Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 28 Mar 2024, 22:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dwa Życia Sylwii W
PostWysłany: 11 Sie 2007, 09:24 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 14 Paź 2005, 19:38
Posty: 208
Miejscowość: Warszawa
Przyszło mi nakręcić film o tematyce społecznej, nie jest to zdecydowanie mój temat, takie jednak zadanie stanęło przede mną. Do dyspozycji miałem 4halogeny ogrodowe, tyle z tłumaczenia się :) od strony zdjęciowej.
http://www.youtube.com/watch?v=VkUSTs-6k4Q cześć 1
http://www.youtube.com/watch?v=AO7qjEJlXb4 cześć 2


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Sie 2007, 09:35 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Jeszcze nikt nie zdążył obejrzeć Twoich filmów, a już się z nich tłumaczysz. Nie najlepiej to wróży.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Sie 2007, 14:13 
Offline
Kamerzysta na Weselach

Rejestracja: 28 Gru 2006, 14:29
Posty: 40
Miejscowość: Warszawa, Polska
zdjecia w miare ok, troche jazdy, troche kranu, widac wlozyles w to troche pracy. Ale scenariusz - coz... nie trzyma sie kupy jak dla mnie, nie rozumiem motywacji glownej bohaterki, a wszystko rozwala drewniane aktorstwo dwoch kolesi plus tej napadanej dziewczyny. Poza tym wszystko stoi w jakims miejscu - pokazujesz sytuacje z ktorych niewiele wynika, a zakonczenie jest troche z innej bajki (bo glowna bohaterka niewiele ma z nim wspolnego).

Ostatnia scena wola o pomste do nieba, bo oni patrza na powieszona dziewczyne totalnie bez jakiegokolwiek wyrazu, rownie dobrze moglbys zatrudnic manekina ze sklepu odziezowego aby to zagral. Chyba jedyny dobry aktor to ten pijacy krolewskie przed telewizorem, ktory pojawia sie by za chwile zniknac kompletnie z filmu.

Poza tym temat - samobojstwa w szkole, przesladowania - to wszystko pokazane dosc nieprzekonywujaco, scenarzysta powinien zrobic konkretny research zanim zacznie pisac scenariusz. Tyle mojego zdania.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Sie 2007, 17:41 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Scenariuszowo i reżysersko tragedia. Fabuła banalna i wręcz kipiąca stereotypami (szczytem jest ojciec alkoholik sączący piwo przed meczem w tv). Zdradź proszę jak ten film został przyjęty przez wykładowców z AFiT? Chodzi mi o scenariusz i reżyserię?

Zdjęciowo też nie jest najlepiej. Zgadzam się z komentarzem z YouTube - film o chodzeniu, co można rozumieć jako dłużyzny, dłużyzny i jeszcze raz dłużyzny... świadczy o tym chociażby pierwsza sekwencja, w której główna bohaterka wstaje ze schodów i wchodzi do szkoły. I po co to? I na co to takie długie? Kadrowanie generalnie ok, ale część ujęć moim zdaniem zbędna. Film mógłby być kilka minut krótszy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 11 Sie 2007, 22:00 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lip 2007, 12:10
Posty: 610
Miejscowość: Kielce
Jesli film powstal na zaliczenie operatorki to pewnie zaliczyles i jak film tylko taką mial rolę to nie wiem czemu od razu inni chcą w tym widziec jakies arcydzielo :wink:
Film w calosci jest ok, dla mnie neutralnie pozytywny, bo tematyka tez nie moja, moje klimaty to kino akcji.
Czasem chyba brakowalo dobrego głosu?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 18 Sie 2007, 22:40 
Offline
Coś gdzieś słyszał

Rejestracja: 14 Paź 2005, 19:38
Posty: 208
Miejscowość: Warszawa
Sam nie byłem do końca przekonany do scenariusza jednak dyplom trzeba było zrobić(z operatorki) Od strony scenariusza i reżyserii film został całkiem dobrze przyjęty była 5-ątka za zdjęcia też. Co do dźwięku to go brakowało dlatego, że sam się musiałem o niego martwić a nie dźwiękowiec.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group