Forum Kamera!Akcja

Obecny czas: 05 Maj 2024, 08:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: park filmik
PostWysłany: 03 Paź 2006, 16:16 
Offline
Nie wie jaka kamerę do 1500zl

Rejestracja: 03 Paź 2006, 11:36
Posty: 1
Miejscowość: Warszawa
Witam Wszystkich
Wybrałem się w niedzielę z córką do parku.
Niestety z pięknej pogody zrobiło sie szaro i deszczowo, dlatego powstał filmik inny niż w zamierzeniach. Jestem filmowcem amatorem i zaszczepiłem to hobby mojej córce, która czynnie uczestniczy w filmowaniu.
Jest to pierwszy film, który prezentuje na szerszym forum.
Proszę o krytyczne uwagi.
Film można zobaczyć poprzez video google
film

lub ściągnąć
park

Zapraszam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Paź 2006, 16:35 
Offline
Absolutny Fan K!A
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2005, 18:32
Posty: 1942
Miejscowość: Warszawa
Bardzo ładne zdjęcia i w ogóle początek bardzo dobry. Tylko niestety montaż zaczyna kuleć od momentu pierwszego ściemnienia do czerni. Parę sklejek jest niefortunych (podobne kadry łączone na ostro). Pozbyłbym się też niektórych mniej interesujących ujęć (min. nad wodą) i trochę skrócił całość zostawiając te ewidentnie najlepsze.

Ogólnie bardzo ładna impresja. Szkoda, że pogoda nie dopisała bo w słoneczne dni parki to wręcz samograje.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: 03 Paź 2006, 22:50 
Offline
Aktorzy jedza mu z ręki
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2006, 10:16
Posty: 558
Miejscowość: Warszawa
Zdjęcia ciekawe i podobne rzeczy rzuciły mi się w oczy co Santiemu.

Jeśli ja miałbym to montować to przede wszystkim oparłbym montaż na rytmie, który muzyka wyznacza. Tam gdzie jest ona wolna stosowałbym łagodne przejścia. Wszelakie akcenty w muzyce (pierwsza połowa) nie pozostawiłbym bez odpowiedzi w wizji. Na przykład w 1:10 jest uderzenie perkusyjne - nie widziałbym tam na ekranie nic innego jak spowolniona sekwencja wpadającego kamienia w wodę. Tak samo przejście między dwoma utworami - jakoś wyciszenie naturalnie łączy mi się z fadingiem do czerni. Zrezygnowałbym z ujęć na bloki, czy rowery wodne (psują klimat kontktu z spokojem oraz naturą) i wszystko upchał w jednym utworze.

No i z autopsji wiem, że nawet mając tak wdzięcznego "aktora" jakim jest park, las czy inne miejsca, które zawsze mają czas ;) i tak okazuje się, że jedna sesja zdjęciowa to mało - podczas montażu wychodzi, że czegoś brakuje, aby nadać dziełu finalnemu sensowny, zamierzony kształt. Tak więc przy tworzeniu następnego dzieła nie bać się dokrętek i powtórek.

Pozdrawiam :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group