Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 29 Mar 2024, 05:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Mazury 2007
PostWysłany: 04 Wrz 2007, 22:49 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 31 Sie 2007, 14:40
Posty: 2
Miejscowość: Zawiercie
Cześć wszystkim!

Jestem Bartek, na co dzień zajmuję się studiowaniem i grą na perkusji, od pewnego czasu moim hobby jest zabawa z kamerą. Chiałbym kiedyś zrobić film dokumentalny. Proszę obejrzyjcie moją etiudkę z wakacji na pojezierzu mazurskim. Pozdrawiam!

Mazury 2007 - - Giżycko, wizyta w sanktuarium w Swietej lipce, woda, słońce i las. Wspomnienie z wakacji sierpień 2007. Żal było odjeżdżać....

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/tkC_bcpq170"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/tkC_bcpq170" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 05 Wrz 2007, 08:57 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Robisz ładne zdjęcia (w większości), masz oko do ciekawych sytuacji, zjawisk, które można pokazać w filmie, ale montaż niestety kuleje.
Kolejność dobranych przez Ciebie ujęć w wielu przypadkach nie zachwyca. Zdarza się, że niektóre ujęcia tniesz zbyt szybko, a inne trzymasz w nieskończoność, no ale to kwestia wprawy i mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej.

I jeszcze jedna, najważniejsza uwaga. Twój film jest dobry jako Twoje własne wspomnienie z wakacji, jednak zwykłego szaraczka, który wejdzie sobie na YouTube, nie zatrzyma do końca przed ekranem. Brakuje tu "tego czegoś", co nie pozwalałoby oderwać widzowi wzroku. Całość trwa prawie 8 minut. To za długo jak na film, w którym nie ma żadnej historii, a prezentowane obrazy nie zapierają tchu w piersiach. Na forum jest już jedna impresja/etiuda z Mazurami w roli głównej, autorstwa navitasa. Znajdź, obejrzyj i dla porównania.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 05 Wrz 2007, 15:16 
Offline
Coś gdzieś słyszał
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Sty 2007, 21:12
Posty: 213
Miejscowość: Szczecin
Ładny nie powiem , w dodatku z muzyczką ładnie się komponuje - i nie ma co LGF ma rację , nic dodać nic ująć . Popracuj nad cięciami a będzie dobrze :) I może jakaś fabułka , naprawdę widać że masz "oko" :)

Mnie ciekawi jakim sprzętem to filmowałeś o ile nie tajemnica .... :P

I chyba nie powinieneś być aż tak skromny - to juz nie jest filmik na przedszkole :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 05 Wrz 2007, 18:15 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 31 Sie 2007, 14:40
Posty: 2
Miejscowość: Zawiercie
Dziękuję za uwagi i te się z Wami zgadzam. Obiecuję poprawę, w końcu to mój pierwszy filmik. :) Fabuła? Nie, w rzeczywistym świecie dzieją się o wiele ciekawsze rzeczy, a do tego prawdziwe. Dokument, reportaż - to jest coś! Może kiedyś? Uważam, że jeśli zrobiłeś pierwszy raz film, powinieneś najpierw znaleźć się w przedszkolu, dlatego tu jestem:) W ramach ćwiczeń, wczoraj skończyłem jeszcze kolejny filmik z Mazur - tym razem zdjęcia z Giżycka.
Pozdrawiam!
bk

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/3SfHEUTNMmI"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/3SfHEUTNMmI" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group