Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 18 Kwi 2024, 06:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Od Kreski
PostWysłany: 08 Lut 2008, 22:18 
Offline
Może kiedyś zrobi swój pierwszy film

Rejestracja: 20 Lut 2006, 21:12
Posty: 191
Miejscowość: Mielec
Witajcie!
Scenariusz czytaliście już. Trailer już był. Teraz pora na film.

Trwa prawie 12 minut.

Reż. Artur Skotarek
Wyk. Korneliusz Krupa, Magdalena Sokół i inni

Part 1
http://youtube.com/watch?v=X2a_6JsGxm4

Part 2
http://youtube.com/watch?v=ZxckAdiQPHQ


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 08 Lut 2008, 22:37 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2007, 13:18
Posty: 406
Miejscowość: Częstochowa
Yyy...co za niedorzeczna historia...Scenariuszowo ten film leży i kwiczy. Naciągany jak diabli. I tak właściwie o niczym, poszczególne sceny kompletnie sie nie kleją. Aktorstwo nie było bardzo złe, ale też bez rewelacji, choć to wynik raczej tandetnych dialogów. Technicznie jest nieźle, ale fabularnie słabo, ojjj jak cholernie słabo.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 08 Lut 2008, 23:49 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
Powiem szczerze, że zwiastun przy całości wypada lepiej. Jest w nim coś intrygującego, ale całość rozczarowuje. Jak już pisałem wcześniej scenariusz mi się nie podobał i nie jest lepiej po sfilmowaniu. Nie rusza mnie to jakoś. Gratuluję natomiast dużej ekipy i fajnych lokacji. Realizacyjnie na plus, ale gra aktorów jak dla mnie słaba.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Lut 2008, 09:42 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 12 Lis 2007, 21:28
Posty: 44
Miejscowość: Świebodzin
Realizacja mi sie podoba. Dziwi mnie tylko, ze pierwszy filmik laduje sie przez 15 sekund, a drugi nie zdolal przez 2h. Co do scenariusza, to nie jest az taki tragiczny, wiadomo - majac taka ekipe i tyle mozliwosci mogliscie sprobowac wyczarowac cos lepszego. Widac, ze wiekszosc aktorow pierwszy raz widzialo kamere, jednak nie bije od nich az tak wielka sztucznoscia, zeby az razilo.
Duzy + za policjantow (tych czarnych) podczas trailera, az sie zdziwilem, ze sciagneliscie kogos z Policji, jednak jak sie okazalo, to sie prawdopodobnie wasi koledzy, idealnie ubrani ;).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Lut 2008, 11:01 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2007, 12:10
Posty: 610
Miejscowość: Kielce
Nawet dobra realizacja techniczna, ale się wynudziłem... dla mnie ten film jest po prostu nudny, a najabrdziej mi się w filmie podobała jazda koszykiem i już :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Lut 2008, 11:23 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2007, 18:35
Posty: 860
No tak, koszyk pierwsza klasa :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 09 Lut 2008, 15:29 
Offline
Kaskader w Bollywood
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2007, 20:52
Posty: 109
Miejscowość: Śląsk
A mi się podoba. Trochę kolorystyka nie bardzo i wiatr w mikrofon, ale treść fajna. I ta parodia Maćka z Klanu... Niby oklepana, a jednak bawi tutaj.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Lut 2008, 16:34 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Tyle już filmów za Wami, a nadal popełniacie te same błędy. Zdjęcia, głównie w pierwszej części filmu są nieprzemyślane. Pomijam już wszechobecną ciemność, ale od Was to chyba możemy już wymagać zachowania kierunków ruchu i spojrzeń aktorów w kadrze oraz zasad osi.

Musicie się przestawić z myślenie telewizyjnego, telenowelowego na myślenie filmowe (zaczątki takiego podejścia widoczne były w "Odwecie", ale później było już niestety duuużo gorzej, a teraz powracacie do starych grzechów). Właściwie najlepsze z pierwszej sekwencji filmu było pobicie przechodnia! Dlaczego? Bo nie było go widać. I właśnie na tym opiera się myślenie filmowe - na sugerowaniu, a nie pokazywaniu wprost (co w pozostałej części filmu robicie nagminnie). I przez to - w połączeniu z nie najwyższych lotów - scenairuszem, film jest nudny.

Oczywiście gratuluje zapału, przygotowań i samej próby, ale rozkładacie film przez drobiazgi, które już dawno powinniście mieć opanowane. Przy czym mówię tu o aspektach technicznych filmu.

O scenariuszu nie mogę powiedzieć również wiele dobrego. Ot naciągana historyjka z banalnym finałem, dialogami z poziomu wspomianego wcześniej przez kogoś "Klanu" i nieciekawymi bohaterami.

Musicie znaleźć dobry scenariusz. Bo przy Waszym zaangażowaniu na pewno wyjdzie z niego coś ciekawego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 23 Mar 2008, 22:34 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2008, 17:27
Posty: 542
Miejscowość: Pruszków
Dla mnie to był film science-fiction...
2/10 (raz za odwagę a dwa za koszyk)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group