek... nareszcie koniec
O są napisy... hmmm polskie litery wcieło.

Najbardziej zabawne napisy "Utwory wykorzystane w filmie", to mogłeś sobie bez problemu zamienić na "Utwory bezprawnie wykorzystane w filmie", albo troche bardziej otwarcie: "Utwory, które ukradłem do filmu"

Teraz trochę inaczej:
Pomysł dobry, realizacja kiepska, miejscami przypomina tani gag. Brak logiki prowadzenia akcji, w wielu miejscach film umiera banalnymi błędami. Nazwiskiem swoim i znajomych podpisałeś się pod bezprawnym użyciem utworów muzycznych, to bardzo mądre <oklaski>.


Ostatnio edytowany przez loopack, 12 Lut 2008, 13:12, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Lut 2008, 12:58 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2007, 20:16
Posty: 151
Miejscowość: Rzeszów
jesli wogole zdecydowaliscie sie na film o takiej tematyce - to w amatorskich warunkach ciezko zrobic kino akcji, bo zazwyczaj wyglada strasznie kiczowato i u Was przez wiekszosc filmu tak bylo...

MINUSY:
- za mlodzi aktorzy
- dialogi i caly scenariusz...
- zegarek bosa :D trzeba bylo pozyczyc jakiegos rolexa na godzinke :D
- adidasy gangsterow do garniaka
- pokazalbym wreczanie kasy (albo przynajmniej cos w czym bossu wreczyl kase) - widz sie moze pogubic
- brak zderzenia na rowerze
- rozmowa przez telefon mnie rozwalila :D gdyby aktorzy byli starsi, to jeszcze by uszla...


PLUSY:
- gwiazda i zgarniecie broni :D
- mi sie podobalo to zwolnienie podczas skoku na rowerze i caly ten skok
- walki raczej srednio wyszly, poza walka na palki :D calkiem fajna
- swietny trailer (jedna uwaga - po co wstawiliscie tam panne, ktorej nie bylo w filmie?)


I jeszcze cos - rowerzysta, ktory pierwszy raz dostal bron strzela do gangstera.... ? i zgaduje, ze trafia w kabure, bo bossu wstaje i biegnie dalej
a potem rowerzysta jeszcze sie wdaje w walke z gangsterem?!? :|

Ogolnie film calkiem calkiem, scenariuszowo slabiutki (i jakby niedokonczony), ale jak na amatorke ujdzie :wink:

Edit:
Czy czeka nas dyskusja na temat wykorzystania utworow muzycznych w kazdym temacie.... ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Lut 2008, 13:06 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Przypominam wszystkim o punkcie I.5 Regulaminu :evil:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Lut 2008, 13:10 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2007, 12:10
Posty: 610
Miejscowość: Kielce
arczi napisał(a):
Czy czeka nas dyskusja na temat wykorzystania utworow muzycznych w kazdym temacie.... ?
Nie, mimo to należy zwracać uwagę młodym twórcą, bo po co swoim rodzicom mają narobić problemów? To chyba oczywiste?
Za kradzież muzyki powinien być ban, ale "że amatorka" to można wybaczyć, co nie oznacza że tolerować w stopniu milczącym. Pewnie nie rozumiesz że to przestępstwo?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Lut 2008, 13:42 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2007, 20:16
Posty: 151
Miejscowość: Rzeszów
uzywaliscie jakiegos steady/glidecam'a ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 12 Lut 2008, 16:21 
Offline
Parzy kawe II Rezyserowi
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2006, 15:45
Posty: 62
Miejscowość: Opole
arczi
nie uzywaliśmy zadnego steady/glidecam'a wszystko krecone ze statywu, albo z ręki.
co do scenariusza, to poczatkowo film opierał się tylko na pościgu bossa za rowerzystą, po paru miesiącach zostaly dokrecone watki z dziewczyna ktora robi zemste za zabójstwo chlopaka w lesie.
Co do aktorow młodzi jak młodzi, ale co poradzisz rówieśnicy.

loopack
mowisz ze za kradziesz muzyki ban ? przejzyj sobie cale te forum wywalfilmy gdzie muzyka nie jest autorska, ile zostanie ?

Myśle ze kwestia muzyki była juz tyle razy poruszana i jest o niej duzo innych wakow ze nie ma co tego poruszac, zwlaszcza w tym watku.

mateusz_gość
co dalej?? najprawdopodobniej druga czesc,

Drifter
ciesze się ze zwiastun się podobał


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group