Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 27 Kwi 2024, 17:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Lut 2007, 01:24 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sty 2007, 00:49
Posty: 4
Miejscowość: Zakopane / Kraków
Wielkie dzięki za feedback.
Cieszę się, że znalazłem wreszcie forum gdzie przewijają się ludzie naprawdę zaangażowani w to co robią.

To była moja pierwsza taka produkcja, więc więcej było zabawy niż konkretnej pracy. Od początku nie miałem zamiaru za bardzo „ukrywać” zakończenia. Obraz malowany przez bohatera to dość „wierna” kopia jednego z obrazów John’a W. Gacy’ego, więc jak ktoś jest w temacie to od razu wiedział, że coś jest nie tak.

Dłużyzna z naczyniami w środku to świadomy wybór – chciałem trochę poirytować widza, tak żeby zadał sobie pytanie: „Co jest?!?” ;)

Piosenka specjalnie (nie)dobrana do zakończenia. Śmiejesz się, ale wewnętrznie czujesz, że śmiać się zbytnio nie powinieneś… W pełni można to przerobić w świetnym „Happiness” Todd’a Solondz’a i gorąco wam ten film polecam.

Jeszcze raz dzięki za opinie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Lut 2007, 23:09 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Cze 2005, 10:07
Posty: 717
Miejscowość: Warszawa
dłużyzny troche daje się odczuć, w moim przypadku nie odepchnęło to, ale nie zachwyciło. Technicznie... cóż, jestem uczulony na trzęsienie kamery, wiec tutaj minus. Co do dźwieku to słychać te kilka wypowiedzianych słów, a to jak na amatorską produkcję plus.
Co do fabuły, rzeczywiście wiadomo od początku gdzie jest dziewczyna.
Klimat napięcia? Brakowało troche muzyki, oglądał ktoś tryptyk śląski z kryminalnych? Tam był taki utwór na fortepianie, motyw czarnego charakteru tak maksymalnie rozwalający psychikę, przy czym podobający się (złemu) bohaterowi... tego troche tu zabrakło.
No ale trzeba przyznać, że jak na pierwszy film całkiem nieźle się zapowiada.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 04 Lut 2007, 00:40 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki

Rejestracja: 21 Lis 2006, 14:01
Posty: 713
Miejscowość: Katowice
Taką scenę można znależć prawie we wszytkich thrillerach, więc oryginalnością ten projekt nie grzeszy.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group