Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 04 Cze 2024, 18:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: 3-ch Muszkieterów Szermierka jak FiX
PostWysłany: 03 Maj 2007, 20:12 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2007, 18:22
Posty: 41
Miejscowość: Bożków
Witam

Zapraszam do obejżenia nowego filmu mojej grupy filmowej. Film opowiada losy trzech muszkieterów którzy podczas ćwiczeń nawzajem sie zabijają.

Mozna powiedzieć, że film jest próbą przed nakręceniem większej produkcji. Chcieliśmy sprawdzić jak na ekranie wypadnie walka na miecze i to jest główna rzecz dla której powstał film. Film trwa ponad 4 minuty. Scenariusza jako takiego nie było, ponieważ jak już wspomniałem głównie chodziło o walke.

Link do youtube.com
http://www.youtube.com/watch?v=RjLxHYdqUE4


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Maj 2007, 20:30 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2005, 18:35
Posty: 1464
Miejscowość: Gdańsk
Szkoda że czarno-białe. Najlepiej wyszła choreografia. Jeżeli na walkach będzie się opierała ta większa produkcja, to dobrze jej wróżę. Gra aktorska jest obiecująca - gadacie fajnie, mam nadzieję, że sprawdzicie się też w bardziej wymagających sytuacjach. Trochę kiepsko z montażem, bo łamiecie oś.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Maj 2007, 20:31 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2007, 13:18
Posty: 406
Miejscowość: Częstochowa
Powiedziałbym że bardzo sympatyczny filmik. Powiedziałbym że dobrze zagrane sceny walki na miecze. Dobrze podłożony dźwięk i te walki nawet w rytm muzyki. Zimmer rządzi :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Maj 2007, 21:22 
Offline
Absolutny Fan K!A

Rejestracja: 03 Sie 2005, 09:12
Posty: 1064
Miejscowość: Lublin
Cóż, o ile zachowacie obecny w tym filmiku humor, skombinujecie kostiumy i wpleciecie to wszystko w ciekawą historię, to może powstać coś ciekawego.

Muszę powiedzieć, że nieźle się uśmiałem w kilku momentach. Nie zatraćcie tego przy pracy nad dłuższym filmem.

powodzenia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Maj 2007, 22:20 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
Bardzo sympatyczne i śmieszne! Oby tak dalej. Niezła gra aktorska, dobry humor i te śmieszne walki. Gratuluję! Rozbawiliście mnie. :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Maj 2007, 22:34 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 21 Lis 2006, 14:01
Posty: 713
Miejscowość: Katowice
Dla mnie tak głupie, że aż śmieszne. Coś w stylu Jackass.(oczywiście to komplement)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Maj 2007, 15:43 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2007, 12:40
Posty: 37
Miejscowość: Katowice
Hmmm, w 1410 muszkieterowie?? :D Starzeje się, chyba jednak muszę zastanowić się, czy aby na pewno będę zdawać historię na maturze :lol:
A tak na serio, to bardzo zgrabny filmik. podobało mi się, przede wszystkim świetna choreografia i montaż dźwięku (z montażem obrazu rzeczywiście troszkę gorzej)
Z takimi umiejętnościami szermierczymi nic tylko kręcić coś dłuższego. Tylko przygotujcie kilka dobrych gagów i skeczy, żeby scenariusz nie powstał na zasadzie- "mamy kilka dobrych scen z mieczykami, teraz trzeba czymś to zapchać i film gotowy."

Btw.: Uwielbiam Zimmera, ale jakim cudem udało wam się z nim nawiązać współpracę?? Macie chody chłopaki, oj, macie chody :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Maj 2007, 17:07 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2007, 18:22
Posty: 41
Miejscowość: Bożków
Public enemy napisał(a):
Hmmm, w 1410 muszkieterowie?? :D


Tu wszystko jest pokręcone :D . A pozatym data 1410 jest znana chyba wszystkim.

Dziękuje za opinie i uwagi. Dodam, że filmik kręciliśmy 3 dni ćwicząc choreografie na planie (czasem miecze łamały się o siebie, lub o drzewo :P ). A co do muzyki to powiem, że do takiego filmu nie warto chyba starać się o kompozytora.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Maj 2007, 18:47 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 23 Lis 2006, 19:13
Posty: 654
Miejscowość: Sosnowiec
zelmund88 napisał(a):

A co do muzyki to powiem, że do takiego filmu nie warto chyba starać się o kompozytora.


Jak masz pieniądze na kompozytora to zawsze warto. Większość amatorskich filmów ma nie orginalną muzykę właśnie z powodu braków funduszów na sprawnego kompozytora.
Warto też zauważyć, że taki film z oryginalną muzyką może być pokazywany publicznie a to ma znaczenie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Maj 2007, 21:51 
Offline
Kamerzysta na Weselach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2006, 23:14
Posty: 33
Miejscowość: Poznań
Bardzo fajny filmik Wam wyszedł,ale nie obrażajcie osób głuchych i niewidomych. Ten tekst na końcu filmu był co najmniej niesmaczny.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group