Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 27 Kwi 2024, 21:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Lut 2007, 19:16 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 21 Lis 2006, 14:01
Posty: 713
Miejscowość: Katowice
Termos ile czasu zajmuje wyprodukowanie 3-minutowego odcinka?


Ostatnio edytowany przez PoProstuMaciek, 19 Lut 2007, 21:16, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 19 Lut 2007, 22:11 
Offline
Mistrz WindowsMovieMaker
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2005, 08:10
Posty: 26
Miejscowość: Wroclaw
guagmire>>
no coz, widziales pierwsze 10 min Tulejki ? Skad wiesz ze nie przedstawie "celu" gl watku w ciagu przepisowego ksiazkowego czasu? Uwierz mi ze znam wszystkie zasady rzadzace filmem, tym pelnometrazowym rowiez:) Co wcale nie znaczy ze mam sie z tym zgodzic i robic filmy jak wszyscy inni filmowcy. Wciaz szukam swojego "kina" i jezyka. Nie licze na znalezieni wlasnej "drogi " juz w pierwszym projekcie (czyli Tulejce). Mam nadzieje, ze po tym pierwszym filmie pozbieram opinie i nabiore doswiadczen na kolejny ktory bedzie lepszy. Moze sie zdarzyc ze dopiero w 10 filmie osiagne to co zamierzam. Nie ma na to reguly. Zobaczymy.
Polski rynek filmow anim praktycznie nie istnieje. A tym bardziej ten nasz "niezalezny", wiec konkurencji miedzy naszymi proj raczej nie widze. To sa krople w oceanie potrzeb i pozostaje jeszcze wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeele wolnej przestrzeni:)

poprostumaciek>>
Zalezy jakiego rodz filmu. Kiedys cyknalem w 5 dni 6min uczac sie przy okazji flasha od podstaw. Film jest jaki jest:
http://www.bslomka.com/filmy/pliki/plik ... Viadro.zip
Z Tulejka mam troche wiecej roboty, okolo 1.5 tyg na odcinek, ale w miedzyczasie robie komiks, grzebie w witrynie, zajmuje sie dzieckiem itd, itd,itd....

pozdrawiam T


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group